Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146940, vloženo 18.10.2020 20:37:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lituji toho, že jsem se víc neučil
Je mi teprve tolik, kolik mi je a už lituji, že jsem se víc naučil. Protože s tím co mám a umím se těžko dá pokračovat na univerzitní obor, který má smysl studovat. Tím myslím lékařství, architekturu, biologii, farmacii, informatiku, strojařinu, chemii učitelství a další vědy uplatnitelné v každodenním životě.

Neumím matematiku, chemii, nevyznám se v přírodních vědách, neumím kreslit, jsem nešikovný na sport... hlavně, že umím právo, ekonomii, řízení státu a znám snad všechny filosofy a psychology. Kdybych se ve volném čase věnoval něčemu, co má smysl, mohl jsem dnes podávat přihlášku na perspektivní obor VŠ. Takhle skončím v lepším případě v měšťáků, v horším u kasy v Lidlu.
 AsiNejsemExaktní Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
19.10.2020 00:09:35
Já se na gymnáziu skoro vůbec neučil a na vysoké škole ČVUT jsem žádné problémy neměl.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
18.10.2020 23:20:12
Nic ti nebrání to ještě dohnat...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
18.10.2020 23:15:09
Byl jsem na tom dost podobně když jsem dodělal střední. Třeba matiku jsme měli na otřesné úrovni. Profesorce bylo snad 75, neviděla, neslyšela, každý všechno ošulil a opsal.. prakticky všichni jsme měli za 1 nebo za 2, ale ve skutečnosti nikdo nic neuměl. Po konci střední bylo nepředstavitelné jít na technický obor, protože jsem zapomněl i to málo, co jsem si pamatoval ze ZŠ. A to je třeba u matiky nejhorší, jedno se odvíjí od druhého a když člověk zapomene i naprosté základy, tak je nereálné pokračovat dál v náročnějších úlohách. Teď si ale vyčítám, že jsem nějaké to intenzivní "doučko" alespoň nezkusil. Bohužel dělám v oboru, kde nejsou platy tak přívětivé jako v technických oborech a o přijetí často rozhodují spíše známosti a kontakty. Máš ještě dobré, že je ti 19, v tomhle věku bys ještě měl šanci něco dohnat a rodina by tě mohla podpořit. Mě už je 34 a vidím, že na nějaká další letitá studia už je bohužel pozdě.
 Lempl654
18.10.2020 21:57:20
Velbloud - protože je to trol
 WhateverVendy
18.10.2020 20:59:53
A proč nejdeš na psychologii nebo ekonomii?
 Velbloud
18.10.2020 20:46:28
Vidíš, já zas tak trochu lituju, že sem se dal na exaktní vědy.
Smajlík  Bertrand Rrussell
18.10.2020 20:44:31
pokud vím tak sem chodí jeden CSc co se orientuje v chemii. Napiš odkaz, třeba se ozve a začne Tě doučovat. Pak by si měl šanci dostat se na VŠ s perspektivním oborem. Na studium není nikdy pozdě. Například i pro ženy v mém věku existuje "Universita třetího věku" obor informatika s kurzem "začínáme používat internet I. a II.
Smajlík  Pink Freud Žena61 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk