Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147432, vloženo 23.10.2020 15:23:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Panic a strach
Mám strach. Jsem panic a byl jsem na par rande. Když ze mě vypadlo, ze jsem panic tak dvě holky hned utekly a to se k ničemu neschylovalo.

Teď to vypadá s jednou nadějné. Píšeme si hrozné moc, píše sama a je aktivní. Ptá se furt jak se mám posila srdíčka a podobně.

Problém je v tom, ze jsem panic. Mám v plánu ji to nerikat. Maximálně když už bude těsně ored akci. Ale mám strach, ze pro ni kvůli tomu nejsem moc dobrý a nechci ji zkazit náladu. Jak se s tím vypořádat? Furt to mám v hlavě. Proste nejsem pro ni dobrý a moje nezkušenosti s holkami mě zabijí.
A když si představím ze dvě utekly kvůli panictci ještě když se ani k ničemu neschylovalo, tak tato by mě v posteli musela asi ubodat. Jinak ty předchozí byly fajn a dobře se povidalo. Pak utekly.
 Jjhhhh E-MAIL: Qq@aa.a  Muž87  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.10.2020 15:55:35
Je strašně smutný kam se tahle společnost hrabe,a nechci ani přemýšlet co se bude dít za 20 let.
S toho si nic už nedělej,podle mě jde o lásku máš to říkat že chceš lásku a když ji jde o sex tak není pravá takhle to je :)
 WTF WTF Muž Kategorie
24.10.2020 02:32:36
V 87? Má to v tomto věku vůbec smysl začínat se sexem?
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
23.10.2020 21:02:43
Nesnasim lidi co se furt boji neceho noveho, tak jses panic, noaco? Holku neodradi to zes zadnou nemel, ale tvoje nejistota kvuli tomu zes zadnou nemel, ser na to, s tou prvni te ceka peknej zazitek, tak neres ze bude tva prvni a proste si to kurva uzij, protoze kvuli tomu lidi sex provozujou!
 cofurtresite
23.10.2020 20:50:17
Když tak řekni nejdu větu není to ani pravda ani lež. Když se že zeptá zda jsi měl někdy holku v posteli řekni: ,, žádná si zatím nestěžovala"
 Antonovic808
23.10.2020 20:35:56
Nikdy nehovor že si panic a keď sa ta bude pýtať tak povedz že si to robil a vymysli si nejakú debilnú story :D .... pako.

Dnešné defky sa zaujímajú len o to či vieš dobre trtkať.
 xrad
23.10.2020 19:49:45
Ahoj, není vůbec důvod, abys jim říkal, jestli jsi někoho před nimi měl. Je pravda, že jim nesmíš lhát a říkat polopravdu, protože tu berou jakou lež, ale vždy to můžeš nějak zakecat.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
23.10.2020 19:14:41
A neměl bys sem uvést svůj opravdový věk? Že jsi v osmdesáti sedmi letech panicem, tomu naše vnučka nevěřila, když jsme jí to řekli...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
23.10.2020 19:08:45
Zdary heleď řeknu ti to takhle byl jsem ve stejné situaci jako ty a dokonce mi holky říkaly, jak jejich ex byli zkušení atd. No nic našel jsem si jinou té nic neřekl sex nešel hned tak 5x se mi pořádně nepostavil tajze nešlo prcat, ale já mám šikovné ruce a jazyk a věř mi že každá holka se udělá jinačim způsobem. Já se naučil prcat po týdnech praxe, to do sebe dostaneš jen to neříkej a dělej, že víš co a jak. PS. Porno mě naučilo dost XDD
 Nepanic
23.10.2020 18:45:21
To jsou ted problémy. Prostě jí to neříkej a to ani před sexem. Dost možná ani nic nepozná.
 Petr Z Prahy
23.10.2020 17:40:27
Vůbec se nestresuj. Pokud hledáš holku na opravdový a dlouhodobý vztah, tak je to úplně v pohodě.
Doporučuju hlavně netlačit na pilu. To rozhodně není v tvém zájmu a jestli holka není nějaká kurvička (nic proti nikomu), tak si ráda počká.
Vztah se dá totiž budovat ze začátku i bez sexu. Dokonce si osobně myslím, že je to lepší, protože když to pak v posteli hned napoprvé nedopadne, tak se nic neděje a holka ti to jistě promine, protože už mezi vámi něco bude.
Já nejsem panic, ale vždy s novou holkou je to pro mě tak trochu jako poprvé, protože každá má ráda trochu něco jiného. Jednu uděláš pusou hned a u druhé to může trvat dlouho, nebo to třeba nepůjde vůbec ať uděláš cokoliv.

Prostě si najdi holku, snaž se s ní trávit dost času, ale nech jí taky nějaký prostor, ať si nemyslí, že jsi zoufalec, nebo nějaký magor.
Sex zezačátku vůbec neřeš. Ber to spíš jako že s ní chceš hlavně trávit čas, poznat ji, zalíbit se jí. Až s ní budeš moct v pohodě mluvit i třeba o osobnějších věcech, tak je ten pravý čas ji to říct, ale vlastně ji to ani říkat nemusíš. Až dojde na první sex, tak hlavně žádný spěch.
Najdi si nějaké instruktážní video, jak ženu uspokojit nejdříve orálně. Kdo je připraven, není překvapen a samotný "zásun" už pak nemusíš nějak hrotit. Na tom není co zkazit, ledaže budeš hned hotov, ale to se stává s novou ženou i zkušeným. ;) Pokud nezanedbáš orál, tak je to už pak vlastně celkem jedno.
Smajlík  LIB0R Muž29 Kategorie
23.10.2020 17:34:05
Strč ho do melounu a řekni, že už nejsi.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
23.10.2020 17:25:31
Je to dobrej filtr. Pamatuj, že inteligentní holka tě kvůli tomu fakt nenechá, ale bude ráda. Důvěra a upřímnost je ve vztahu základ, nelíbilo by se mi, kdyby přede mnou můj kluk tajil, že je panic a styděl se za to. Není se za co stydět.
Smajlík  panna0
23.10.2020 16:38:23
Vůbec do toho, co bylo před ní, jí je kulový. Tak to nějak zakecej nebo změn téma
 jenomnaskok
23.10.2020 16:22:29
Ahoj

Neříkej jí to. Dotazy typu "co holky predemnou" odpověz , že to nechceš řešit.

Nezkušenosti se neboj. Buď to bude ten typ, který tě trochu povede (má to ráda podle sebe), nebo si vpomeň na obrázky, které si viděl v televizi a na internetu a byly ti sympatické a přijdou ti vhodné.
Pravděpodobně nic nepozná.
A o panictví ji řekni až poté.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
23.10.2020 15:50:02
Jo a ještě jedna věc - v očích těch holek seš normální chlap. A normálnost je i a hlavně o tom, že si žiješ po svým (a tedy že se za sebe nestydíš, ač máš život blbě rozjetej). Půlka z těch chlapů kolem, chlapů ženatých, i když sekc mají pravidelně, stejně taky souložit neumí.

A ne, holky nejsou chytřejší jen proto, že uměj používat pipinku. To se ti jen zdá.

Naopak, když zjistí, že nad tebou nemají moc jejich vnady, začne je to rozčilovat. Ale to už je jiná, celkem známá pohádka.
 plysacek
23.10.2020 15:46:45
Tak jim to prostě neříkej...To nemáte jiná témata k hovoru?
 jenomnaskok
23.10.2020 15:45:39
Záleží taky, jakou holku hledáš, jestli jen něco na ojíždění a na zaučení, nebo na vztah.

Já to netajil, ne, že bych to vykecával každýmu na potkání, ale když se zeptala, tak s pravdou ve, ne, ještě jsem žádnou neměl. Neutíkaly.

Trochu se ale dá chápat, že pokud jde těm holkám primárně o sekc (protože pro ně nový rande neznamená touha po novým vztahu, ale hlavně si s někým zašukat..a teprve kdyby to bylo zajímavý, tak i třeba vztah), pro tebe je heldání holky jako neřešitelný problém, pro ně je to jako jít večer na pizzu, rozdílný světy...ale co chci říct, jo... i pokud budou normální, jakž takž, v rámci ženských možností, tak se můžou zaleknout toho, že až s tím začneš, a zjistíš, že na tom nic není a každá je svolná když víš, kam a kdy šáhnout, že si najdeš lepší, jinou, že teď heldáš jen kohokoliv.... No ale ty dvě utelky spíš proto, že neměly chuť někoho zaučovat, nebo nedej bože začínat běh na dlouhou trať s vidinou sekcu někdy za půl roku, když venku stojí fronta nadržených vocasů.

Buď upřímnej, nelži, ale ani se s tím nechlub, pak by to vypadalo zoufale a zabodoval bys leda u nějaké starší samaritánky.
 plysacek
23.10.2020 15:33:16
Díky za reakce. Vážně si to myslíte? Protože mám pocit, ze dnešní holky jen řeší jak se nejlépe vystavit a vyfotit a najít někoho nejlepšího na to sexovani. Takový panic je pro ne k ničemu. I když mi tato holka říká, ze se k ni chovam hezky jako zatím žádný kluk predtim a dle všeho to vypadá, ze chce více a stojí o mě. Ale nerad bych ji tu radost zkazil tímhle nemilým překvapením.
 Jjhhhh
23.10.2020 15:27:35
tpč, buď na to hrdej že seš panic, která kráva dneska může mít tu výhodu, že v sobě bude mít péro, který ještě nikdy nebylo v žádné jiné?

nenech si mainstreamem nakecat, že být panic je nevýhoda

naopak, my vojetí už jsme k ničemu

bodka
 plysacek
23.10.2020 15:25:50
Já to nechápu. Ty dvě, které utekly asi byly nějaké nacastované šlápoty nebo nevím. Kuli tomuhle se neutíká ba naopak. :-)
 MilanXYPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk