Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146689, vloženo 16.10.2020 08:25:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Výpověď kvůli tloustnutí?
Mám hrozné dilema. Nechci dávat výpověď, ale stejně o tom každý týden na chvíli přemýšlím. Musíte pochopit, jak to máme u nás v práci... Před půl rokem jsem začala pracovat na nejmenovaném pracovišti. Jsme tam taková prima partička holek. Jen holky zhruba 25-35 let, jen jedna 40. Skvěle si rozumíme, je legrace, dobrá parta... a pojí jí hlavně dvě věci... jídlo a tloušťka. Holky jsou všechny do jedné tlusté. A jakože dost tlusté... Kazila jsem jim to jen já se svou průměrnou, nesportovní, nezpevněnou, ale ne tak tlustou postavou a 66 kily. To se ale brzy změnilo... po půl roce mám 87 kilo. Nechce se mi věřit, jak jsem se nechala strhnout kolektivem. V práci se prostě doslova nonstop žere. Holky nosej spoustu jídla, tuny sladkostí a vzájemně se pořád obdarovávaj dobrotama. Mě tedy taky. Milujou jíst a opravdu pořad se jí a vsechny to akceptujou, jsou zvyklý se spolu přejídat, jsou zvyklý jíst spolu. Výsledek je na každé vidět... I na mém břichu a zadku a kopě oblečení vzadu ve skříni, co už neoblíknu ani kdybych uměla kouzlit. Neuměla jsem odolat, ony mě pobízely, říkaly mi, že jsem hubená... A to jsem nikdy nebyla, jen oproti nim... Prostě jsem se k nim a jejich hodování přidala a zvykla si. A teď jsem už fakt bečka. A to pozor, jsem pořád nejhubenější... Holky mají dvě asi 100-115 kilo, jedna skoro 130 a jedna přes 140. Ty dvě, nedělám si srandu, musely žádat o nový židle, protože je ty obyčejný neunesly. Holky většinou už byly silnější a sešly se tady a dovršily to spolu. Paradoxně ale ta nejtlustší byla ještě nedávno jako já, ale když zjistila, že o ní maj chlapi zájem i když něco ztloustla, tak se přestala držet a nezadržitelně tloustne jako šílená. Všechny toho sníme hodně, ale ona je jiná liga... Ale ke mě. Jsou to moje kamarádky, mám je ráda, ráda s nima jím, ale přemýšlela jsem, jestli nemám dát výpověď... Nechci, práce dobrá, všechno, jen... viděla jsem se v zrcadle, jak mi to břicho kypí dopředu a já nevim. Mně se nechce, mně to vlastně vyhovuje... pohidová práce, legrace, kamarádky, tuny dobrot, nikdy nemám hlad, líbí se mi v kolektivu, kde nikdo nesoudí ničí postavu, klidně si spolu všechny po jídle rozepneme knoflík od kalhot a dáme si ještě zákusek... Vlastně mi ani nevadí, že tak tloustnu. Vlastně mě děsí, jak se mi strašně líbí a vyhovuje mi tenhle životní styl... žrát si, užívat si, nestarat se... Mám dávat výpověď jen proto, že se budu stydět si za pár dalších měsíců žraní říct taky o speciální židli? Celý mi to vyhovuje... Ale nejít od toho radši pryč? Promiňte za dlouhou zpověď. Myslím, že fakt z práce nechci odejít a neodejdu, ale vrtá mi to pořád hlavou...
 Albaaa93 Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.10.2020 21:35:42
Musíš si umět porušit a kašlat na to, co dělají tvoje kolegyně.
 Researcher Muž81 Kategorie
16.10.2020 19:31:23
Z práce neodcházej ale buď na sebe tvrdá a nežer s nima. Můžeš je i začít koučovat, že budete hubnout spolu v týmu se to líp zvládá. Budete se hecovat a půjde to samo. Každý chce být raději hubený a pohyblivý než vypasený tak že ho obyčejná židle neunese. Navíc se v létě potit jak prase.
 LADI Muž40 Kategorie
16.10.2020 12:13:26
V klidu si řekni o novou židli, přece se nepřipravíš o všechny ty dobroty a partu, co tam máte :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.10.2020 11:38:39
pohonil som
 lol
16.10.2020 10:44:36
Další přejídací zpověď úchyláka? Už ti nestačí si nad tím jen tiše honit, tak jsi musel zase vypustit páru?
 Zlokůň
16.10.2020 09:46:14
A to nemáš svůj rozum? Prostě řeknu, že nechci a je to. Je škoda zahodit výborný kolektiv, práci kvůli tomu, že nejsi schopná se ovládnout. A potom - když nejsi schopná se ovládat, tak je stejně jen otázkou času, kdy ztloustneš i bez nic. A co takhle pohyb? Třeba chození po horách, cvičení doma aj.
 fimi Žena32 Kategorie
16.10.2020 09:18:47
Když mi někdo něco nabízí k jídlu nebo pití co nechci, tak se vždy vymluvím, že mi z toho není dobře. U mě třeba chlast, něco pálivého, kyselého, hořkého nebo sladkého... To většinou zabere. Přinejhorším si vezmu jen trochu.
Ostatní okolo si na to zvyknou, a už ti tolik nabízet nebudou. Sežerou to za tebe ty machny okolo !!
Smajlík  Čitatel
16.10.2020 09:07:02
To pobavilo po ránu. Huhuhehéééé ..
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
16.10.2020 09:00:05
Tak přece máš nějakou svoji vůli. Nebo ti už taky zarostla do sádla ??
Můžeš to přece v práci omezit, a doma držet dietu !! I když je to nepříjemný...
Nebo chceš být později za svoji nadměrnou obezitu v invalidním důchodu, a umřít nemocná třeba o 20 let dříve??
Smajlík  Zkušený
16.10.2020 08:36:59
7/10
 Kvetak
16.10.2020 08:36:21
a máte společného i něco jiného, kromě žrádla? Připomněla jsi mé začátky s chlastem. Byly doby, kdy jsem byl schopen vypít i 30 piv týdně. A taky to bylo na postavě dost vidět.

Pak jsem si řekl dost, začal jsem to omezovat, místo 10 piv jsem si dal za večer 3 a najednou jsem si s těma lidma neměl co říct. A tak jsem se s nimi přestal stýkat.

Tělo se postupně srovnalo jen tím, že jsem přestal chlastat.
Smajlík  jakchcessssPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk