Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147435, vloženo 23.10.2020 16:23:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Covid- už zase...
Ať to nechaj kur*a promořit už. Stejně žádná vakcína nebude a ten vir do pr*ele nezmizí když budem nosit roušky. Ať to nechaj promořit aby ten vir ty lidi dostaly do sebe, a aby si to tělo mohlo vytvořit trochu imunitu proti tomu viru ne? Není ten důvod smrtnosti tak "vysoký" protože naše těla se s ním setkávají poprvé, a tak ten kdo má slabý imunitní systém a nebo má někdo nějakou nemoc prostě umře? Jako já nevím co těma rouškama atd. chtějí vyřešit. Ono se to zpomalí možná ten nárůst nakažených, ale až to spadne, tak zase se budou rušit opatření a stějne se to ZASE ZVEDNE KUR*A ten počet nakažených. Tak já nevím k čemu tohleto je. Vakcína i kdyby byla, tak stejně na to lidi budou furt umírat protože na chřipku je taky vakcína (=lék) a umírá na to každý rok tisíce a tisíce lidí (zase jenom hodně staří nebo ti s vážnější nemocí), ale to je všem jedno.
Ve vládě je bordel, ministr zdravotnictví vydrží teď cca měsíc a pak přijde někdo jiný. Jeden den řeknou že nebude lockdown v žádném případě, o 3 dny řeknou že lockdown bude tou poslední možností, o další 3 dny napíšou že nejspíš lockdown bude. No twl to mě po*er fakt.
Tohle je prostě MŮJ NÁZOR a hodně dobře se k tomu vyjádřil i tenhle týpek a moc doporučuju si to poslechnout.
https://www.facebook.com/1 00012782137770/videos/1056027904833271/ Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2020 23:01:07
Nejistej, nepůsobíš na mě moc nejistě, naopak máš ve svém názoru celkem jasno. Já se pod něj podepisuju... Ten virus tu bude pořád, nemůžeme už navěky žít v půlroční sinusoidě - otevřít / zavřít, otevřít / zavřít (ekonomiku, hranice, hubu a krok)...

A pro Gecko - tak určitě; ta nemoc je tu zhruba od ledna, tedy ani rok, ale už teď se ví, že může zkrátit život až o deset let.
Zdrav. systém kolabuje už teď, protože zpanikaření lidi si volají záchranky, sotva mají teplotu 38 stupňů. Bojí se, že na ně nezbyde lůžko v nemocnici později, a tak se tam honem nechají odvézt už teď. Sanitka se po převozu těchto chřipkářů 3 hodiny dezinfikuje, než je schopná zase vyjet; potom když zavolá někdo s infarktem a sanitka bohužel zrovna není k dispo, musí jet pro infarktáře sanita z 50 km vzdáleného města. Toto vím osobně od několika záchranářů z různých měst. Umírají lidi - kvůli panice způsobené covidem.
A jistě, že i podruhé nakažený může umřít. Proč by nemohl? Chřipku taky můžu za život dostat třeba 50x. Není nejmenší důvod očekávat, že tento konkrétní letošní zprofanovaný koronavirus se bude chovat jinak než zbylé koronaviry.
 Tamarika
23.10.2020 17:22:27
Tak ono se s tímto řešením původně počítalo, ale nakonec se od něj upustilo protože:

1) Covid poškozuje organizmus i těm co mají lehký a bezpříznakový průběh. Není přesně jisté, jak moc. Může obecně zkrátit život až o 10 let.

2) Imunita po prodělání nemoci (promoření) trvá odhadem 2-6 měsíců. Existují města v Brazílii, která tímto brutálním promořením přinášejícím spoustu mrtvých prošla. Dnes se tam stejně rozbíhá další vlna. Takže to není o tom se jednou promořit a máme hotovo.

3) Vypnutí všech opatření povede ke kolabsu zdrav. systému. To už dnes ví v zásadě všichni. V takovém případě zemře násobně víc lidí na vše ostatní, než na covid. Slepé střevo, žlučník, infarkt, autonehoda, astmatický záchvat atd atd atd... tisíce lidí, které náš zdrav. systém postaví na nohy každý měsíc tentokrát neprojdou.

4) Není jisté a prověřené jak funguje buněčná imunita na COVID. Existují případy, kdy podruhé nakažený umírá. Teoreticky by tělo mělo být na další nákazy připravené lépe, ale otázka zda to platí i tady. Kdyby se opakovaná nákaza projevovala naopak hůře, tak nejspíš stojíme před propastí z masových hrobů.
 GeckoPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk