Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147490, vloženo 24.10.2020 00:13:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechápu, proč mě tolik nenávidí
Dobrý den,
Když jsem byl dítě, tak to bylo dobrý. Pak většinu dětství jsem byl jenom já a máma, dokud nepotkala nevlastního otce. To se všechno změnilo. Pořád jsem si říkal, že to přeháním a měl bych mu dát šanci, ale hned od prvního momentu jsem ho neměl rád. A ne protože bych mu nedal šanci, ale kvůli spoustě dalším věcem, které máma nikdy neviděla, jako by byla slepá.
Neříkám, že jsem se vždycky choval jako dítě dobře, protože rozhodně takové chvíle, kdy jsem zlobil byli, ale taky jsem mohl být hodný a stejně to nikdy nebylo úplně v pořádku. Pamatuju si, že mě pořád slovně napadal, sprostě urážel a dokonce uměl i vztáhnout ruku. A to třeba jen stačilo, abych na něco zapomněl, dostal horší známku ve škole a nebo se někdy nemuselo stát vůbec nic a stejně jsem mohl za jeho špatnou náladu.
Postupně jsem taky ztratil mámu, která se mnou nekomunikovala, tak jako dřív a byl jsem ji najednou ukradený. Během posledních 5 roků se toho událo tolik a já jsem ho začal ještě víc nenávidět a jsem naštvaný na mámu. Nechci být žárlivý nebo něco takového, ale prostě ho strašně nemám rád. Nikdy jsme neměli normální rozhovor, nikdy.
Pořád na mě řve a obviňuje mě z věcí, za které rozhodně nemůžu. Když se něco rozbije, rozbil jsem to já, když se pes vychčije na zem, je to moje chyba atd atd. Jsou to maličkosti, ale je toho hodně a kolikrát mě nějak fyzicky napadne. Já se samozřejmě braním, ale nic to nemění na tom, jak se cítím.
Jsem ten, kdo uklízí barák, protože máma dělá 12 hodinové směny. Chodím, (teď ne kvůli koronaviru) do školy a k tomu chodím na brigádu. Pak přijdu vždycky domů a jen křik. Nezvládám se hádat nebo bránit. Zvládám jíst jen 1 denně. Je mi z toho na nic. Dřív jsem býval hodně u babičky s dědou, ale před rokem jsme se odstěhovali z Moravy a už je to daleko.
Nechci si stěžovat. Už mi bude 17 a brzo budu moct vypadnout, ale tato situace je pro mě bolestivá. Cítím se hrozně sám. Jako mám kamarády, ale ne tady. Nemůžu dělat nic a jsem z toho totálně zničeny. Máma se strašně změnila. Nemůžu s nimi být v místnosti delší dobu, aniž by nebyl křik, nemůžu sedět na sedačce ani se dívat na televizi. Už abych byl pryč. Jojikk Muž16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2020 22:53:53
Máti je sobecká.Najde si chlapa kterej nesnáší její dítě a je jí to úplně jedno, hlavně že ona je spokojená. Brzy přijde doba že budeš silnější než otčím a budeš mu to moct vrátit. Karma si ho jednou podá.
 LADI Muž41 Kategorie
24.10.2020 14:52:09
Ahoj.
Asi ti nějak moc nepomůžu a moje lítost ti bude k hovnu, ale i tak s tebou soucítím a chápu tě. Je toho na tebe moc a i přes to, že za krátkou dobu budeš moct vypadnout, tak chceš, aby to všechno skončilo a byl klid. Nejsi žárlivý, prostě tě sere ta situace u vás doma. Nemá cenu s matkou nebo s nevlastním fotrem si o tom promluvit, poněvadž jim to bude u prdele a ani tě nevyslechnou. Bude to těžký, ale vydrž to. Piš si třeba blog/deník, kde si budeš moct vylévat svoje pocity a frustrace. Zní to zbytečně, nevyřeší to problém, ale pomůže ti to přetrvat tu dobu, než vypadneš z baráku. Pokud máš tu možnost, doporučovala bych psychologa. A nebo zkus linku bezpečí, co ti bude vyhovovat lépe je jen na tobě. Ráda bych ti poradila více, ale nevím jak. Sama mám podobnou situaci doma a bojím se, že to bude horší a horší. Každopádně, vydrž to. Zvládneš to, zvládl jsi to doteď, zvládneš to i nadále...
 Broken mirror Žena Kategorie
24.10.2020 07:49:16
Soustřeď se nyní na přežití, nejdůležitejší je PŘEŽÍT !!!!!!!!
.
.
Prožíváš teď období zmatků, ale pak se na to budeš schopen podívat s odstupem. Teď ne, teď je to jen sprostý bordel prakticky ve všem.
Proto je důležité hlavně přežít, teprve pak si uděláš pořádek.
Smajlík  Hov hov Muž51 Kategorie
24.10.2020 02:16:22
Doporučil bych linku bezpečí, 116 111.
 Myslím to vážně
24.10.2020 00:39:06
hele zacni premejslet kam pak pujdes, jak se zaridis a tak. Mrkni zda by ti nepomohl dostudovat nejaky fond, zkus si zazadat na ty morave kde jste bydleli o start byt. kdyz se vratis domu mas slusnou sanci ze se hodne veci zlepsi
 megabagrioza
24.10.2020 00:15:21
A vlastního tátu znáš? Že by jsi bydlel u něho?
 VelbloudPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk