Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146771, vloženo 16.10.2020 22:51:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konec
Chtel bych vsechno ukoncit , uvazuji o prascich , jake jsou nejlepsi , a kolik jich musim spolykat aby byl konec
 Tomas Marny Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2020 11:10:43
Každý problém má své řešení, jen se na to musíš kouknout z té správné strany. Jestli si o tom chceš s někým promluvit, stačí napsat: mysain@seznam.cz
Smajlík  mysain
17.10.2020 09:36:27
Krabička viagry.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
17.10.2020 07:27:00
Kulka nebo šňurka.
 LajoMrtvy
17.10.2020 04:46:43
Take jsem jednou stal pred podobnym rozhodnutim, takze jsem vec dost podrobne nastudoval. Prasky jsou nespolehlive. Pokud mas opravdu vazny duvod, napis, mohu poradit.
 Alfard Muž59 Kategorie
17.10.2020 01:40:45
Kdo plánuje sebevraždu léky a ještě k tomu nemá jasno jakými nebo se domnívá, že k odchodu ze světa postačí zkonzumovat plato Hypnogenů, ve skutečnosti to nemyslí se sebevraždou vážně. A to je dobrá zpráva, že jen voláš o pomoc (byť nešťastnou formou).
Nevím, co tě trápí, ale je velmi pravděpodobné, že za nějaký čas se změní okolnosti nebo tvůj postoj k nim a budeš rád, že ses o to nepokusil.
Nechceš tu napsat konkrétní důvody? Možná by ti tu lidé mohli poradit či tě nasměrovat. Nebo se rovnou obrať na některou z krizových linek, kde jsou připraveni odborníci.

Poznámka, kterou si neodpustím: zřejmě se tu objeví i nějaký příspěvek propagující Boha jako řešení. Ano, někomu víra v životě pomáhá, ale doporučit to člověku v krizi, který se třeba dosud o náboženství nezajímal? Dají zastánci této volby záruku, že Bůh na modlitbu zoufalého člověka odpoví? Ne, dobře vědí, že nemůžou. Nedávno jsem četla text od jednoho kněze s výmluvným názvem Mlčící Bůh. Moc dobře v něm popisuje, že Bůh neposkytuje vždy okamžitou a bezpečnou zpětnou vazbu (jakou ty ve své situaci potřebuješ).
 Teta Dana
17.10.2020 00:11:53
Ahoj, nikdy jsem se nedostal do situace, že bych se rozhodl to ukončit. Všechno ale jednou skončí, jak život, tak i utrpení které cítíš. Život je jako houpačka; teď když jsi dole ti to tak možná nepřipadá. Znám ty stavy, kdy si člověk myslí, že se něco zásadního pokazilo a on již nebude schopen vést spokojený život. Všechno ale jednou odezní; najednou si připadáš tak lehce a nechápeš jak ses vůbec mohl na svět dívat tak černě. Nebýt však tohoto kontrastu, tak si nemůžeme užívat ty krásné chvíle co nám život připravil. Chvíle v kterých jsem nejvíc "trpěl" mi v životě pomohli nejvíce. Rozhodně nelituji toho, že jsem je prožil. Nevím o tobě nic, ani to jestli teď trpíš (to jsem si tak domyslel), ale věř, že každý z nás prožívá svůj "bláznivý příběh".

V této době jsou lidé od sebe odděleni ještě více než předtím. Spousta lidí na sobě nosí masku a bojí se otevřít ostatním lidem a pohled na ně v tobě může vzbuzovat pocit samoty. Pocity, že jen ty řešíš složité problémy ve svém životě. Tak tomu však není. Stačí si tady přečíst pár dalších příspěvků.

Nechceš si se mnou dát třeba videohovor? Mohli by jsem pokecat o životě a třeba získáš nový vhled do situace. Já bude jen rád. Kdyžtak mi sem dej třeba mail a já ti napíšu.
 kuhy Muž23 Kategorie
17.10.2020 00:10:54
Gutalax. Minimalne tri lahvicky!
 Kvetak
16.10.2020 23:43:55
Tím si vůbec nepomůžeš, jen si ublížíš. Ono se někdy píše, kolik prášků způsobí smrt, ale to ne na každého působí stejně. Takže smrt to není, jen poškození těla. Jeden takový případ znám, ale nebudu to rozvádět...
 Researcher Muž81 Kategorie
16.10.2020 23:43:26
Ahoj, neviem čo ťa trápi ale spomeň si že koľko trápenia a smútku spôsobiš rodine, priateľom keď to urobiš. Viem že to máš ťažké ale zdôver sa rodičom alebo niekomu komu veríš. Viem že si to teraz neuvedomuješ ale ak ťa sklama láska tak si nájdeš 100x lepšiu ;-).

Skús napísať o pomoc na stránke ipecko.sk je to anonymné a sú tam profesionálny ľudia ktorí ti pomôžu :).
Viem že sa nepoznáme ale ja ti verím že to dáš kamoš
Smajlík  Paťo
16.10.2020 22:59:47
Tomáši, změň život, udělej pro sebe něco užitečného, z čeho budeš mít ty sám dobrý pocit. Nic nikdy v životě není tak beznadějné jako se zdá. Existuje mnoho cest... nevím, co tě trápí, a proč takhle uvažuješ, ale neblbni...nad každým mrakem se jednou rozsvítí slunce.
 Alfa CentauriPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk