Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1146110, vloženo 10.10.2020 00:02:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nezodpovězené otázky - Remus Lupin
Dneska chci diskusi a jedné velice zajímavé postavě, kterou byl Remus Lupin, který jak víme, měl většinou úplně hroznej život, protože ho v dětství pokousal vlkodlak, protože jeho otec nesnášel vlkodlaky a tak se takhle hrozně pomstil na jeho synovi.

Jak vím, tak dokud chodil Lupin do školy, tak tam to měl dobrý. Díky tomu, že byl po ochranou Brumbála a hlavně proto, že tam našel aspoň pro něj úplně skvelý kamarády (který ale byli sami o sobě přecejenom totální zmr.i) Remus byl vlastně jedinej z nich kdo byl fakt slušnej člověk. I po škole se moch mít docela dobře, protože se o něj James (kterej měl spoustu peněz) a Sirius chtěli postarat, jenže to by se pak nesměl stát ten hroznej průser, při kterým Lili a James zemřeli a Siriuse zavřeli na 12 let do Azkabanu, ač byl nevinej. A Remus byl náhle nahrajej a potom musel žít pravděpodobně úplně hroznej život, o kterým se v knížce moc nemluví, jako třeba o tom, jak to vůbec zvládal? Co všechno moch dělat? Protože to měl hrozně blbý a i kvůli tomu novému zákonu bylo prakticky jistý, že vlkodlaka nikdo nezaměstná. Takže se musel strašně stranit společnosti, bydlel prej někde v lese v nějakým polorozpadlým dřevěným baráku, kde ani nebyl krb, takže tam nemoch nikdo přiletět a jediný, co mu zbejvalo bylo brát nějaký krátkodobý neoficiálí nekvalifikovaný práce, musel někde zatloukat hřebíky atd. a navíc vždycky, když přišel úplněk tak musel s tou prací skončit a hledat jinou. Navíc ty přeměny ve vlka musely bejt fakt strašný, člověk při tom fakt hrozně trpí a ještě nejmíň x dalších dní byl rád, že se vůbec zvednul z postele a vlastně po celej měsíc byl furt strašně unavenej a nemocnej. To musel bejt vlastně hroznej život. (Na druhou stranu, když někdo umí čarovat, tak si přecejen poradí o něco líp, než obyčejnej mudla, to je fakt). Ale stejně, jak to moch všechno zvládat?

Ale pak dostal šanci a jeden rok moch moch učit v Bradavicích, zase díky Brumbálovi. A teď se dostáváme k tomu, proč vlastně jel jako jedinej vlakem a proč spal. Podle mě je to úplně jasný - když neměl doma ani krb, tak se nemoch teleportovat a to že spal bylo, protože asi tak 2 dny zpátky měl další proměnu, takže byl z toho úplně vyřízenej. Stejně to musel bejt hroznej život.
 smilla Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
10.10.2020 01:48:31
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
10.10.2020 01:19:13
Ve vlaku byl asi, aby chránil studenty. Sirius už byl na útěku. A Brumbál ho patrně o tu službu požádal, aby vlak chránil. A to i proti mozkomorům.

A předtím odhaduju, že dělal nějaké brigády mezi čaroději a i mezi mudly s nenáapdnou pomocí kouzel. Musel umět devatero řemesel = a desaterá bída,.
 Čech24 Muž24 Kategorie
10.10.2020 00:40:03
Není vůbec dobrý nápad zaměstnat vlkodlaka s měsíčně se opakujícím cyklem chuti na krev ve škole plné dospívajících dívek. Kterým se to notabene na společné koleji sesynchronizuje, co čert nechtěl, zrovna někdy kolem úplňku. Můžeme mluvit o velkém štěstí, že tyhle příhody si Rowlingová nechala pro sebe, byť to byly první originální nápady, které sepsala.
Smajlík  odloženo v šuplíku
10.10.2020 00:29:56
Netuším, kdo to má být. Asi nějaká nula.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
10.10.2020 00:16:35
Čech24 : co dělal v tý době a v tom vlaku, to tam máš
 alfa221
10.10.2020 00:11:20
Měl to těžké. Jen nevím o čem máme diskutovat. Co není jasné u Lupina?
 Čech24 Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk