Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1143164, vloženo 28.09.2020 22:23:48 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Škola
Potřeboval jsem se tu "vyzpovídat", jakkoli zbytečné to může být (ano, je to otřesný web), ale člověk by neměl určité věci v sobě dusit, popřípadě je vyprávět pouze těm samým lidem stále dokola...
Chtěl bych tu jen krátce rozebrat SOŠ, na kterou chodím (nesejde na tom, co je to za školu apod.). Jde o to, že tato škola, resp. obor, jenž jsem si zvolil, je na velice nízké úrovni. Skoro se neučíme, dokonce ani v odborných předmětech, snad není co, nebo teprve příští rok (tedy až budu ve čtvrťáku) se učit začneme, až zjistí, že nic neumíme. Flákáme se, škola jak pro blbečky, učitelé na to taky serou, většinou nejdou studentům vůbec příkladem, neuvěřitelné.
Člověk v patnácti - tedy ve věku, kdy si vybírá, na jakou půjde střední - prostě někdy nemá tolik rozumu... A v tuto chvíli by ho měli rodiče (nebo kdokoli jiný) upozornit, zvolí-li si ne zrovna ideální...
Ještě v prváku jsem si myslel, že se to od druháku zlepší, jenže nezlepšilo se to, je to otřesné; kdybych se raději více připravil na matiku u přijímaček, mohl bych jít na gymnázium a byl bych alespoň spokojen s tím, že něco dělám, že se musím učit... I když bych neměl tolik času na sebe jako teď. Takže to má klady i zápory... Ale studovat obor, po němž většina z těch, kteří nepůjdou na vysokou, skončí na pokladně v Tescu, je hrozivé.
Já chci jít na vysokou, budu mít (snad) maturitu a vzdělávám se sám... Jinak je po mně veta :-) Je tu někdo další, kdo byl (či je) na úplně zbytečné škole s mizernou úrovní, ze které - kdyby mohl - by okamžitě přešel jinam? Já tak bohužel neučinil, teď je už pozdě.
 Tencojenablbeskoleku Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 10:11:40
Já jsem na jednu takovou vykutálenou školu chodil. Je to už poměrně dávno, v 90. letech. Nedala mi pro život vůbec nic. Když jsem se zamýšlel jaký smysl mělo tam vůbec chodit, tak jsem došel že k tomu, abych dal vydělat učitelům na výplatě. Protože bez žáků by se mohli jít samozřejmě leda klouzat. Ale byla to moje blbost. Vždycky platí, že blbý kdo bere, blbější kdo dává.
 croko
28.09.2020 23:26:07
Já myslím, že člověk, který dokáže rozeznat, že Zpovědnice je příšerný web, má nadání minimálně na web design ;-) Čili, úplně ztracený nejsi :-)

Jinak Tě můžu uklidnit, stejně zbytečné chvíle jsem strávil i na vysoké škole v Jindřichově Hradci u profesora Hejdy, který buď mluvil jen o sobě, nebo se předváděl před studentkami a jeho hodiny byly naprostá ztráta času. Bohužel, takové je české školství. A víc než kde jinde v něm platí, že kdo to neumí, ten to učí.

Na druhou stranu, pokud chceš jít na vysokou a nechceš tam být za úplného pitomce, uč se sám. A jestli je pro Tebe Vaše učivo příliš lehké, uč se z učebnic pro gymnázia a hlavně se zaměřením na školu, kam budeš dělat přijímačky. Na vysoké škole totiž nebude omluva to, že Tvoje bývalá škola byla moc jednoduchá a nudná. To tam nikoho nebude zajímat.
 davidred Muž26 Kategorie
28.09.2020 23:24:10
Chybou bylo že jsi místo té SOŠ nešel na gymnázium, když uvažuješ pokračovat na vysoké škole. Nejlepší přípravou na vysokou školu je právě to gymnázium.
 Researcher Muž81 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk