Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146849, vloženo 17.10.2020 22:10:16 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Koronavirus a běžný život lidí
Poslední dobou čtu v novinách stále více narážek na to, jak životní styl, který jsme kdysi všichni považovali za normální (tzn. restaurace, kina, hospody s přáteli) může za to, že je teď hodně lidí nemocných. Je to tam často líčeno až tak, jak kdyby ten minulý život byl něco špatného - kolikrát ve smyslu "plné restaurace mohou za říření nemocí" ... mám z toho docela depresi. Fakt nechápu, že běžné věci, které nám dřív dělaly radost a které nám zlepšovaly život, jsou teď líčené jako něco špatného a zavrženíhodného.

Kam se takto dostaneme? To jako je cílem přinutit lidi chodit jen dopráce a domů, nemít záliby, nestýkat se s přáteli? To co jsme vždy všichni dělali rádi se dnes stalo doménou "nezodpovědných a těch, kteří neberou ohled na ohrožené a rizkové skupiny". Je mi z toho smutno.
 wrtert Muž29  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.10.2020 08:37:06
Nauč se číst mezi řádky - tam je jasně napsáno, že vystrašený člověk je poslušnější. Toto uplatňovala už církev před staletími. Tak si žij svůj život, hlídej si zdraví a hlavně se nedívej na televizi - televizní noviny, nečti blbosti. Nejvíc škody udělá panika, strach. Když se člověk bojí, je náchylnější na jakoukoliv nemoc. Je to čistá manipulace......
 fimisek
18.10.2020 00:52:19
Tak v novém článku jsem se dozvěděl, že příští rok bude 9% nezaměstnanost, a že se situace vrátí do normálu v roce 2024. Co to tedy znamená? Každý skoro desátý Čech bude čtyři roky bez práce, tedy nebude mít z čeho žít.

Již teď, kdy je nezaměstnanost 4%, přišlo o práci 20% matek samoživitelek a většina nenašla práci. Když bude 2,5 vyšší nezaměstnost, tak přijde o práci 50% matek samoživitelek a většina z nich nenajde novou. Tedy 50% dětí matek samoživitelek skončí v dětském domově.

U plných rodin bude situace, kdy ani jeden rodič nebude mít práci, 4,5%. Tedy 4,5% dětí z úplných rodin skončí v dětském domově.

Zdroje:
https://www.novinky cz/koronavirus/clanek/prouza-v-roce-2021 -nezamestnanost-az-devet-procent-vice-ne z-tretina-hotelu-muze-zavrit-40339521


https://www.novinky.cz/domaci/clanek/ma tka-dvoulete-holcicky-prisla-kvuli-viru- o-praci-i-o-byt-samozivitele-pandemie-do razila-40334247¨

https://www.seznamzp ravy.cz/clanek/ti-kteri-uz-koronakrizi-p odlehli-kazdy-paty-prisel-o-praci-116521

Takže:
50% dětí matem samoživitelek skončí v dětském domově
4,5% dětí z úplných rodin skončí v dětském domově

Fakt děkuji, hajzle Prymulo, kolika dětem jsi zničil život. Kompenzace pro podnikatele je 500 korun na den, tedy si budou moci dovolit nechat jen jednoho zaměstnance, všechny ostatní vyhodí. V některých oblastech zkrachují celé továrny a ti lidé nenajdou práci třeba 20 let.

Každý desátý Čech nebude mít další čtyři roky z čeho žít. Co mu tedy zbude? Bude loupit, krást, prodávat drogy, páchat nájemné vraždy a nebo spáchá sebevraždu.

Lidé tedy nebudou mít odpracovaných 35 let na důchod a starých lidem ve věku 75 let nezbude nic jiného než pracovat v továrně, což nezvládnou, takže většinou spáchají sebevraždu.
 Chudáci děti
17.10.2020 23:49:17
Lidi tu nejsou od toho, aby poslouchali. Jestli má někdo jiný názor, ať se jím řídí sám.
 f38xfz
17.10.2020 23:36:39
Já naštěstí už nemám na to, abych chodil do hospod, o pivo už nestojím. A mám větší šanci, že se nenakazím tím koronavirem...
 Researcher Muž81 Kategorie
17.10.2020 22:59:02
Tak pro stát je ideální aby lidi makali, byli zdraví a nejlíp v den nástupu do důchodu umřeli. To aby se nějak bavili nebo prožívali šťastný život o to nikomu nejde to si každý musí zprostředkovat sám. Nejlepší je zprávy vůbec nečíst, neposlouchat a nekoukat se na ně. Protože všechny zprávy jsou negativní. Bude draze, tohle se zakazuje, krade se, za tohle je pokuta, tohle se nesmí, bude pršet atd.
 LADI Muž41 Kategorie
17.10.2020 22:55:24
Nečti.
Smajlík  ŘEŠENÍ
17.10.2020 22:43:07
ser na přátele stačí ti job
 majklossssssPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk