Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143130, vloženo 28.09.2020 16:39:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Muži nejsou tak špatní...
Nechápu tolik povyku kolem metoo, feminismu a podobných věcí. Dělají z můžu odpad, násilníky a zvířata bez mozku. Úplně nechápu pipiny, které řvou úchyl, jen když je kluk pochválí, chce jejich číslo nebo se jen na ne dívá. Asi mám štěstí a žiju mezi normálními muži. Nikdo mě nikdy neobtěžoval, vycházím s kluky dobře a nikdo mě nikdy nepřepadl. Poznámky typu “ Nikdo tě neobtěžuje, protože jsi hnusná” si nechte. Vím, že hezká jsem, ale umím se vyhýbat nebezpečným situacím. Promiňte, ale když se ožere holka na diskotéce nebo má obří výstřih a kratičkou sukni a jde se projít večer po parku, tak to fakt není normální. Já jsem osobně velmi ráda za komplimenty od mužů a lichotí mi jejich pohledy. Je mi celkem chlapů líto v této době.
 Manandwoman Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 06:27:36
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
29.09.2020 04:54:42
Sorayaaa: a mohla bys nas tedy poucit a o tom skutecnem problemu se rozepsat? Nerypu, opravduby me to zajimalo..
 Povidej
28.09.2020 21:31:27
Souhlasím. S tím tedy, že takový blbiny jsem nikdy neřešila a že zatím vůbec nevíš kde je skutečný problém. V 17 letech ani vědět nemůžeš.
 Sorayaaa
28.09.2020 20:30:30
Děkuji za rozumný názor.
 uill
28.09.2020 20:27:15
Děkuju. Děkuji že pokukování po někom kdo se nám jednoduše líbí nebereš jako sexuální obtěžování. Děkuji za to, že nijak neomlouváš chování holky, která se mezi kluky ožere a pak po morální kocovině, s potřebou si zachovat čistý štít píše trestní oznámení za znásilnění. Jsem vděčný za každou ženu, která vše nevidí jen jako černou a bílou. Hajzlové se nevyznačují žádným pohlavím, vzhledem ani rasou. Tak je to i s ženami, některé z nich jsou otřesné mrchy, některé z nich jsou moc skvělé, je to na člověku aby lidi kolem sebe vybíral moudře. Jako člen mužského kolektivu můžu říct že 99% kluků nejsou zlí lidé, chtějí se prostě jen cítit šťastní a štěstí by chtěly i pro svou dívku. Nějaké pokřiky zfanatizovaných feministek mě mrzí.

Každý z nás by měl být ale opatrný. Pokud některé ženě ublíží jeden jediný individuál, s myšlenkou toho že všichni muži jsou stejní, asi naklonovaní vládou nebo co ke štěstí nedojde.

Jsem rád že nežiji v USA. Všechny tyhle radikální myšlenky vznikají jen tam, to není jen feminismus ale i teroristické rasistické hnutí black lives matters a další, vše tohle jde z ameriky a jejich společnost dost upadá. České holky to mají bych řekl vesměs v hlavě srované. Jsem za to vděčný a proto to tu mám rád. Jinak feministek je tolik, že vlastně nedrží jednotný názor. Některé z nich mají možná pravdu, některé jsou prostě jen hloupé. Nejde je brát jako jeden celek.
 Kolemjdoucíí
28.09.2020 17:59:55
Díky za účast :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2020 17:33:30
Ja si myslím, že toto celé je skôr taký fenomén na internete. Ľudia sa nudia, chcú sa presadiť a zarobiť nejaké peniaze. Tak to riešia tým, že voči sebe pobúria všetkých. A ako najlepšie? Niečím, čo kritizuje ženy alebo mužov.
Inak osobne nepoznám žiadnu feministku ktorá by automaticky dávala do jedného vreca všetkých mužov. Každá to má normálne. Že proste keď je niekto normálny a dá sa s ním vychádzať berú ho v pohode, pokiaľ je to nejaký blbec tak to neriešia a nechajú ho tak.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
28.09.2020 17:14:18
xrad Já myslím že Američani jsou taky normální lidi. V každém národě je aspoň třetina kreténů, jenom je to tak že v Česku se třetina rovná 3 miliony lidí kterým nikdo na planetě nerozumí, kdežto v USA se třetina rovná 100 milionů lidí kterým skoro každý na planetě rozumí a svojí demencí tak ovlivňují jiné národy. Řešením je aby se ty normální 2/3 lidí nenechali zblbnout, ale je to těžké.
 radek111
28.09.2020 16:55:52
Předsedkyně má z určitého úhlu pohledu pravdu. Mi chlapi (hihihihihihihihihihi), fakt to nemáme v této době jednoduché.
Nalejme si čistého vína - jsme štvaná zvěř, je dobře, že to nějaká ta štěrbina vidí realisticky.
Smajlík  Hov hov Muž50 Kategorie
28.09.2020 16:49:56
Počkaj neporovnávaj Česko a Slovensko či východnú Európu kde je to viac menej normálne.
Amerika je iná zem tam proste ženu len tak nenájdeš väčšina z nich sú vychovávané ako princezné nevedia čo chcú, stačí hádka a hneď ta pustia k vode. Muži tam sa chovajú ako malý chlapci tiež sami veľký nadutý rambo a neviem čo všetko...

Feministky sú choré liberálky ale máš tam liberálov ktorý toto otvorene podporujú a ešte im nadržiavajú... títo degeneráti patria do chorej spoločnosti ktorá v Amerike bohužiaľ už prerástla nejakých 30 percent. Normálne keď si spomeniem na západ robí sa mi zle pretože nájdeš tam taký ľudský odpad že fakt to by si u nás možno len ťažko hľadala. Keď u nás vystupujú liberáli každý na nich nadáva a preto je z časti konzervativizmus dôležitý pre nás aspoň aby títo degeneráti nevychovávali novú generáciu degenerátov ktorý budú robiť to čo v Amerike.

Ja som feminazi ja som žena čo poviem to je pravda... bla bla bla toto keď sa dostane k hraniciam rovno odháňať.
 xrad
28.09.2020 16:47:42
Myslím, že si stěžuješ na věci, které jsou okrajové až neexistující.

Feministky, které muže považují za odpad a zvířata, holky v krátké sukni, které jdou večer zabít čas procházením po temném parku, ženy, které řvou "úchyl", když je někdo normálně pochválí,... řekl bych, že podobné věci se vyskytují jen ve zmatených textech na internetu, které si stěžují na dnešní dobu, feminismus atd., ne v realitě.

A v pohodě, normálním mužům feminismus obvykle vyhovuje, trpí tím zpravidla jen méně sebevědomí, vnitřně rozrušení, emocionálně vykolejení etc, tak lítost není třeba.
 Noční Kant Muž78 Kategorie
28.09.2020 16:47:26
Tyhle moderní fenomény jsou o h*vně. Líto by mi bylo spíš těch kluků, co museli kdysi narukovat do války. Jinak jsem taky kluk a nepřipadá mi, že bych v 21. století trpěl.
Smajlík  me neither
28.09.2020 16:45:45
Myslim, ze neni treba, aby nas nekomu bylo lito. Nejsme v USA.
Ale na tomto zakomplexovanem webu mi prijde tenhle rozumny nazor tak trochu nepatricny :-))
 Kvetak
28.09.2020 16:42:51
ženy jsou horší, jsou sv**ě
Smajlík  uirksbPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk