Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUT̎ENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147539, vloženo 24.10.2020 15:24:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
lepší pohlaví
Ahojky, mám tu pro vás takovou anketu, takových pár otázek :)
1. Jste holka nebo kluk?
2. Jste se svým pohlavím spokojeni? Proč? popř. proč nejste spokojeni
3. Uvažovali jste někdy nad změnou pohlaví? Nebo jste ji dokonce podstoupili?
4. Kdyby jste si mohli vybrat, chtěli byste být holka nebo kluk (třeba kdyby jste se znovu narodili)?
5. Co si myslíte o tom opačném pohlaví?
6. Co si myslíte, že je lepší být? Proč?
 lockdown Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dᚠnějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2020 17:39:15
Pohlaví, a ženské nebo mužské je za trest. Nechápu, že se tomu někdo podřizuje.
 LHA
25.10.2020 02:27:36
Holka, spokojená, ne, neměnila bych, chlapi mě přitahují a rozumím si s nimi a poslední... záleží kde. Ve vyspělých zemích ženou. Všude jinde mužem.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
24.10.2020 19:56:18
1. Jste holka nebo kluk? - holka
2. Jste se svým pohlavím spokojeni? Proč? popř. proč nejste spokojeni - jsem spokojena
3. Uvažovali jste někdy nad změnou pohlaví? Nebo jste ji dokonce podstoupili? - ne, nikdy
4. Kdyby jste si mohli vybrat, chtěli byste být holka nebo kluk (třeba kdyby jste se znovu narodili)? - holka, ale jen v zemích, kde není islám, nebo je nemučí jinými šílenostmi jako je ženská obřízka a podobně..
5. Co si myslíte o tom opačném pohlaví? - mám muže ráda :-)
6. Co si myslíte, že je lepší být? Proč? - to je dle nastavení mysli, přeci. Jsou věci, které mají muži objektivně lepší, ale já jim je nezávidím, protože bych je sama u sebe nechtěla. Bylo by to na delší vyprávění, ale mě vyhovuje prostě být tím slabším pohlavím.
Smajlík  Jedna upřímná Žena24 Kategorie
24.10.2020 19:43:08
1. Jste holka nebo kluk? Jsem muž.
2. Jste se svým pohlavím spokojeni? Proč? popř. proč nejste spokojeni. Tohle jsem nikdy neřešil, jsem spokojený za to, jaký jsem.
3. Uvažovali jste někdy nad změnou pohlaví? Nebo jste ji dokonce podstoupili? Tohle bych nikdy neabsolvoval, ženy mají podle mne více problémů se svým životem.
4. Kdyby jste si mohli vybrat, chtěli byste být holka nebo kluk (třeba kdyby jste se znovu narodili)? Tohle si vybrat nejde. Kdybych se narodil jako dívka, bral bych to jako samozřejmost.
5. Co si myslíte o tom opačném pohlaví? Dívenky jsem měl už od svého dětství vždy velmi rád.
6. Co si myslíte, že je lepší být? Proč? Jsem zvyklý na to, že jsem chlap, ale měl jsem vždy velmi rád dívky. Pro mne jsou tedy lepší, ale já bych ženou být nechtěl, jak jsem už napsal.
 Researcher Muž81 Kategorie
24.10.2020 19:25:36
Nejak to nebere cesky znaky, tak oprava: 1. Holka 2. Jsem spokojena, protoze funguje jak ma. 3. Ne, nevidim v tom zadny vyznam, nemam dysmorfii a mit penis netouzim. 4. Bylo by mi uplne jedno jestli bych byla holka nebo kluk, kdybych se mohla znovu narodit, chtela bych moznost zvolit si misto na planete kde se narodim a rodice kterym se narodim - to je mnohem dulezitejsi. 5. Pokud neni prolezle nemocemi a funguje jak ma, tak pohoda. 6. Myslim si, ze je uplne jedno co ma kdo mezi nohama, od toho se osobnost vubec nijak neodviji, a cim driv tohle spolecnost pochopi, tim lepe pro vsechny, pak by zmizeli i ti trans lidi, kdyby se nekladl tolik duraz na to, ze lidi co maji mezi nohama A se maji chovat takhle a ti co maji mezi nohama B tak zase onakhle. Potom kdyz ma nekdo kdo ma mezi nohama A chce chovat jako clovek co ma mezi nohama B, tak ho spolecnost za to vyclenuje. Kazdy at se chova podle sve osobnosti, ne podle ocekavani kvuli pohlavnimu organu a bude nam lepe.
 emnomm
24.10.2020 19:15:28
1. Jste holka nebo kluk? 1. Holka 2. Jste se svým pohlavím spokojeni? Proč? popř. proč nejste spokojeni 2. Jsem spokojená, protože funguje jak má. 3. Uvažovali jste někdy nad změnou pohlaví? Nebo jste ji dokonce podstoupili? 3. Ne, nevidím v tom žádný význam, nemám dysmorfii a mít penis netoužím. 4. Kdyby jste si mohli vybrat, chtěli byste být holka nebo kluk (třeba kdyby jste se znovu narodili)? 4. Bylo by mi úplně jedno jestli bych byla holka nebo kluk, kdybych se mohla znovu narodit, chtěla bych možnost zvolit si místo na planetě kde se narodím a rodiče kterým se narodím - to je mnohem důležitější. 5. Co si myslíte o tom opačném pohlaví? 5. Pokud není prolezlé nemocemi a funguje jak má, tak pohoda. 6. Co si myslíte, že je lepší být? Proč? 6. Myslím si, že je úplně jedno co má kdo mezi nohama, od toho se osobnost vůbec nijak neodvíjí, a čím dřív tohle společnost pochopí, tím lépe pro všechny, pak by zmizeli i ti trans lidi, kdyby se nekladl tolik důraz na to, že lidi co mají mezi nohama A se mají chovat takhle a ti co mají mezi nohama B tak zase onakhle. Potom když má někdo kdo má mezi nohama A chce chovat jako člověk co má mezi nohama B, tak ho společnost za to vyčleňuje. Každý ať se chová podle své osobnosti, ne podle očkávání kvůli pohlavnímu orgánu a bude nám lépe.
 emnomm
24.10.2020 17:33:16
1. Jste holka nebo kluk?- Ani jedno :)nebinární (zabijte mě....)
2. Jste se svým pohlavím spokojeni? Proč? popř. proč nejste spokojeni - Nevim. Raději bych byla cisgender, protože nebinární idendity česko prostě nebere.
3. Uvažovali jste někdy nad změnou pohlaví? Nebo jste ji dokonce podstoupili? - Uvažovala. Občas mě to napadne dodnes
4. Kdyby jste si mohli vybrat, chtěli byste být holka nebo kluk (třeba kdyby jste se znovu narodili)? - Kluk.
5. Co si myslíte o tom opačném pohlaví? - Nevim :D co je pro nebinární osobu opačné pohlaví?
6. Co si myslíte, že je lepší být? Proč? - XD
 Padawan1047 Žena26 Kategorie
24.10.2020 17:26:55
1) jsem chlap
2) jsem se sebou spokojený (jen debil není, navíc můžu chcát ve stoje, aniž bych si pochcal nohy)
3) nejsem úchyl ani duševně narušenej takže měnit nehodlám
4) kluk, nechci aby mi každej měsíc pravidelně chcala krev z pindy
5) krásné ženské tělo (čili žena) je ta nekrásnější a nejúžasnější věc na světě - buzny nevěděj o co přicházejí, ale aspoň zbyde víc na nás normální
6) lepší nevím, ale chlapi to mají bez diskuze jednodušší
 koplok
24.10.2020 17:19:45
Tak z biologického hlediska, je lepší být muž (lepší zpracovávání informací), rychlejší adaptace/odolnost v mládí. Člověk mnohdy může získat nějaké zkušenosti bez fatálních následků s tím, že se uzdraví za 20-30 let.
Samozřejmě to má svoje ALE, tj. práce navíc v některých směrech.

Žena to má samozřejmě lepší, co se týká svobody. V práci si může nadávat/každého urážet a manažer ji jenom okřikne. Pokud by to byl muž, tak je automatický nějaký blbec a bez nějakých slov hned vyhazov.
 data hunter
24.10.2020 16:47:57
1. Som mužského pohlavia.
2. Áno, som spokojný. A spokojný určite som. A som spokojný kvôli tomu, že nemám prečo by nespokojný. Úplne mi to vyhovuje.
3. Nie.
4.
5. Muž. Nechcel by som by ženou, kvôli mnohým veciam a kvôli tomu, že by mali voči mne mnohí debilný prístup.
6. Je to úplne jedno. Z môjho pohžadu, je lepšie by muž. Avšak každý má nejaký balanc. Výhody a nevýhody a tým pádom to je celé aj tak 50:50.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
24.10.2020 15:50:22
6. Ani jedno. Obe pohlavi maji sve biologicke predispozice, tedy i odlisne ukoly. Jedno pohlavi nemuze nahradit schopnosti pohlavi druheho, proto by se obe pohlavi mela doplnovat, tedy plnit svuj biologicky ucel a ne spolu souperit (a nebo se hadat o to ktere je "lepsi")
 hjj
24.10.2020 15:40:19
Přečti si včerejší diskusi Žena-výhody

https://www.zpovednice.cz/detail.php?statusik=1147459
 Pořád ten stejný
24.10.2020 15:39:58
Jsem starý šedivý plešatý kluk, zkusit si ženskou kůži bych chtěl, ale maximálně tak na den a určitě bych vynechal sex s nějakým smradlavým chlupatým samcem. V tomhle světě je jednoznačně lepší narodit se jako muž.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.10.2020 15:38:37
1. Kluk.
2. Som. Meni ho nebudem. Nie som trans.
3. Nie.
4. Asi by som skúsil by holkou.
5. Neviem, čo si mám myslie. Zvyčajne nezovšeobecňujem.
6. Asi by sa mal každý prija taký, aký je. Teda myslím, že toto je zbytočná otázka.
 Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumááᚠach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk