Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Neprofesionální umělecká Tvorba č.1143588, vloženo 04.10.2020 13:23:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak i mě nejspíš čeká rozvod
Jsem z toho fakt smutná. Jde o to, že už jsem podruhé přistihla manžela, jak cpe do sklepa žida. Poprvé jsem si mohla říct, že to bylo prostě jednou, že to tak ani nechtěl... Ale teď je vidět, že to nejspíš dělá pravidelně, protože prostě chce. Samozřejmě já to vůbec nedělám, v žádném případě. A tak prostě já přeci nemůžu žít s kretén, co ohrožuje svoje zdraví, moje zdraví a zdraví všech, s nimiž přijde do kontaktu. Fakt ho za to nenávidím. Přesně kvůli takovým m*dkam budeme mít lockdown a příjezd komanda, protože nejsou schopno dodržovat ani opatření, co je NIC nestojí.

Já když tak potkám lidí v obchodě nebo tak, jak se baví o tom, že by i nějakého žida ukryli, tak jim řeknu, ať drží hubu. Oni akorát zakoulí očima, ale já doufám, že když jim to řekne víc takových lidí jako já, tak jim začne být aspoň hanba a přestanou to dělat. Prosím, říkejte jim to, třeba to pomůže.

A já se nechci rozvádět, jak najdu nového manžela? Ale tak hubnu, dodrzuju nařízení protektorátní vlády, tak snad mě někdo bude chtít. Já jsem z toho fakt zoufalá, já ho miluju, ale když dělá něco tak strašného, tak jak s ním mužů být? Normálního člověka NIC nestojí je prostě neukrývat a NIC jejich ukrýváním nezíská! Já tady nechci krizi, nechci, aby mi spadly investice, nechci přijít o práci!
 MBauer Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.10.2020 05:42:54
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
 kegal85845 Muž99 Kategorie
04.10.2020 21:26:23
Já se asi taky budu rozvádět. Zjistil jsem totiž, že moje manželka ve sklepě ukrývá tři svalnaté vousaté Araby
Smajlík  Rozvádějící se mužPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk