Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146870, vloženo 18.10.2020 03:36:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Delat pro realitku - realitni makler
Da se to delat z domova? Jak to byva placene, procentualne? Dela to tu nekdo?
 Dobromyslnikova Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2020 15:53:29
rekl bych ze jen ten kdo hovno umi proda pres realitku a chudak nakoupi pres realitku. Pokud do toho jdete sami, platite jen jednou pravnika a aspon vam nikdo nelze.
 at tahnou
18.10.2020 13:59:26
Zlomyslni hajzl- Diky , ja bych se spise chtela specializovat na prodej mensich zakazek ale s pravidelnym a dlouhodobym prijmem. Cili pokoje. Ziju v cizine tady je to vejvar. Ale zivit se tim dlouhodobe nechci mam vzdelani, rozjizdim brzy svuj byznys ale je krize tak se penizky hodi z cekoholi. Naprosto si verim diky.
 Dobromyslnikova
18.10.2020 11:24:29
Obchodníci jsou pro mě nejnižší kastou společnosti, i rolník nebo řemeslník je pro mě více - vytváří hodnoty, oni ne.
 nazor lidu
18.10.2020 09:59:17
Dobromyslnikova - hodně dobrý povolání pokud umíš být nehorázný zmrd. Pokud jsi férový člověk v životě tohle nemůžeš dělat
 Dobromyslnikova
18.10.2020 08:35:10
jen doplním žaluda, že tvoje provize se odvíjí od ceny nemovitosti. Často se provize pro realitku pohybuje 1-5% z koupě bydlení nebo je to 1 nájem navíc.
Tzn. z 10 mega 1% je 100k. Těch 100k jde realitce a pak záleží na tom, jak to je nastaveno uvnitř realitky. To hezky popsal žalud. Z těch 100k počítej cca 10% pro sebe. Někde je to až 30%, jinde to může být míň.

Když si to spočítáš, tak je třeba prodat 2-3 nemovitosti v hodnotě 10 mega měsíčně, abys z toho měla nějaké prachy. Aby ses dostala na slušné prachy, tak ty 4-5 nemovitostí, abys měla aspoň 50k. Praze to znamená 4 drahé byty nebo baráky a to každý měsíc.
U nájmu můžeš počítat vyšší provizi, je tam míň papírování. Řekněme, že 1 nájem navíc je 15k a ty dostaneš 30%, tzn. 5k. Takže těch nájmů musíš udělat ideálně takových 7-8 měsíčně, ať se dostaneš na nějaké slušnější peníze.
Pokud pojedeš na živnost, tak platíš zálohy 5k měsíčně, se kterými je třeba počítat.
Je taky vhodné mít vlastní auto, ať se nemusíš spoléhat na socku.

Obecně tohle dělá člověk, který umí ukecat lidi. Je tam strašný odpad a daří se možná 20% prodejcům. Zbytek živoří nebo vyhoří.

Není se čemu divit, dneska si to může vše člověk oběhat sám a dostane stejný nebo dokonce lepší servis za 10k. A nemusí vyhazovat +100k za realitku.
Smajlík  asitak
18.10.2020 08:19:22
Přítelkyně to dělá. Z domova ovšem ani náhodou. Stále po prohlídkách, stále dělá smlouvy, řeší hypoteční partnery, katastr, právníky, nabírá nové nemovitosti. Musíš mít spoustu kontaktů, se kterými pracuješ. Než se vypracovala, trvalo to dva roky a byla skoro bez příjmů. Dnes ale vydělává výborně. Hodně přes milion za rok, což ale znamená, že musí dělat kvartálně DPH.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
18.10.2020 08:16:41
To teda bych chtěl vidět, co bys prodala z domova :D hlavní náplň realiťáků je chodit s klientama po nemovitostech a kecat pořád dokola stejnou básničku o tom ... :D přijde mi, že za jejich nesmyslné provize dělají práci, kterou zvládnou cvičené opice :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
18.10.2020 07:56:59
Musíš mít na to náturu !! Vnucovat někomu něco, co třeba ani nechce... Je to podobný, jak v autobazaru prodávat starý vraky !! Neprodáš, nevyděláš !! Na práci z domova zapomeň !!!
Smajlík  Čitatel
18.10.2020 07:05:02
Z domova ne. Musíš jezdit na nemovitosti. A taky být v kanclu a shánět si práci. Snad nikde ti nedají na stříbrném podnose dům, abys ho prodal. Délá se obvykle na živnosťák. Peníze-záleží kde. Někde je víc procent z provize, ale platíš "nájem za stůl v kanceláři, za podporu sekretariátu,..... jinde dostaneš míň, ale máš kancl "v ceně" , auto dokonce může být firmy a ty jenom prispíváš...zalezi na konkrétní firmě. Představa že má realiťák provizi 100000,- a celé mu to zůstane je mylná. Musíš se ohánět aby sis vydělal a skutečně tvrdě makat aby ses měl dobře.
Záleží jak tu práci děláš. Lidi se znají navzájem. Buď svině, může se ti chvíli dařit, ale nikdy to nebude ono. Pokud budeš poctivě, bude to trvat, ale nakonec se ani nemusíš snažit něco shánět. Lidi ti nemovitosti dají sami. Spokojený zákazník se vrátí a doporučí tě známým. Zklamaný nikdy.
 žaludPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk