Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146828, vloženo 17.10.2020 18:47:49 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je mi špatně
Dneska jsem si vzala jeden artvigil, Za hodinu mi to naběhla nával energie, a všeho. Po asi 8 hodinách mi bolí hlava, chodím každou hodinu na záchod, vypiju kelímek vody a pak zase letím na záchod. Ne chvilku přestane bolet hlava když se napiju. Ale to je jenom na chvilku, pak letím na záchod. A jsem vyžvejklá a mám stihl miminko svaly. Nechápu na jejich stranách píšou hodně pít, a to právě dělám. Tak nevím co mám dělat.
 Amandachristie Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2020 22:08:19
No, když je někdo BLBEJ tak musí platit. Takové sračky do sebe cpát - buď ráda, že ještě žiješ. Bůhví, co to je za padělek, a co v tom opravdu je.....
Smajlík  fimisek
17.10.2020 20:17:35
Vďaka tebe poznám ďalší stimulant. Pred nejakou dobou som sa začal po niečom takom obzerať, najmä kvôli práci, v ktorej mávam nočné služby. No teraz som i tak minimálne do decembra odstavený.
No každopádne, rozhodol som sa pre ženšen, lebo je to nechemické, a nemá ani vedľajšie účinky. Jasne, že ten úplne najviac kvalitný je tiež drahý. Ale na trhu sa dajú nájsť výrobky aj za rozumnú cenu (pravdaže o niečo slabšie). Myslím, že také sústavnejšie užívanie má tiež efekt.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
17.10.2020 19:23:23
Snapiczeq:Beru to kvůli tomu že nestíhám se učit na online hodinu, protože mě toho na SŠ mraky třeba 20 příkladů za 5 minut, což opravdu nezvládám.
 Amandachrustie
17.10.2020 19:20:46
Tak pít vodu po kelímku mezi záchodem je asi málo, vytáhni alespoň půllitr najednou ať se to vyplaví. To že jsi teď otupělá je jen dojezd. Tělo bylo nabuzené, bylo to super ale i tak se unaví a když látka vyprchá nastává dojezd a útlum. Nejde to tak že si něco vezměš budeš mít 2x tolik energie a až to vyprchá vrátíš se do normálu. Tělo bylo víc zatížené. Musíš to vydržet a příště si dát třeba poloviční dávku pokud je to nezbytné.
 LADI Muž41 Kategorie
17.10.2020 19:12:51
A proč to vlastně bereš?
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
17.10.2020 18:58:53
A cemu se divis, kdyz do sebe peres nejake sracky, ktere ti rozhodi organismus?

A mimochodem:
http://www.sukl.cz/leciva/upozorneni-na-lecive-pripravky-modafinil-modvigil-waklert
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk