Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146957, vloženo 18.10.2020 22:18:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nezájem o mojí osobu
Zdravím všechny co jste se rozhodli přečíst moji zpověď. Trápí mě, že vždy když jsem se třeba seznámil s nějakou dívkou a dal najevo svůj zájem, tak ten můj zájem nebyl opětován a dotyčná nestála o to mě více poznat. A určitě to nebyl přehnaný zájem, že bych byl dotěrný nebo tak.. Jen mám prostě pocit, že snad neexistuje hodná, rozumná, inteligentní, trochu hezká dívka s upřímným zájmem poznat někoho na stejné vlně.. A řeči typu že si mám počkat třeba do 25 let, kdy je více holek rozumných atd. mi přijdou hloupé. To mám čekat a nejít tomu trochu naproti? Já jsem normální kluk, normálního vzhledu a byl bych rád, kdybych mohl dát nějaké dívce svou lásku a bylo by to od ní opětované. Určitě bych se rád s dotyčnou seznamoval delší dobu než bych s ní třeba začal chodit, aby jsme oba věděli, do čeho jdeme. Jenže o to asi málokdo stojí nebo narážím na nesprávné lidi. Prostě mám momentálně pocit, že aby o mě projevil někdo zájem, je snad něco nedosažitelného, protože se mi to asi ještě nestalo. Natož že by někdo projevil zájem sám od sebe. Kladu si dvě otázky: To nikdo v mém věku seznámení, vztahy nebere vážně? Je nějaká chyba ve mě, mám třeba divnou řeč těla nebo způsob vyjadřování? Nevím prostě. Rada na můj problém asi neexistuje nebo nevím, každopádně by mě zajímalo, jestli tu někdo zažívá nebo zažíval něco podobného a jestli to cítí podobně. A pokud by jste si třeba někdo chtěl psát, tak tady mám svůj email..
 Daeden E-MAIL: daedentv@gmail.com  Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2020 04:57:35
Když mi bylo sedmnáct, taky o mě holky neměly moc zájem. A dělal jsem stejnou chybu jako Ty, že jsem hledal příčiny jinde než ve skutečnosti byly. Jenže v holkách chyba není, chyba je vždycky v chlapovi. Víš proč? Dneska mi táhne na třicet a o holky nemám nouzi. Přitom to nedává logiku, když jsem pro ně už skoro starej, ne?

Chlap má dvě možnosti jak zaujmout holky. Buď je hezkej, nebo je jinej než ostatní a je skoro jedno jestli v dobrém nebo špatném slova smyslu. Holky chtějí vzrušení a ne nudu, zvlášť ve Tvém věku. Pokud hledáš holku s tím, že jsi normální a hodný a hledáš stejně normální a hodnou, tak si fakt počkáš, protože sedmnáctiletá holka nikoho takového nehledá. A není to proto, že by byla špatná, ale proto, že má úplně jiné nároky než holka starší.

Každá holka chce hodného kluka, ale nikdy ji nesbalíš tím, že jsi hodný. Holku sbalíš tím, že ji dráždíš, že ji přivádíš k šílenství. Hodný buď až ji dostaneš, teprve potom to ocení. Ale ani potom bych to moc nepřeháněl, jinak se začne nudit. Ale o tom až příště.
 davidred Muž26 Kategorie
19.10.2020 02:17:22
Výtej v klubu. Máme to stejné. Napsal bych ,ale musel by si být 17 letá holka
Smajlík  Frtipirkoznapravdu
18.10.2020 22:24:15
Keep tryin'

Já zrovna s tímhle nějak nikdy neměl problém, ale asi to bylo spíš o štěstí nebo o tom, že jsem žil ve větším městě, kde je jednodušší někoho poznat.

Takhle podle textu působíš jako normální člověk, co by neměl mít žádnej problém se s někým seznámit, jen v tom "tvym" věku je to prostě o trochu těžší (překonat stud, nestresovat se a komunikovat přirozeně), ale když to budeš zkoušet dál, určitě se úspěch brzo dostaví.
Smajlík  BomberMAN Muž28 Kategorie
18.10.2020 22:23:33
>>>Jen mám prostě pocit, že snad neexistuje hodná, rozumná, inteligentní, trochu hezká dívka<<<

Jo, to máš správný pocit, žádné hodné, chytré a hezké holky nejsou ... to by to musel bejt chlap...
Smajlík  Michal-222 Muž44 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk