Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1143157, vloženo 28.09.2020 21:15:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zrušení TV a HV, distanční výuka
Souhlasíte?
Chcete to tak?
Je to přece jedno, tyhle pseudopředměty jsou podle vás stejně k ničemu, ne? Ale jak to potom bude děsný, když se učitelé budou jen tak povalovat a brát prachy, co? Je to hrozně zavrženíhodný, ale přitom by to z vás chtěl každej, co? Pokrytci. Pak soudíte podle sebe a neuvěříte, že někdo takovej neni. Že někdo by dal cokoliv za to, aby mohl normálně makat. A nemůže. Je mně z toho zle. Je mně z toho všeho tak zle, že si myslím, že to horší nebude. Jenže bude. Vždycky to může bejt horší.
 Too dead to die Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 00:54:06
Jelikož jsem už na střední , HV se mě netýká , ale TV nemusím mít , stejně ani pořádně necvičíme , jen hrajeme nějaké hry furt dokola . To si zacvičím tedy doma a mnohem lépe .
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
28.09.2020 23:34:26
"Že někdo by dal cokoliv za to, aby mohl normálně makat."
Takoveho cloveka je mi uprimne lito.
 lol
28.09.2020 21:29:26
Nevím, proč je to zařazené do diskuzí. Co na tom je k diskutování? Prostě školy se pravděpodobně zavřou, bude to štvát skoro úplně všechny od učitelů přes decka po rodiče. Nevím, s kým se stýkáš a proč si myslíš, že většina lidí považuje tv a hv za pseudopředměty. Naopak u nás to byly ty nejoblíbenější.
Nejsi jediná osoba, kterou všechno štve. A tvá práce není zbytečná a není pravda, že si každý myslí, že je jednoduchá. Motivovat děti, skutečně jim chtít něco předat a především mít jim co předat je neskutečně důležité. Musíme to přežít všichni. Nějak.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
28.09.2020 21:24:55
Ne, nechci, aby mě vyhodili.
 Too dead to die
28.09.2020 21:21:55
My u nás v škole cez telesnú chodíme na prechádzky po škole. Takže tento rok to vidím na pár kg navyše :D
Ale zober si to takto. To ich majú teraz kvôli opatreniam vyhodiť? Majú prísť o prácu, len na základe niečoho, čo nevedia ovplyvniť?
 Heyy Richie22 Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk