Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146851, vloženo 17.10.2020 22:24:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak znovu nastartovat život?
Ahoj,
nevím jak začít. Je mi 20 let, nedávno jsem začal studovat VŠ, bydlím u rodičů, mám brigádu, pár přátel, zkrátka nic extra zajímavého..

Mým problémem, který v poslední době na sobě pozoruji je to, že jsem hrozně zlenivěl a absolutně ztratil zájem o všechno. Nic mě nenaplňuje, nemám žádný koníček, dříve mě bavilo hrát hry nebo sledovat sport, ale to všechno mě už postupně pustilo..

Výuky ve škole se normálně účastním, úkoly plním, s tím problém nemám..vlastně nikdy jsem se školou problémy neměl.
O víkendu zajdu do práce, vydělám nějaké peníze, ale to je vše, nedělám nic navíc, nemám ani motivaci. Jediná věc, která mě svým způsobem uklidňuje, je jít ven na dlouho procházku o samotě. Když jsem doma, tak ležím v posteli a poslouchám hudbu.

Jednou za čas zajdu s kamarádem ven, pokecat a tak. Moc přátel jinak nemám, ani holku ne samozřejmě, nějak nevím jak se s nima bavit, když už se s nějakou domluvim, není většinou o čem mluvit a já se těším, až to skončí.

Ani nevím, co od života chci, možná koupit auto protože sedět za volantem mě uklidňuje. Taky mě napadlo zdokonalit se v němčině, ve které zatím nejsem moc dobrý. Nevím, co mi chybí, cítím se vyhořelý.

Je to dlouhé ale budu rád za nějakou reakci na tenhle text, radu nebo cokoliv co vás napadne. Děkuji, že jste dočetli až sem
 Bílej jezdec Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2020 12:50:38
Najdi si kámoše, který je dost aktivní a zkus se k němu připojit nebo neodmítat jeho nabídky. Jakmile už jsme byli domluveni, tak i když se mi nechtělo, tak jsem cítil takovou povinnost tam jít za každou cenu a nakonec jsem toho nelitoval. Prostě buď se dokopeš sám nebo najdi někoho kdo ti pomůže a nebo najdi někoho kdo má stejné myšlenky jako ty a budete se navzájem podporovat. Ve dvou to jde vždy lépe ;)
 ALF1
18.10.2020 10:44:41
Bílej jezdec:
je ti 20, můžeš začít plánovat práci, bydlení. Máš to tak akorát. Za 2-3 roky totiž bude pozdě. To na bydlení nenašetříš.

Jinak si užívej, prostě zkoušej nové věci a nijak nad tím nepřemýšlej. Pak v 25 budeš mít určitou představu, co od života chceš a půjdeš si za tím.

Sám si pamatuju, že jsem byl na tom podobně. Nevěděl jsem kudy kam. Pak jsem se odstěhoval, úplně jsem změnil myšlení a teď po letech zase při práci studuju. Podle mě je dobré mít nějakou "berličku" v podobě školy, která tě baví nebo jiného plánu, abys pořád měl na čem pracovat.
 zacniplanovat
18.10.2020 08:40:01
Dříve tě bavilo hrát hry - to baví malé kluky. Začínáš opouštět pubertu, stáváš se mužem, a v tom je tvoje nejistota. A holka, ta ti problémy je přidá, nehledej ženskou, ale začni znovu - třeba máš talent na něco, co jsi vůbec nezkoušel...
 fimisek
17.10.2020 23:50:41
Researcher: Dřív šlo vše rychleji. Dnes je maturita často až ve 20 letech a to není dobré.
 Velbloud
17.10.2020 23:43:08
Já bych byl maximálně šťastný mít takový věk, jako máš ty. V tvém věku jsem už byl v třetím ročníku elektrofakulty ČVUT v Praze a zvládal jsem ji bez problémů.
 Researcher Muž81 Kategorie
17.10.2020 23:38:19
Potřebuješ holku. To ti dá energii dělat nové věci.
Velbloud

To mu radí Velbloud, tedy místní panic, co je neschopen vztahu a nikdy žádnou holku neměl.

Úsměvné.
Smajlík  knížecí rady lůzra
17.10.2020 23:35:30
Vím co tím myslíš zkus jinej účet nebo třeba změnit roli pokud jsi ADC tak tě lituju zkus hrát na Top nebo zkus Junglera podívej na T1 co dokázal jako jungler a co dokazuje na Topu. TAP GAP
Smajlík  Bílej jezdec
17.10.2020 23:19:11
LADI: Taky mě to občas děsí, když se nad sebou zamyslím..

Velbloud: Díky za pochopení. Máš pravdu, vyhlídky nejsou příznivé.

ALF1: Díky i tobě za reakce. S tím zkoušením nových věcí máš pravdu, ale vždycky mě právě přepadne ta pohodlnost, je těžké vystoupit z komfortní zóny.
 Bílej jezdec
17.10.2020 23:07:34
Najít si vztah trvá chvíli, do měsíce ho máš, i když s tím nemáš zkušenosti. Jen je třeba vyvarovat se chyb, které děla 95% lidí. Nicméně je potřeba nejprve být spokojený se svým životem než vtáhneš holku k sobě. Zkoušej prostě nové věci a neboj se změn. Určitě máš uvnitř sebe něco co jsi vždycky chtěl a třeba sis řekl, že na to nemáš...
 ALF1
17.10.2020 23:01:45
Je to normální váhat. Jsi dospělý, přemýšlíš, co dál. A do toho karanténa kovid - uzavření skoro všeho.
 Velbloud
17.10.2020 22:55:57
Být ve 20 takhle bezradný to je tedy síla. Problémem je že nemáš žádný cíl. Když máš cíl tak se snažíš o úspěch a pohání tě to kupředu dokud ho nedosáhneš. Najdi si nějaký koníček, třeba to o čem jsi občas uvažoval ale nedotáhl to. Teď bude zima navíc všechno zavřené, tak těch činností moc nebude, ale zační se učit třeba tu němčinu, nebo se nauč vařít, vyrábět víno atd.
 LADI Muž40 Kategorie
17.10.2020 22:55:14
Velbloud: To mě taky napadlo, určitě by se tím můj život nějak změnil, ale najít si vztah trvá dlouho

ALF1: Ano, vím. Tuhle zkušenost mám už z minulého roku, kdy mě rozchod srazil hodně dolů
Smajlík  Bílej jezdec
17.10.2020 22:47:09
Holka bude jen chvilková záplata, nevyřeší to tvůj problém. Jako placebo. Po chvilce budeš tam kde jsi byl a když se s tebou rozejde, tak budeš ještě více v prdeli, protože se celý svět bude točit kolem ní.
 ALF1
17.10.2020 22:38:04
Potřebuješ holku. To ti dá energii dělat nové věci.
 VelbloudPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk