Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147459, vloženo 23.10.2020 19:59:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Žena-výhody
Ahoj, vždy jsem byla ráda že jsem holka a neměnila bych. Ale poslední dobou nějak ztrácím motivaci žít jako holka. Prosím namotivujte mě zpátky, mám pocit že se z toho zblázním, už mi z toho hrabe. Kluci jak se díváte na holky? Jaké má podle vás výhody být holka? Myslíte že to mají holky v životě horší? Jo a hnusný komentáře si laskavě strčte do p*dele.
 Girl17 Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2020 19:06:59
https://www.youtube.com/watch?v=ZSW5evaKXYk
 egegr
24.10.2020 17:59:52
To s tou atraktivitou a dostupností sexu pro ženy platí jen do určitého věku, jelikož muži mají v sobě biologicky zakódováno, že nejlepší věk ženy je 20 +- nějaké drobné.

Ne nadarmo se dříve říkalo, že holka po 30 se už nevdá.
 egegr
24.10.2020 14:35:17
U každého pohlaví jsou výhody i nevýhody, žádné není lepší, nebo horší. Ale kdybych měla vypisovat všechny výhody/nevýhody u každého pohlaví, tak by to bylo hodně na dlouho. Tudíž ti tady vypíšu pouze výhody bytí holkou.

- Můžeš si na sebe obléct jak módní šaty, tak ale i pánské kalhoty, vždy to bude vypadat dobře. Zamtímco kdyby si chlap na sebe na veřejnosti oblékl šaty, většina lidí na něco bude čumět jak tele na nové vrata.
- Sex. Pro ženu je všeobecně lehčí sehnat si sex, takže to bych také považovala za výhodu.
- Můžeš být více citlivá a když se rozbrečíš, nevypadáš jako slaboch. Satanužel, ve společnosti stále vládne toxická maskulinita, ale ty jakožto žena máš tímpádem výhodu.
- asi takhle má pravdu, na ženy se nekladou moc velké nároky. A pak je sranda, když se ti něco podaří navzdory předsudkům některých jedinců -stereotypních blbců -.
- Smíš se rozhodnout, zda chceš dítě. Chlapovi to ujede a je to. Naštěstí žijeme v zemi, kde jsou potraty legální a ty máš tímpádem svobodu v rozhodování se. + máš jistotu, že je to děcko tvoje.
- Přijde mi taky, že co se týče fyzické bolesti, ženy toho musí více snášet. Ať už tedy porod, ale taky každý měsíc opakujíc se menstruační bolesti.
- Mejkap. S tím se dá neskutečně vyhrát a ať si někteří jedinci tvrdí co chcou, opravdu není potřeba malovat se každý den.

A dál se mi už nechce přemýšlet, snad ti to nějak pomohlo. >-<
 Broken mirror Žena Kategorie
24.10.2020 12:29:16
Ženy mají výhodu že nemusejí nikdy pracovat ,když si najdou chlapa co se o ně postará....a takových chlapů je spousta.
 Frtipirkoradce
24.10.2020 11:30:18
- jako ženě ti jsou spíš tolerovány slabosti, které u muže znamenají zařazení do kategorie loser (třeba bojácnost, nedostatek ambicí, přecitlivělost)
- muži tě budou balit, dvořit se ti, na tobě je akorát si správně vybrat. Ale i když vztah nechceš, můžeš s chlapy manipulovat a získávat různé výhody (pokud máš na to povahu).
- neomezená dostupnost sexu. A máš velký výběr partnerů, i jako MILFka můžeš mít mladé atraktivní zajíčky. Chlapi mají vyšší potřebu a z toho plyne výhoda pro ženy. Tenhle bod vlastně souvisí s tím předchozím.
- případné dítě je stopro biologicky tvoje
- delší předpokládané dožití, lepší zdraví. Taky bych řekla, že ženy jsou psychicky odolnější - snadněji se vzpamatují z traumatu, přizpůsobí se zhoršeným podmínkám (které chlapa zlomí)

jeeea bejby - žena nemusí vypadat jako modelka, aby to fungovalo. Podle mě stačí nebýt vyloženě hnusná a část mužů se chytne i tak. Tím nechci zpochybňovat vzhled ZrzavéBestie, samozřejmě ti věřím, že je atraktivní.
 Teta Dana
24.10.2020 09:20:20
Třeba to, že ti stačí zamrkat a chlapum se pomalu podlamují kolena.
---

Ale to musí vypadat jako ty .) Už jen ta prdel sama o sobě :* Luxus. Jakási prasnice 120 kg s xichtem jako yetti může mrkat jak chce a bude jí to hovno platný. Užívej toho, bo ani ty to nemáš na furt. A asi bys z toho měla i těžit.
Smajlík  jeeea bejby Muž37 Kategorie
24.10.2020 08:03:50
Sílu chlapům nezáviď. Když si najdeš pořádnýho kluka, tak on ty těžký věci za tebe udělá.
Pitomý je to holení a zkrášlování se. Na to bych se zvysoka... A krámy.
Jediná holčičí výhoda je, že vždy, když se podíváš dolů, jsou tam kozy.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
24.10.2020 01:41:25
Myslím že je jednodušší být chlap - je to takový default.

Péče o sebe - pokud holka nevypadá dobře, tak to má prostě horší než chlap chlupatej jak gorila. U toho chlapa jsou nedostatky/věci od přírody považovány za normální, ženské se musí snažit aby vypadaly žensky, jinak to asi dost schytají. To že si pak eventuelně můžou svým vzhledem přivábit kohokoliv není zas tak úplně zadarmo.

Styl - dokud jsem chodil do práce, každej den jsem si mohl vzít džíny a černý triko, nebo jsem rotoval 3 košile do kterejch jsem se ještě vešel, a nemusel jsem řešit, že furt nosím to samý. Na nohou kecky nebo pantofle do sprchy ;) Tohle by ženskejm asi moc neprocházelo, a viděl jsem to na nich jak se fakt snaží aby furt měly něco jinýho ;) Plus se malujou a já nevim co, to by byl hroznej opruz.

Jinak klasika - fyzická síla atd.


Co zas mají ženský lepší je to, že jsou asi evolucí líp stavěné na život - neporazí je rýmička, žijou déle atd. Tipl bych si že sexuální zážitky možná mohou mít komplexnější než chlapi. Pokud mají nějaké dítě, tak je vždy jejich ;)
Smajlík  asdf9876 Muž27 Kategorie
24.10.2020 01:41:03
Jesus Chrystus: ja jsem holka a merim 178 cm... A vim o hodne holkach, co jsou jeste vyssi nez ja... Nektere i o 10 cm. Co se tyce te sily a tahani tezkych veci, tam uz je to semnou o dost horsi... Ale verim ze nektere holky, co se treba venuji posilovani, taky neco unesou...
 Taky moznost
23.10.2020 22:56:40
V době svého mládí jsem dívenky vždycky obdivoval a některé i miloval. Držím ti palce ať se ti splní tvůj sen a potkáš svou životní lásku, která vám vydrží po celý váš život. Oba budete velmi šťastní.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
23.10.2020 22:41:25
Ad Jesus: ano, síla a výška. V něčem je super být holka. Většinou tu těžkou dřinu nemusíš dělat ty. Nevyhodou je, že casto ale bohužel ano a pak se cítím jako máčka a to nejsem slaboch. Ale cítím se tak, protože prostě mužskou sílu mít jen tak nebudu.
K výšce. Vlezu se, v autobusu nemám problém dát si ani nohy přes sebe, v autě ale mám sedadlo většinou nadoraz vepředu a do skříněk, které jsou výš, tak doskakuji a koukám, kde co mám. Taky semtam nedosáhnu, ale téměř nikdy se nemusím shýbat, abych se někde nebouchla.
Vousy jsou skvělé. Nemám námitek.
Vlasy, oblečení, myšlení, děti - volitelné, individuální. Ženy mají většinou větší výběr.
MS - peklo, to máš recht.

Nicméně, ženy mají výhodu- chtějí-li sex, je velice snadné muže získat. Chtějí-li muži sex, je to pro ně větší výzva, lov. Mně se líbí obě možnosti. Protože když je to moc lehké, nebaví mě to, mám ráda výzvy.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
23.10.2020 21:46:39
Já bych holkou nedokázal být. Respektive nechtěl bych být. z mnoha důvodů. Největší důvod je zvyk, návyk na mužské tělo. Zrovna dneska jsem dělal na zahradě a zvedal jsem těžké lavice a sám. Taky proto, že posiluji. A o to bych nechtěl přijít. Prost svaly a síla - s tím, jsem tak sžitý, že nevím, jak bych žil, kdybych měl třebas jen polovinu síly apod. Dále jsem si zvykl na výšku 177 cm. Jako ženy bych měl o 10 cenťáku méně. To už není takový výhled. Popravdě radši bych měřil ještě tak o 5 cm více, než mám teď. Dále vousy. Mě baví strniště. Baví mě to moc. Lepší než se malovat. Strniště zkrátím jednou za týden až 14 dní. Vy ženy, se musíte malovat každý den. Dále mi vyhovuje, že mám krátké vlasy. Udržovat dlouhé vlasy a starat se o ně - z toho bych se zcvoknul. Dále oblečení. Chlapovi stačí obyčejné, nemusí se zajímat ani o módu. Dále mi vyhovuje mužské myšlení, mužské zájmy. Baví mě dělat s dílenským nařádím, jsem kutil. Dále děcek jsem si užil ve škole jako učitel až po krk. Mít děcka doma - trest. Stačí pes. Dále menstruace, nálady, apod. Díky nechci.

Ale kdybych se zítra ráno probudil v ženském těle, tak bych ho nemrzačil a nepřeměňoval na mužské. Byl bych pěkná žena. Přijal bych to jako výzvu jako úkol. Chlapi by mě měli rádi, protože bych měl hezké ženské tělo a dal si s nimi pivo a rozuměl si s nimi. Chlapi heteráci by mě milovali. Páč bych měl mozek jako chlap, takže bych s nimi neměl žensko - mužské střety. Ale vypadal bych typicky žensky, říkám, že bych to vzal jako výzvu a užíval si toho, jak o mě heteráci bojují. Vodil bych si je na špagátku :-) Až bych si jich užil a prozkoumal je, jak to ženou, tedy se mnou dělají, tak bych si našel jednoho, s kterým bych se usadil. Ale takového, co by po mně nechtěl děcka. Je sex + výlety. To by byl náš život. Minimum stresu, ale hodně zážitků.
Smajlík  Jesus Chrystus
23.10.2020 20:41:50
Ja keby som bol žena založím si instagram robím tam whore fotky a potom only fans a zarábam viac jak 3/4 mojej krajiny ešte by som začal robiť twitch a zo simpov ťahal prachy .... EZ LIFE
 xrad
23.10.2020 20:41:27
Nehrozí, že bys zůstala do smrti sama.
 bílý muž
23.10.2020 20:24:54
Kdyz se ti postavi, tak to neni videt. To je, zvlaste v lete, k nezaplaceni!
 Kvetak
23.10.2020 20:23:50
Můžou si hrát se svýma kachničkama.
Smajlík  UFXC
23.10.2020 20:21:11
Ženy jsou statečné a moc si jich vážím. Mají menstruaci,rodí a přitom se snaží tvářit a vypadat vždy perfektně. Snáší lépe utrpení a životní strasti.
 Boy17
23.10.2020 20:16:50
Ahoj, výhod to má podle mého názoru více než nevýhod. Vždy máš nějakého ctitele. Ať už tajného či nikoliv, vždy se někomu líbíš. Z toho plynou výhody např. každý Ti chce vyjít vstříc, je na Tebe hodný, chrání Tě. Máš v ruce docela velkou moc už jen ze své podstaty. Často stačí být hezká a mnoho Ti projde. Zkrátka je toho hodně :) a jako holka, myslím si, nemáš ten potenciál vidět to tolik, protože ne vždy vidíš, co vše je Ti „dopřáno" jen díky tomu, že jsi holka :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
23.10.2020 20:15:31
K holkám jsoulidi vždy tolerantnější a taky jim automaticky víc důvěřují. Nekladou se na ně takové nároky.
 asi takhle
23.10.2020 20:10:20
Koláček s drobenkou: Nevím, asi mi hrabe z toho lockdownu...
 Girl17
23.10.2020 20:08:10
:D zajímavý životní problém.
No je to jednoduché. Třeba to, že ti stačí zamrkat a chlapum se pomalu podlamují kolena. A možnost cítit se tak sexy? A opečovávaná. Možnost velké rozmanitosti oblečení, vlasů, dalších výstředností.. teoretická možnost mít dítě kdykoliv až ty si zamaneš..
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
23.10.2020 20:05:12
Proč ztrácíš motivaci žít jako holka? Dá se to nějak vysvětlit?
 Koláček s drobenkouPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk