Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147572, vloženo 24.10.2020 20:15:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bulimie
AHOJ,
ASI MĚSÍC ZPÁTKY JSEM ZAČALA OBČAS PO JÍDLE VYVOLÁVAT ZVRACENÍ (PROBLÉM S VÁHOU) ALE NEMĚLA JSEM NIJAK VELKOU POTŘEBU TO DĚLAT A NEDĚLALA JSEM TO KAŽDÝ DEN. TED TO DĚLÁM TŘEBA DVAKRÁT DENNĚ ALE MÁM POCIT, ŽE KDYBY JSEM CHTĚLA MŮŽU PŘESTAT. JE TO BULIMIE?
 HDIII Žena13  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2020 21:40:43
Jo, je. Myslím, že nečekáš, že ti sem někdo napíše "je to v pohodě, klidně pokračuj", že? Kdybys byla v pohodě, nebudeš sem psát. Je dobře, že si uvědomuješ, že problém existuje. Teď je třeba ho řešit. Jestli sama nezvládáš přestat, potřebuješ pomoc - Řekni o tom někomu, komu důvěřuješ, jestli to doma je špatné, tak ve škole od toho někdo je, zkus se podívat na stránky -, ale je potřeba, abys to udělala, i když to bude nepříjemné. Rozhodně to nebude tak nepříjemné, jak to, co postupně přijde, když budeš problém ignorovat, a když to uděláš, bude zas líp. Buď silná. :)
"KDYBY JSEM CHTĚLA MŮŽU PŘESTAT." - To si říká každý, kdo začíná s nějakou závislostí, jinde tohle neuslyšíš. Je to výmluva, která se snaží odvést tvoji pozornost od podstaty problému: Ty vědomě děláš a chceš dělat něco, o čem víš, že ti ubližuje a že to může mít následky, ačkoliv to vědomí třeba potlačuješ. Už jen to, že s něčím takovým přestat nechceš, je problém, bez odhledu na to, jak to pojmenuješ. Až chtít budeš, protože se projeví důsledky a tobě plně dojde, do čeho ses pustila, už vůbec nebudeš moct sama přestat.
 mrs blue
24.10.2020 20:24:44
Pokud to děláš i po tom co sníš svoje nejoblíbenější jídlo, tak by možná být i mohla...

Pokud si to ale takhle dokážeš uvědomit, tak si můžeš říct že to neuděláš... Třeba to sniž zpočátku na jeden grc denně ... a hecuj to že to prostě neuděláš ... Jako sama pro sebe .. Transformuj tu energii ...

Třeba do jakékoliv jiné fyzické aktivity ... Může to bejt naprosto cokoliv ... za pár dnů to třeba přestaneš dělat úplně ... Protože zlistíš, že jsou i jiné možnosti jak .... (a teď tu otázku nedokončím, protože odpovědi jsou nekonečné...)

Můžeme, ale nemusíme ... Přesto že můžeme tak nemusíme ? :D Joooo ! Že ? :D

https://youtu.be/IerFHVAu7BY
 Váš BůhPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk