Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147590, vloženo 24.10.2020 22:28:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Musela jsem se odstěhovat, stýská se mi
Ahoj, moc se omlouvám jestli tohle vyzní jako fňukání rozmazlené puberťačky, ale moc mě to trápí a nemůžu o tom s nikým mluvit. Moc bych se potřebovala někomu svěřit.
Minulý rok, ještě než začala korona se moji rodiče rozhodli, že se přestěhujeme do Anglie. Od začátku jsem z toho neměla dobrý pocit, v Česku jsme měli podle mě hezký život, neměli jsme moc peněz ale tak akorát na všechno potřebné. Ale jsem stejně nic nemohla namítat, bylo to rozhodnutí rodičů, snažila jsem se pochopit jejich důvody a nepůsobit jim problémy. No teď tady bydlíme už rok a nenávidím to tu a jsem zoufalá. Jazyk jsem se už naučila dobře ale z nějakého důvodu hrozně vyčnívám, nemám žádné kamarády, mám pocit že lidi tady mají úplně jinou mentalitu a nedokážu s nimi navázat žádný hlubší kontakt. Ve škole se pořád nudím, v 8. třídě se učíme věci které se v Česku učí na prvním stupni. Nemůžu chodit do žádných kroužků nebo do ZUŠ protože takové věci jsou tady hrozně drahé a jen pro bohaté. Rodiče sice vydělávají trochu víc, ale za cenu toho, že po celý den pracují v továrně a pak nemají vůbec čas a energii něco podniknout. V Česku jsme každý víkend chodili na výlety, procházky a teď jenom ležíme doma. Posledních pár měsíců jsem hrozně nešťastná, moc se mi stýská po Česku, chci se vrátit a žít zase ten starý život. Ale nemůžu požadovat po rodičích aby se vrátili kvůli mě, a taky si nedovedu představit že bych se vrátila bez nich a vídala je jednou do roka. Plánuju se sice vrátit nejpozději až dokončím střední, ale bojím se, že mě kvůli nízké úrovni škol tady nevezmou do žádné práce nebo na vysokou. Nechci být rozmazlené děcko které nic nevydrží, ale už mě to hodně nahlodává, je mi pořád do breku nebo jsem vzteklá a je to pořád těžší před rodiči ukrývat.
Znáte někdo nějakou radu? Moc se omlouvám že jsem tak sobecká a nedovedu být vděčná za to co mám, vím, že by mi asi hodně lidí závidělo ale nevím co mám dělat. Moc děkuju za vyslechnutí. Mějte se hezky v naší krásné zemičce <3
 AnčaJd3 Žena14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2020 12:18:09
no comment: přeji ti, abys pochopilo, že je to zdvořilostní fráze, aby mezi “nazdar” a “potřebuji” bylo ještě něco. Že toho Češi obratem využijí aby si na něco postěžovali je prostě nepříjemné.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
25.10.2020 11:10:17
Odpočinek: No to je teda hrůza, někoho se z falešnosti zeptáš, jak se má, a on ti odpoví po pravdě! Hnus, měl by to přece být stejný křivák jako tazatel a s americkým úsměvem trousit líbivé lži, pravda je přece neslušná!
Smajlík  no comment
25.10.2020 09:43:02
Sobecká?? To má bejt vtip? Vždyť ty jsi se stěhovat nechtěla, proboha! To tvý rodiče se odstěhovali a tys musela jít s něma jenom proto, že oni to tak chtěli a ty seš sobecká???
 FNKK
25.10.2020 08:40:17
Hele co jsem zatím tak viděla.. vždy když někdo odjel do zahraničí tak když se po čase vrátil tak na všechno v ČR nadával. Tak jsem se vždy zeptala a proč ses vlastně teda vracel? Co tím chci říct je to že jste tam zatím jen rok. Vím že tobě se to zdá asi jako celá věčnost, ale časem si tam určitě najdeš nějaké nové kamarády a pak uvidíš že už si na Česko ani nevzpomeneš a bude z tebe stejný typ jako z mých známých kteří tu teď na všechno brblaji. Vytriskej z toho to nejlepší co můžeš. Nauč se dobře anglicky a klidně i nějaký jiný jazyk pokud můžeš a to se ti bude v životě strašně hodit. Jinak své pocity určitě nepotlačuj. Klidně si sedni s maminkou a svět se jí jak se cítíš. Jinak to v tobě bude vřít tak dlouho dokud to pak nepraskne.
 Viviv
25.10.2020 04:26:20
Já bych do Anglie jela hned. Dvakrát jsem tam byla jako au-pair a miluju to tam, i když tam nejsou moc hezký kluci, ale naštěstí je tam hodně Čechů a Slováků a jiných národností. Taky se mi stýskalo, ale to je normální. Dneska můžeš žít kde chceš a v Česku jsi za chvíli, když budeš chtít a za pár korun. Jednou jsem letěla z Anglie levněji než vlakem z Budějovic do Brna a dokonce to bylo i rychlejší, což je fakt nářez.
 Bad Girl Kitty Žena21 Kategorie
25.10.2020 00:38:02
Budeš mít v Česku výhodu, že budeš umět dobře anglicky, práci si najdeš snadno. Žít v Angli za korony, to nezávidím. Lepší se s tím prát doma ve vlasti.
 Čech24 Muž24 Kategorie
25.10.2020 00:23:54
Hele nezoufej mám to stejně taky si s nikým nerozumím, a někdy si každý musí zafňukat, nesmí to být každý den, ale podle mě má každý právo na trochu sobeckosti. Vím že některé změny jsou nepříjemné. Ale určitě se pokus z toho všeho vytřískat co nejvíce pro tvůj prospěch. A taky určitě nezníš jako ufňukaná puberťačka....kdyby ano tak jsme ufňukaní puberťáci všichni. Já ti věřím!!! (i když tě neznám)
Smajlík  liveisb**ch Žena18 Kategorie
24.10.2020 23:10:31
>bojím se, že mě kvůli nízké úrovni škol tady nevezmou do žádné práce nebo na vysokou

Zjisti si co tě baví a za co firmy platí. Třeba pokud je člověk alespoň průměrnej programátor/pokročilej admin, vysokou školu řešit nemusí, mzda není špatná a ta samotná práce taky neni k zahození.
Smajlík  asdf9876 Muž27 Kategorie
24.10.2020 22:55:09
Já být mladý, tak si tohle nedovedu představit. Pro mne byla vždy nejmilejší i nejkrásnější naše republika a nedokáži si představit, že bych se jí musel vzdát kvůli tomu, že by se moji rodiče přestěhovali jinam.
V dospělosti bych i proto zůstal v naší zemi, i kdyby se rodiče někam odstěhovali. Sice by to byly také problémy, ale snad bych to zvládl..
 Researcher Muž81 Kategorie
24.10.2020 22:52:56
Časem na to přijdeš, až se budeš v dospělosti vracet zpátky do Čech - až tě zarazí že se ti na ulici nikdo nedívá do očí, že se skoro nikomu nedá věřit co říká, že se na úvod rozhovoru někoho zeptáš "jak se máš" a pak nebudeš vědět co si počít s informací že mu zahýbá žena a hnisá vřed, že se dá jen stěží přátelit s člověkem z jiné společenské vrstvy, že jsou Češi zvyklí hrbit se před policajty, úředníky i prodavačkou za pultem, že kdo nekrade okrádá rodinu, je toho strašně moc co zatím příliš nevnímáš.

Odpadky je zajímavá kapitola, vzpomínám si na svou první porevoluční návštěvu v Německu - zatímco u nás vítr proháněl ulicemi závěje bordelu a v lesích to bylo jako na smetišti, v tom městečku jsem nenašel na zemi ani vajgl. Stejně mě překvapil New York - večer se tam člověk na chodníku odpadky doslova brodí (a ráno je všude čisto).
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.10.2020 22:40:37
Odpočinek: Děkuju za odpověď. Můžu se zeptat, proč si myslíš, že mě rodiče ,,propašovali mezi slušné lidi''? Já mám bohužel úplně jiný pocit... V městě ve kterém bydlíme jsou lidi mnohem míň slušní než v Česku. Válejí se tu odpadky na ulicích, je tu hodně bezdomovců, hodně lidí ze zemí třetího světa kteří žijí v chudobě, pouliční gangy...
 AnčaJd3
24.10.2020 22:34:52
Chtít něco jiného než za tebe rozhodl někdo jiný žádná sobeckost není. Kolem 15 let je svým způsobem ten nejhorší věk, malé dítě už nejsi a dospělý ještě taky ne, plnou důvěru dospělých si ještě nezasloužíš i když bys ji moc chtěla, do toho návaly emocí a strašné nespravedlnosti a bezohlednosti světa, musíš to holt nějak přežít. Za rok bude lépe, a věřím že časem budeš rodičům vděčná, za to rozhodnutí propašovat tě pryč mezi slušné lidi.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk