Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147564, vloženo 24.10.2020 18:48:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Budoucí rodina
Ahoj, na základě několika přečtených diskuzí mne tato stránka poměrně ... zaujala :D no nicméně vidím, že se tu dá mluvit skoro o všem
Nedávno jsem řešil se svoji přitelkyní, jaké pohlaví našeho dítěte bychom radši a přítelkyni trochu překvapilo, že já bych raději dcery, myslela že chlapi chtějí vždy syna
Jenže ty holky jsou hodnější, hezky se chovaj, ve škole jsou šikovné, jsou obdivované ... mohu srovnat podle návštěv - jedni známí mají tři dcery, asi 17,10 a 2 ... to je podle mne ideální kombinace, kdy se neovlivňují, ale ta starší už tak rozumně a ráda třeba pomůže. Další lidi maji dceru, která je ještě malá, roztomilá, přijde člověku ukázat obrázek co nakreslila, nebo že češe panenku (což je ale užitečná činnost). U jiných lidí, co maj dva kluky, je to furt samý jseš mrtvej, vzdej se, pistole, křik, zlobí
Samozřejmě, nemyslí to jako rouhání, hlavně o o zdraví toho dítěte, ale já to mám takhle, kdo to vidi jinak/stejně?
 Xname Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2020 18:59:57
Jo, tohle snění je super, když na něm člověk příliš nelpí :D My máme třeba holku divošku, strašně temperamentní, a chlapečka s vyloženě "holčičí" povahou :D teďka čekáme kluka, který bude podle všeho zase temperamentní divoch, a manžel z toho dělá závěr, že rozhodně právě proto musíme jít do čtvrtého, protože to přece bude klidná holčička :D :D :D
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
24.10.2020 22:31:12
Pokud jde o budoucí rodiče, tak muž má vždy zájem o dcerušky a žena o chlapečky. Je to v podstatě normální. Tvoje přítelkyně poněkud ujetě uvažuje.
Researcher

To je jen tvůj žvást a výmysl. Můj otec chtěl jako prvorozeného syna. Ty jsi už tím předstíráním heterosexuality nemocný. Dostal ses do fáze těžkého fanatismu. To už je opravdu křeč a póza.
Smajlík  Jesus Chrystus
24.10.2020 22:28:04
Něco na tom bude, i když já mám synovce a ten krom toho že je lakomej půjšovat hračky je ok. Ale sousedi mají 2 parchanty a ti od jara do podzimu celý den na zahradě řvou a bulí. Do toho jsou sprostí na rodiče i babičku. Nesnáším je když je slyším je to horší než slyšet zubní vrtačku.
 LADI Muž41 Kategorie
24.10.2020 21:50:39
Pokud jde o budoucí rodiče, tak muž má vždy zájem o dcerušky a žena o chlapečky. Je to v podstatě normální. Tvoje přítelkyně poněkud ujetě uvažuje.
 Researcher Muž81 Kategorie
24.10.2020 21:30:45
Vlastní děcka nemám, ale spoustu děcek ve škole. Hele, záleželo na předmětu. Kluci měli radši tělocvik. Holky měly radši výtvarku, pracovky nebo hudebku. Holky jsou krasopisné, nemám problém je přečíst, kluci píšou hůře. S klukama je zase větší sranda, tzn. více prožívají, když se třeba říkají vtipy nebo tak něco. Holky jsou v průměru mdlejší. Ale v každé třídě je to trochu jinak. Kdybych měl mít vlastní děcko, tak jen jedno, více bych nerozdýchal a radši syn. Tomu bych mohl více poradit. Ale kdybych měl dceru, tak by mi to nevadilo. Holky ve škole mě měly vždycky rády. Dokonce mi říkali, že straním holkám. A jo, na kluky jsem byl přísnější. To je nutné. Stejně jako na psa musíš být přísnější než na fenku.
Smajlík  Jesus Chrystus
24.10.2020 20:01:38
Zaujímavé uvažovanie. Za mňa by to bolo asi úplne jedno. No lepšie povedané, ani jedno.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
24.10.2020 19:40:21
Zase synové ti neotěhotní...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
24.10.2020 19:40:04
Kupa rodin to má podobně a obecně se bere jako ideální,když se narodí kluk i holka.
Dcera je tatínkova holčička a syn je maminčin chlapeček. Ideálně jsou Ti rodiče vzorem a vybíráš si v dospělosti podobné partnery.
Dcera...správňáka,jako je její otec./Syn...správňačku,jako je jeho matka.
 správná rodina
24.10.2020 19:29:17
Ahoj

Já mám dceru a miluji ji takovou tou rozmazlovací láskou. Prostě tatínkovi princezna.

Když se pozoruji v přítomnosti kluků, mám spíš tendence je vychovávat a být jim vzorem.

Zdá se mi, že obojí je láska, ale u holek intenzivnější ve smyslu hřejivosti, ke klukovy by měla jinou formu, tvrdší, výchovnou.

Nicméně mě bylo jedno co to bude a i teď je mě jedno co bude druhé. Obojí je cenná zkušenost, krásná, s jinými pocity.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
24.10.2020 18:56:38
tak chlapi vidí v klucích něco, co ty evidentně nevidíš. Že si s tím klukem může fakt pokecat, že si s ním může zahrát fotbal, prostě takové ty chlapské věci.

Ono to nebude pro chlapa zase tak super, jak si myslíš, když má doma takový babinec. Baby jdou drbat třeba do kuchyně o všem možném, probírají třeba ženské věci a ty se k nim buď připojíš nebo jsi sám u tv a sleduješ fotbal.
Kdybys měl kluka, seděl by vedle sebe a neprobíral by menzes ;)
Smajlík  vubecnevidisPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk