Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146756, vloženo 16.10.2020 20:45:03 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Budu toho litovat?
studuju vysokou, bavi me, ale je toho hodne na uceni a ja si prijdu ze uz se chci osamostatnit a kupovat si co chci a mit svy bydleni. Jenze mi prijde ze toho budu jednou litovat, ale me to strasne laka si jit uz vydelavat. Bylo hodne veci ktery jsem chtela ale nemohla jsem a ted muzu.Budu litovat jednou ze jsem ukoncila vysokou ?Po vysoky bych se sice mela lepe nez ted a mela vice moznosti, ale ja chci zit uz ted a mit nejaky penize. Ale zase za par let mi bude jedno co jsem nasledujicih 5 let delala, tak se nechci rozhodnout spatne. Zalezi na tom co se deje ted nebo jak bude v budoucnu?
 kalina5 Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2020 08:39:01
Pokud si hezká, můžeš si dost vydělat i při škole. Domluv se s holkama na nejbližším privatu, ony už ti ukáží co a jak.
Smajlík  klukjakobuk
17.10.2020 00:27:24
Jo jo, nejlepší je se vykašlat na školu dokud je zadarmo, a jít někam za pár šupek dělat ... a po pár letech si vzdělání doplňovat za těžce vydřené peníze...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
16.10.2020 23:25:53
Já když studoval vysokou v Praze, tak jsem pracoval vždy o prázdninách, ty někdy trvaly tři měsíce a peníze se mi hodily. Bydlení jsem si pořídil až po dokončení vysoké školy.
 Researcher Muž81 Kategorie
16.10.2020 23:14:48
Studuj, pokud jsi našla obor, co tě baví, přijali tě a už máš rozstudováno, studuj dál. Obzvlášť jestli máš rodiče co tě podpoří.
U mně se okolnosti měly tak, že jsem studovat dál nemohla, je mi 24 a je mi to líto. Ještě uvažuju o tom, že si letos podám přihlášku a ještě to zkusím.
Chápu, že mít svoje peníze a moct si s nimi hospodařit po svém je lákavé, ale ber to tak, že těch pár let uteče jako nic a pak už budeš pracovat celej život.
 Nubi Žena24 Kategorie
16.10.2020 21:17:59
S vysokou školou můžeš kopat kanály, ale bez vysoké nemůžeš dělat to, co by tě bavilo, vydělávat víc. A potom - ještě s tebou pere puberta o zem. Jinak bys věděla, kde jsou hodnoty. Na druhou stranu - je možné, že studuješ něco úplně zbytečného a k ničemu.
 fimisek
16.10.2020 20:56:17
Chtěla jsem to na studiích podobně a nakonec, jak moc bych tu dobu ráda vrátila... Napracuješ se ještě až až toho budeš mít plné zuby....Určitě školu dokonči, pak už tě čeká pouze práce. Pokud po ní tolik toužíš, dneska se dá celkem v pohodě pracovat i při studiu.
 Alfa Centauri
16.10.2020 20:50:57
Budeš. Pracovat můžeš vždycky, ale na stará kolena už se asi bude studovat špatně. Nehledě na to, že dneska se na lidi bez VŠ nahlíží jako na póvl.
 ffffg
16.10.2020 20:48:54
Já to vnímám tak, že makat budu celý život. A proto mi nevadí teď chodit do školy.
Sice možná teď budeš mít víc peněz, ale podle mě se zbytečně ženeš tam, kde nakonec stejně dojdeš.
 Jedna frajerka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk