Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1146687, vloženo 16.10.2020 07:41:26 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Priateľka sa opäť zamilovala inde.

Ahoj, sme spolu rok a pol. Mne je 27 a jej je 23 a celý čas aj spolu bývame.
Prvý krát sa to stalo v januári. Mali sme vo vzťahu krízu. Začala tráviť čas s kamarátom a na mňa bola doma zlá.
Povedala mi že potrebuje čas, že chce skúsiť byť s niekým iným, že je možné, že ešte spolu budeme ale teraz chce byť s niekým iným. Týždeň som preplakal a dostal sa cez to.
Bývali sme spolu ďalej a ja už si robil svoje a už som sa k nej nesprával ako k priateľke.

Trvalo to celé 3 týždne, potom s ním skončila a vrátila sa ku mne.
Až na to že to týždeň ťahala s nami oboma čo som nevedel. Potom sa s ním pohádala a bol koniec.

Žili sme ďalej a teraz sa presne to isté deje znova. Nechal som jej voľnosť, má veľa kamarátov a nevadilo mi to. Ale včera prišla domov opäť okolo pol 2 v noci. Dialo sa to už dlhšie.
Vyšlo z nej že cíti k niekomu náklonnosť, a chce byť s ním. Že možno je to poblaznenie ale chce skúsiť byť s niekým iným. Že jej mám sľúbiť že ho nebudem kontaktovať. Plakala a plakal som ja.
Že ma miluje s navždy bude, Prosila aby sme spolu ďalej bývali, a aby som ju nikdy neopustil inak sa zabije. Lebo že to nezvládne lebo ma na svete len mňa a mamu.

Ja som znova zničený, už som myslel ako budeme spolu bývať , ešte pár dní do zadu sme si hovorili ako sa milujeme, ako si postavíme dom. A prišlo toto.

Ako by som to zvrátil, nechcem ju stratiť, čo by platilo? Ukázať jej o čo príde, ako vtedy. Nechať ju tak nech zistí sama čo chce? Bojím sa že ju stratim úplne. Alebo začať žiť ako sám a ukázať jej že nie som na nej tak závislý, alebo jej to nejak prekazit sa s ním stretávať?
Čo mám robiť? Ako ju získať späť.

Ospravedlňovala sa za všetko zle, povedala že nikto pre ňu nikdy toľko neurobil a tak veci.
Potom sme zaspali v náručí ako každý deň pred tým.
Ja nespal celú noc. Čo keď bola posledná, ona ešte povedala že aby som nebol nahnevaný
Keď bude spať u neho. Celú noc som na to myslel, na to že musím niečo vymyslieť
Ako to napraviť. Je to moja chyba, nechal som ju s ním a aj keď som žiarlil dovolil som jej s ním tráviť čas, ja som bol celé dni v práci....

Som na dne, v noci keď som zaspal na chvíľu hneď sa mi snívalo presne to isté, že spolu bývame ale nič spolu nemáme a nesmiem sa jej ani dotknúť.
Mám opäť v hlave len to ako sa s ňou bude milovať, lebo ak nič neurobim takto to dopadne.
Neviem čo robiť. Neviem čo jej teraz ráno napísať. Prosím napíšte niečo čo mi pomôže.
 Stano26 Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.10.2020 16:30:43
Kopni jí do pr*ele. Jsem žena, ale udělal mi tohle chlap a letěl. Najednou obrátil a s tou druhou to okamžitě ukončil, ale já už o takového nestála. Odporné chování. Dotyčná si zaslouží leda tak nakálet na hlavu, ubožačka. A ne prosby o návrat a nedejbože lásku.
Smajlík  takjaktoje
17.10.2020 02:38:06
Si sa zblaznil nacisto? Ani neviem kde zacat, vsetko je obsiahnute nizsie. Normalne ju vykopni. Zjavne ta ma na to aby mala kde byvat. A ako protihodnotu ta totalne ponizuje. Super kseft, to ti poviem..
 Polo
17.10.2020 00:11:29
Ach jo Peter.. Lidi neraďte mu, ten týpek tu píše podobné zpovědi asi půl roku, nerozejde se a nerozejde, chce být prostě litován
 AchjoPeter
16.10.2020 21:39:28
O takovou holku bych nikdy nestál.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
16.10.2020 21:16:18
Ona tě ráda asi má, ale ne jako chlapa, protože ty chlap nejsi. Proto hledá jinde.
 Sorayaaa
16.10.2020 20:38:23
Počkej. Chápu to správně, že ona se tahá s jinýma a ty si dáváš za vinu, že jsi jí důvěřoval a dal jí ten prostor? Nikdy si nenajdeš normální holku, dokud nepřestaneš ze sebe dělat blbečka. Normální holka hledá k sobě chlapa, kterého si bude moct vážit. Normální holka chce vedle sebe chlapa, o kterém ví, že kdyby mu něco takového udělala, tak jí pošle k vodě. A taková holka se tímto způsobem ke svému partnerovi nikdy nezachová.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
16.10.2020 19:46:43
Narmolin . díky za krásnu odpoveď. Veľmi do dobre napísané. Toto som navrhoval niekedy v dobe toho prvého chlapa. Ona začala robiť veľké scény, brať tabletky. A strašný cirkus, ja som sa pevne rozhodol, z dodávkou ponosil veci k nej, ale proste otočila to tak že som nakoniec veci bral naspäť. Toto je jeden kolotoč, aj som navrhol že aspoň nebudeme spolu bývať, ani o tom ani počuť. Keď urobím krok od nej zrazu sa otočí a snaží sa ona. Toto sa ale ako píšeš zvládať nedá, potrebujem na to aby som fungoval vedieť, že tu moja priateľka je a nie že prídem domov a zrazu ju nemám lúsknutím prstov ...
 Stano26
16.10.2020 19:13:26
Nesnáz se jí získat. Jestli tohle dělá (i kdyby neúmyslně), pak tě nemiluje. Buďme upřímní - chová se takhle člověk, který miluje? Ze jednoho krásného dne se vrátí domů a oznámí, ze chce být s někým jiným? Tohle není láska. Rozejdete se. Úplně. Dejte si roční ultimatum. Rok se spolu nepokusite navázat romantický vztah. Po roce, pokud to budete oba myslet vážně, zase spolu klidně buďte. Ale ne driv. Dopadlo by to jenom tak, ze by se k tobě vrátila a vše by se opakovalo. Neříkám že je špatná. Ale nechová se vůbec správně. Asi je z toho nešťastná ale nedokáže to změnit. Ty to změnit můžeš. Podívej, chápu, ze jsi sem napsal v naději, jak ji získat zpátky a zajistit, aby se to už nestalo. Myslíš to dobře. Ale tohle fungovat nebude. Opravdu. Ona si musí předně uvědomit, vo znamená milovat, a ze kdyz s někým je, tak at s ním je a ne ze si může přebihat, jak chce a ničit u prohlídka duše. Je to pro ni těžké a zřejmě to tak nechce. Ty to taky tak h le nechceš. Ale na rozdíl od ni, to můžeš změnit. Vím, ze se ti moje řešení nebude líbit, ale jiné ne vidím. Nemůžeš ji násilím ani jinými prostředky nutit aby s nikým jiným než s tebou nebyla, nemůžeš ji to zakázat, nemůžeš ji neustále hlídat. Navíc, kdo by chtěl být ve vztahu s někým, kdo toho druhého pořád hlídá a je neustále podeziravy a zakazuje stýkat se a psát si s jinými kluky?
Možná si říkáš, ze než ji definitivně opustit, raději budeš žít takhle. S tím, ze se k tobě buď vracet. Ale takový živit ty nechceš. Partnerku která si odbiha za jinými, kdy se ji zachce? A pokud se vezmete? (Což možná ani nechcete, ted je to tak populární, nemít svatbu) ale i kdybyste se nevzali. Kdyz jednou budete mít děti, opravdu. Chceš, aby vyrůstaly v rodině, kde je normální, ze maminka čas od času zmizí za jiným chlapem?! Ty děti budou mít naprosto špatný příklad a ještě k tomu uvidí, ze jejich otec s tím nic neudělá a ze si ho jejich máma ani neváží.
,,třeba se změní,,. Ne. Nezmění se. Je vážně malá šance ze by se změnila. Skončí to. Prostě to udělej. Oba se přes to přenesete. Později, pokud budetechtit, budete zase spolu. Teď ale ne. Představ si ze se tohle bude dít další rok. Dva. A tři. A tak dál. Vrátí se, odejde, vrátí se, odejde,.... To te bude ničit. Časem si prestanes sám sebe vážit, kdyz uvidis ze si te neváží druzí. A ji to taky bude ničit. Váš oba.
Je možné, ze to vsechno teď nevidis. To tak bývá. Ty ji možná milujes. Ona tebe ale ne. Ne doopravdy. Skonci to kvůli sobě i ji. Kvůli Vám oběma.
Myslím to dobře.
No, každopádně, at se rozhodnes jakkoli, přeji hodně síly, odvahy a at jste oba nakonec šťastní. Kdekoliv, s kýmkoliv.
 Narmolin
16.10.2020 17:08:19
Nemá cenu dávat jí pořád dokola šance, dokud si ta holka neujasní, co vlastně chce, Což nenastane, když jí budeš dělat bezpečné prostředí, kam se může vždy vrátit, když ji někdo odkopne. Buď se na ni vykašli, nebo se smiř s faktem, že v balíčku s ní je tenhle typ lability. Osobně ti doporučuju sebrat se, nenechat po sobě šlapat a najít si holku, která chce totéž, co ty.
Smajlík  krisikowa Žena28 Kategorie
16.10.2020 14:38:50
Zachovej se jednou v životě jako chlap a rozejdi se s ní.
 jitrnice Žena54 Kategorie
16.10.2020 13:16:29
Nechápu tvé myšlenkové pochody. Ty ano?
 Střípek čokolády
16.10.2020 13:03:27
Týždeň som preplakal a dostal sa cez to.


Já to asi ani dál číst nebudu. Jsi chlap, nebo hadr na podlahu?
 Hodislava Žena42 Kategorie
16.10.2020 12:44:52
Proč mě oslovuješ "inde"? Já nejsem žádný Ind. Jsem Čech. A tohle je český server, takže piš česky.
Smajlík  Nénárézduthó
16.10.2020 10:20:22
Kdyby tě milovala, tak nespí s jinýma a je ti věrná a je pořád s tebou a nechodí za druhýma chlapama. Takhle láska nevypadá a z její strany to láska není, jen vypočítavost.
 jitrnice Žena54 Kategorie
16.10.2020 10:15:05
Jestli jsi tak blbej, tak se k ní vrať. Ale garantuju ti, že se to bude opakovat furt dokola až tě nakonec opustí úplně. Nemiluje tě a dělá z tebe deb*la. Najdi si někoho, kdo bude milovat tebe a jen tebe. A co že se zabije? A kdybys ty jí řekl, že jestli bude dál spát s jinýma, tak se zabiješ, myslíš, že by jí to zajímalo? Ať se zabije, je to její problém. S tebou už není, takže to není tvoje věc.
 keineahnung
16.10.2020 10:03:36
Kašli na to, co lidi říkaj, radši si všímej toho, co opravdu dělaj.
Ona tě využívá, ale není problém jen v ní. Dokud se nenaučíš nastavit a držet hranice, budeš to prožívat stále znovu i s jinými. Když si sebe nevážíš sám, proč by si tě měla vážit ona?
A prosím tě, jaké pozitivní city, které ti brání ji poslat tam, kam patří, se dají chovat k nevyrovnané, sobecké, manipulativní a nevěrné bestii? Fakt mě to zajímá. Z čeho plynou? Z nostalgie? Závislosti? Obelhávání sebe sama?
Smajlík  Teq
16.10.2020 09:53:08
Ona hledá jinde. Ona je s tebou do té doby než najde jiného se kterým už bude chtít natrvalo zůstat. Zatím si nezávazně užívá sexu s těmi, co se jí zalíbí a když už tam to dál nejde, vrátí se k tobě. Tohle by žádný chlap netoleroval a rozešel by se s ní. A to ona dobře ví. Jen ty to toleruješ, protože jsi přecitlivělý a ona ví jak s tebou manipulovat a co na tebe platí. Řekne ti, že tě miluje, nebo se zabije a ty pak nejsi schopen z takového vztahu odejít. Druhý by se s ní už dávno rozešel. Jestli se nechceš z takového vztahu zbláznit, rozejdi se.
 jitrnice Žena54 Kategorie
16.10.2020 09:48:19
To, že z tebe dělá vola souvisí s tvým sebevědomím a míněním o sobě. Kdyby sis o sobě nemyslel totéž, nepotkal bys ji. Tak začni makat na sobě, na ni se vykašli.
 fimi Žena32 Kategorie
16.10.2020 09:47:21
Bojím se, že z Tebe bude dělat blázna a idiota, ale nemyslím si, že mám kompetence Ti říkat, jestli to má smysl. Pokud jí vážně miluješ, možná jí to budeš chtít odpustit, ale dobře kalkuluj. Taky si z tebe toho idiota může dělat až do smrti.

Vypadáš jako hodný kluk, ale být hodný někdy není nejlepší vlastnost. Přeji Ti moudrou volbu, pocestný:)
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
16.10.2020 09:34:15
Myslel som si že sa zmení, že to bude dobré, vždy mi tvrdila že ona chce len vážny vzťah. Že nemá čas na vzťahy ktoré nie sú vážne, že je to strata času.

Veril som že je medzi nami silné puto. Prešli sme si veľa vecami ktoré boli veľmi zle.
Najviac som skončil oklamaný, ja viem som veľmi citlivý a veľa pretrpim. Ona je v podstate jedine dievča ktoré som kedy miloval. Ja aj keby neviem aká žena by ma chcele, ja by som nikdy jej neublížil. Všetci píšete že ju mam vyložiť von, je to tak logicky by som to mal urobiť ale proste nedokážem človeka zo dňa na deň odstrihnúť, pre tie city . :( Som veľmi sklamaný. Ale vedel som že to tak skončí, len klamal som sám seba. Jej povaha je aká je a neviem čo som čakal :(
 Stano26
16.10.2020 09:27:44
To je ale jostomijoušké ..

Na mě to dělá dojem, že vona možná neni nějak špatná nebo tak, ale potřebuje nějakou autoritu, a tu hledá. Tu nemáš ty, nemá jí možná ani ten druhej frajer, a možná to najde až u někoho třetího, nebo kdo ví. No asi jak psal úplně dole zkušený bych to viděl taky.
Jako nemusíš jí "kopnout do prdele", ale pochlap se zjm. duchovně. Musíš najít sílu pro svého ducha, a tu sílu dává jedině Bůh. Možná je to taková zkouška, jestli máš radši Boha, nebo jí. Takže ta chlapská síla je v tom, že když věří, tak není nikdy sám a nemusí "plakat".
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
16.10.2020 09:22:24
Takoví lidé se jen tak nezmění. Moje předposlední ex se taky pořád do někoho zamilovávala, až mi jednoho dne došla trpělivost. Toho mého následovníka si sice vzala, ale asi do půl roka se zamilovala zase do někoho dalšího :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.10.2020 09:04:14
Veď ťa má za blbca. Ona si rozťahuje nohy kde sa jej zachce a teba má ako poistku, keď už ju to omrzí, aby neostala sana. Vidí, že to funguje, tak to takto robí a je dosť možné, že bude robiť ďalej.
Chyba nie je tvoja, ona si chce len užívať keď to na ňu príde a ty si poslušne doma a čakáš ju.

Fakt sa spamätaj a daj jej najavo, že buď ty alebo všetci ostatní. Nemôže mať oboje naraz.

Toto by som ja nezvládol. Balil by som kufre alebo by letela ona.
Ver, že je na svete veľa iných a majú to v hlave pokope.
 aktyX Muž31 Kategorie
16.10.2020 08:49:45
Bojíš se, že ztratíš ženu, kterou nemáš a očividně o tebe ani stojí? Mně takhle přijde, že ses pro ni akorát jistota, že má kde bydlet a kdo se o ní postará, když zrovna není poblouzněná někým jiným. To nepotřebuješ.
 tralanka
16.10.2020 08:45:54
Ideální holka pro kandaulistu!
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kandaulismus
Smajlík  lepšiu nenájdeš
16.10.2020 08:40:58
Nezvratis to. Stal ses jejim bratrem.
Jedine, co muzes udelat, aby sis zachoval nejaky zbytek psychickeho zdravi, je poslat ji do haje a odstehovat se.
Plus pro dobry pocit muzes jemu dat pres drzku. To taky docela pomaha zlepsit "naladu".
 Kvetak
16.10.2020 08:23:12
Tyvole chlape, ty seš mi ale simp...
Nechceš jí ještě držet kabelku zatímco šu*á s jiným, donést jim nějaké občerstvení či dělat obecenstvo a povzbuzovat jejího nabíječe při tom?

Ona ti se*e na hlavu, otevřeně ti zahejbá a ty se jí za to pomalu ještě omlouváš.
"Chce zkusit být s někým jiným", vole, je to třiadvacetiletá dospělá ženská, ne nevyřáděná teenka.

Být tebou to zkusím příště s chlapem, protože dle tvýho uvažování působíš jak bu*na.
Smajlík  Butcher
16.10.2020 08:21:25
Co presne na ni milujes?
 plysacek
16.10.2020 08:12:57
já ti chlape nevím. Ani nevím, jestli ti to pomůže, budu se to snažit říct jemně. Tahle holka si s tebou dělá, co chce. Souloží jinde, pak tě citově vydírá a ty jí všechno žereš i s navijákem.

Tahle holka si zaslouží jen kopnout do zadku. Napadají mě další sprostá slova, ale nechám to jen tak.
Smajlík  vykopniJisRozbehem
16.10.2020 08:05:42
Bože, taky jsem byl tak blbej !! Co chceš řešit !! Ona tě bude pořád podvádět, a dělat z tebe blbce !! A ty budeš jako její věrný a milující pejsek??
Kopni ji do prdele, i kdyby jsi měl zůstat sám... Jsi chlap, a né hadr a zoufalec !!!
Ženských je jako much. Najdeš lepší.
Smajlík  ZkušenýPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk