Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146949, vloženo 18.10.2020 21:25:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nové zamilovaný během vztahu, co dělat?
Zdravím, pokusím se vám naznačit, co se mi děje tak, aby jste tomu pochopili a nebylo to moc dlouhé.

Několik let nazpět jsem měl letní románek s jednou holkou, do které jsem se zamiloval kvůli osobnosti, nikoliv postavě (ač ji měla kurna dobrou).
To brzy skončilo a následky se táhly dlouho, nemohl jsem se odpoutat a chtěl jsem ji - bez úspěchu. Naštěstí jsem eventuálně zanechal svých "snah".

Z tohohle vztahu jsem si odnesl to, že mám dar neuvěřitelně silně milovat, což se samozřejmě může jevit i jako prokletí (?).
Má naivita mne dlouho vedla k tomu, že jsem se snažil znovu a znovu ač to dávno nemělo cenu.
Byl jsem schopen pro tu osobu běžet i 30km na jeden zátah ač jsem byl netrénovaný jen abych ji viděl, a to jsem nevěděl jestli...

Po ukončení jsem si našel druhý vztah - je výborný, pomohl jsem partnerce z nejhoršího se dostat a byl jsem ji (a jsem) velkou oporou.
Problém je v tom, že neumí řešit problémy a nemůžu si s ní popovídat, jelikož to ani její rodiče neumí, tudíž neměla se kde se naučit takové základní věci...

Většina konverzaci končí rychlé odpovědmi typu "nevím" nebo "tak to jo"... Což mi nevadí, život bych za ní položil a jsem si jist že ona za mě taky.
Přesto ale mám pocit že jsem v zajetých kolejích nějakého stereotypního vztahu, který se dal nerozvíjí, už jen proto, že jsme spolu 3 roky a stále ne spolu...

Co se stalo nyní? Vím, že s partnerkou chci rodinu, vzít si ji a žít s ní, ale nemůžeme se ani domluvit kde bydlet a s jejími rodičemi mám dost špatný vztah.
Já ji chci, ale už mě ta samota sžírá natolik, že neznám nic jiného než stereotyp práce-spánek, a nic mezi tím...
Bylo to dlouho co jsem naposledy cítil nějaký pocit zamilovanosti, což je docela běžné ve všech vztazích.

Pár dní nazpět jsem v práci potkal kolegyni, mladou, chytrou holku s tak výborným vyjadřováním a skvělou personou že se mi hned začala líbit.
Ještě ten den mi ona sama poslala žádost a začali jsme si psát, je to jako bych našel na pár rozdílu opak sebe v ženském pohlaví.

Okamžitě nade mnou převzaly kontrolu hormony, a po pár dnech musím usoudit, že jsem se asi znovu zamiloval... Nicméně nechci ničit to co už je, jelikož to je krásné a teoreticky se to dá ještě napravit v tom, v čem je problém, ale zároveň nechci takovou holku nechat jít, protože vím že na takového člověka narazím jednou za dlouho...

Co dělat? Počkat pár dní a sledovat zda pocity přetrvají, a pak co? Jsem v pasti, zvráceným životním humorem zahnány do kouta donucen prožít další "letní románek", který mi na dlouho zanechá na duši šrámy ať se rozhodnu jakkoliv...


Má odpověď je... Proč?

 Krizař Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2020 11:48:58
Ty nemáš dar milovat, ale neřest neschopnost se ovládat, a neznáš žádné hodnoty života. Pokud je ti 21, tak se vykašli na manželství, trvalý vztah a užívej, dokud to jde. Až se vyblbneš, tak pak se ukáže, jak moc jsi schopen opravdového vztahu. Ještě nejsi zcela venku z puberty a už chceš předvádět svoji dospělost.
 fimisek
19.10.2020 05:11:32
Na to, že máš " dar neuvěřitelně milovat " se odmiluješ docela snadno.

Já si vůbec nemyslím, že jsi naivní. Já si myslím, že prostě nevíš co chceš. A chceš si vzít holku, která ti nevyhovuje jen proto, že žádnou jinou nemáš. Ale jakmile se objeví " lepší ", už se Ti plaší hormony. Podle mě jsi jen nedospělý, nic víc. A jestli si současnou holku někdy vezmeš tak jste za pár let v rozvodu.
 davidred Muž26 Kategorie
18.10.2020 23:30:27
Když s partnerkou emočně a intelektuálně stradaš, nemá to cenu. Možná se to nenaučila doma, ale jako dospělá už je odpovědná dáma za sebe a může se toho sama spoustu doučit, včetně efektivní komunikace (mluvím z vlastní zkušenosti). Chceš žít s někým, s kým si nikdy rozumně nepromluvíš?
Za své štěstí jsme zodpovědný každý sám, a ne náš partner...
 Vcfbb
18.10.2020 22:26:11
Standardní situace číslo 27 ... nejpravděpodobnější výsledek je ztráta obou bab ... 98.7%
 Michal-222 Muž44 Kategorie
18.10.2020 22:16:22
To se ti moc nepovedlo.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
18.10.2020 21:36:00
Neumím si to představit, a neuměl jsem to ani ve tvém věku. Dost si protiřečíš - buď umíš milovat do dna, a pak s partnerkou srůstáš tak, že sice vnímáš krásu jiných ale srdce svůj domov a místo zná, anebo si to s něčím pleteš (typicky to bývá závislost na nějakém druhu chtění). Uteč od řešitelných věcí a budeš to dělat pořád.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk