Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147540, vloženo 24.10.2020 15:37:18 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je to kolem mě a jsem nasraná
Kdybych jen o tom nevěděla. Kdybych se to třeba dozvěděla až po víkendu. Kolega z práce je pozitivní a samozřejmě mě o tom hned včera informoval. Nepřišli jsme za celou dobu do styku bez roušky a já se cítím skvěle(Jojoo já vím..inkubační doba dva týdny..). Ale jde o to, že vedle něj pravidelně sedím v buse. Dneska jsem měla jít na malinkou kolaudačku o 5 lidech a nemůžu, protože mám někde hluboko v sobě silnou zodpovědnost. Poctivě se chráním a dezinfikuji a teď když se to týká i mého okolí, tak to ve mě hlodá a přestávám žít. Omezuji se přestože to mít ani nemusím. Na dnešek jsem se opravdu těšila a zbytek rodiny také. Taťka s maceškou za ségrou a švarou normálně dojdou. Nazvete mě za tyhle myšlenky sobcem. Je mi to buřt však stejně nikam nejdu.
Tsss ale do práce mezi stovku lidí zase povalím :D
 Majdalena Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2020 22:42:47
Hadry na hubu jsou k ničemu, maximálně aby jsi druhého nepoprskala ale s virama to je neúčinné. Hamáček to nosil kudy chodil a taky se nakazil.
Prej je nejvíc nakažených u těch co mají Eroušku. Posílá to na testy všechny kterým to píplo i když se jen minuli a kdo se nahlásí na test a pak nejde je automaticky označen za pozitivního.
 LADI Muž41 Kategorie
24.10.2020 16:53:23
Cu*ko vypatlaná. Chcípni. Kéž by tě třeba někdo zabil při automobilové nehodě.
 dfghj
24.10.2020 16:30:00
Majdalena: Jen plním rozkazy :D
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.10.2020 15:59:15
Frank Drebin: Jsem to věděla, ale že zrovna ty? :D Však píšu, že budu sedět doma na prdeli. Moje frustrace nemá váhu ani popela. A doufám, že mě ti kreténi nehodí do karantény, protože se mám příští týden stěhovat.
 Majdalena
24.10.2020 15:49:40
Sobče.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk