Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146782, vloženo 17.10.2020 00:50:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Žárlim i když ho nemiluju
Byla jsem s přítelem cca rok, ale kvůli dálce (3 hodiny cesty) a jeho sportování (a tak jeho nedostatku času na to se se mnou vídat), jsem vztah koncem minulého roku ukončila s tím, že jsme ale zůstali dobrými kamarády (protože už jsme před vztahem byli dlouho dobrými kamarády). Zároveň se tehdy objevil jiný hoch a tak nějak jsme o sobě věděli, že je zájem na obou stranách.
S expřítelem jsme se od té doby trošku "oddálili" (už si nevoláme každý večer jako dřív, vlastně skoro vůbec, taky už spolu nehrajeme hry, atd.), což mě hodně mrzelo, ale už jsem se s tím srovnala a začlo mi to být dokonce jedno. S tím novým hochem se to tak nějak pořád táhne (to je ale na celej seriál tak o 5 sériích haha) a posouvá se to (jestli vůbec) vážně pomalu. Každopádně je to tak, že mě vyloženě zajímá jen tento hoch a expřítele už si jako přítele představit ani nechci a nedokážu.
A i přes to prostě, když už si jednou za čas povídáme a on zmíní jinou slečnu, cítím žárlivost (asi, jinak to pojmenovat neumim) ale absolutně to nechápu, protože s ním o nic víc než přátelství zájem nemám. Dokonce se mi dnes zdál sen, že novou slečnu má a já z toho v tom snu byla úplně v háji (což mě i donutilo sem napsat). Nerozumím si prostě.:(

Je to spíš taková zpověď, protože svým pocitům fakt nerozumím, ale i tak budu ráda když mi k tomu něco napíšete třeba:)
 maprezdivka Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2020 15:29:01
Jsi asi jen majetnická. Jednou ti pratřil, tak si na něj pořád děláš nějaký nároky i když už o něj vlastně vůbec nestojíš. Přemrštěné ego?
 Fecky
17.10.2020 09:47:19
Tak asi k němu pořád něco cítíš, i když se to snažíš vědomě potlačit.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
17.10.2020 08:36:15
To mají malé děti - hračku, se kterou už si nehrají, ale nemůžou přenést přes srdce aby ji měl někdo jiný.
Smajlík  KorektniReditel
17.10.2020 08:03:51
Nejspis ho jeste jako kamarada nepovazujes. Sice si to myslis, ale nejsi na to jeste pripravena. Dej tomu cas a bude lip. A taky mu nesmis zavidet, kdyz si nekoho najde :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
17.10.2020 03:01:05
Zarlis, nebo zavidis?

Hod to za hlavu. Hele. Rozhodni se pro chces a jdi si za tim ;)
Smajlík  The Dark Side Muž99 Kategorie
17.10.2020 01:50:32
Já bych mu jen moc ráda přála to nejlepší. Tak to bývá, když máš dobrého kamaráda, ne?:/ Jenže ono to prostě upřímně nejde a trápí mě to. Navíc mě zajímá někdo úplně jinej... Tak to nechápu proto.
Navíc on to tak vůbec nemá, dokonce se mnou toho nového kluka probírá a radí mi, povzbuzuje mě atd..
Smajlík  maprezdivka
17.10.2020 01:35:17
A čemu přesně nerozumíš? Normální majetnickost, děcko hračka situace. Na tom si nic nevyčítej, to je docela běžné. Spíš si na to zvykej.
 krisikowa Žena28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk