Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147409, vloženo 23.10.2020 11:41:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
nezapadám
Vím, že jsou lidi, kteří jsou na tom hůř, ale i tak bych to ze sebe ráda dostala. Mám celkem problém si hledat a udržet kamarády. Na základce jsem jich pár měla, ale pro většinu jsem byla až druhá možnost nebo jenom někdo do počtu. Myslela jsem, že je to kolektivem a že při přechodu na střední budu moct začít od znovu, ale ikdyž jsem se hodně snažila se zapojit do kolektivu tak jsem mimo něj. Přijde mně, že snaha o přátelství nebo aspoň konverzaci přichází většinou jenom z mojí strany. Nejsem nějak výřečný člověk, ale zase si nemyslím že bych byla vyloženě nějaká tichá. Problém je očividně někde ve mně, protože ostatní se do kolektivu zapojili uplně v pohodě. Problém je, že opravdu nevím, co dělám špatně.
 eressea E-MAIL: emaga@post.cz   Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.10.2020 13:04:27
Asi jsi ještě nenašla ty pravé spřízněné duše? ;) Časem uvidíš, že lidé jsou různí a rozhodně si všichni nerozumí. Proč by jsi tedy něco měla dělat špatně? Určitě někoho potkáš, kdo to bude mít stejně a budete si rozumět.
Udržet si kamaráda je určitě oboustranná záležitost. Já nevím, jakmile o někom začneš takhle uvažovat, tak asi kamarád není. Nikdy bych o kamarádce nepřemýšlela ve smyslu, jak si udržet její přátelství. :D Zkrátka přátelství probíhá, protože si rozumíme. Tak asi. ;)
 kokoska94 Žena26 Kategorie
23.10.2020 12:17:25
Pokiaľ si nemáš o čom z tými ľudmi hovoriť tak z nimi nehovor nieje to nutné. Ak máš nejakú tému a ľudí ktorý sa o to zaujimajú choď tam a tí ťa medzi seba zoberú bez problému...

Ja som bol viac menej na začiatku extrovert potom sa stali nejaké problémy bol som kompletne introvertný a teraz je to pol na pol, pokiaľ mám o čom sa baviť tak sa bavím ak nie tak som ticho.
 xrad
23.10.2020 11:49:38
Nic neděláš špatně, prostě ostatním nejsi od pohledu sympatická nebo nevypadáš jako člověk, s kterým by chtěli navázat konverzaci.

Mám to podobně, taky se mnou nikdo nemluví. Ale beru to jako výhodu. Lidi tě časem omrzí.
 DDDx
23.10.2020 11:47:59
Hold někdo je společenskej víc někdo míň. Tudíž se hůř začleňuje. Teď je logdown, takže nic, ale až bude zase vše otevřené, tak jděte někam posedět ve více lidech a odvázej se ;)
 Snapiczeq Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk