Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1143124, vloženo 28.09.2020 15:19:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Minář končí v MCH a jde do politiky
Titulek na novinkách — "Minář končí v čele Milionu chvilek. Chce do politiky"

Pokud si ho přečtete, tak Minář se tam zmínil, že je potřeba nové politické hnutí, takže podle mě vznikne nějaká strana, co bude navazovat na myšlenky Pirátů, TOP09, STAN možná i částečně ODS?

Nicméně to podpoří ten pluralismus politických stran, o kterém se tu někdo dříve zmiňoval. Není už další strana zbytečná? Mi přijde, že se zase odlijí voliči výše zmíněných stran a bude v tom opět "bordel". Nakonec to může mít neblahé důsledky — z SPD a ODS jsem pochopil, že se jde volit Trikolóra, která se nedostane (podle mě) ani v příštích volbách do sněmovny, takže klesne procentuální podíl ODS a SPD, takže logicky méně poslanců a tím ANO, Piráti atd. zesílí. Podobně to podle mě bude, když Minář založí své hnutí.

Co myslíte vy? Jinak vybízím k tomu, abychom se tu nenapadali podle své politické "příslušnosti" ... :DD

 BlueUshanka Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 06:37:54
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
29.09.2020 04:18:14
Myslim, že jde o mamon- jako ostatně vždy. Jeho protesty prostě jde přeložit jako "pusťte mě taky ke korytu". Což ostatně teď jen potvrdil.
Důvod, proc jej nimdy nebudu volit je ten, že jeho přistupem k lizu ja osobně nic nezískám
Smajlík  PretorianCZ Muž26 Kategorie
28.09.2020 17:20:57
QAnon: Já kdybych byl tak blbej, že bych baštil konspirace QAnon, tak bych studem skočil do zdi. A ne že bych ještě masochisticky prezentoval svou blbost a vykládal rozumy někde na fórech pro panice a espéďáky.
Smajlík  Znalec života
28.09.2020 17:02:01
A už vysvětlil peníze z toho druhého účtu?

Nedivil bych se kdyby ho platila německá vláda, nebo tajné služby - celé tohle hnutí je plné ultralevičáků a lidí z promigračních neziskovek jako OPU (Robert Netuka) a další
 QAnon
28.09.2020 16:05:43
Záleží kdo mu bude platit volební kampaň, pokud to bude další oligarcha, je to z bláta do louže. Na druhou stranu dnešní doba k tomu míří, volby budou vyhrávat oligarchové. Bude to vrchol kapitalismu, je to demokratické.
 Dawe432
28.09.2020 15:58:51
Tenhle blbec dělá všechno pro to, aby ANO zase suverénně vyhrálo.
Smajlík  Užitečný idiot
28.09.2020 15:46:15
Něco jiného by bylo, kdyby se mu to částečně podařilo a pak se třeba před volbami přidal do koalice Pirátů a STAN. Uvidíme..
 Noční Kant Muž78 Kategorie
28.09.2020 15:43:57
Nepůsobí hloupě, tak bych s hodnocením počkal po volbách.

Ale přijde mi trochu nekonzistentní tvrdě vyzývat ke sjednocení opozice a pak založit další stranu nebo hnutí. On říká, že nebude brát hlasy opozici a chce přetáhnout voliče ANO a přitáhnout nevoliče, ale tomu moc nevěřím, spíše podle mě ubere Pirátům/STAN (nejsilnější opoziční uskupení), asi i topce v Praze (která tak nejspíše nedá pět procent, už jen kvůli růstu Pirátů).

Kdyby vytvořil stranu, která přetáhne hlasy od ANO, přitáhne nevoliče a získá třeba sedm procent, tak by to určitě bylo dobré a pomohlo by to vytvořit normální liberální vládu, ale jak říkám, nepřijde mi to jako pravděpodobná možnost.
 Noční Kant Muž78 Kategorie
28.09.2020 15:39:37
Četl jsem diskusi na idnes.cz a idnes.cz a novinkycz jsou nejhorší weby, co se týká diskutujících.

Ti dementi tam kritizují Mináře za to, že se k tomu konečně postavil čelem jako chlap. Tady je vidět, jak je zažraná v lidech zbabělost. Já se na zbabělost nemůžu dívat. Zbabělost je neodpornější vlastnost chlapa. Když je chlap zbabělý, tak z něho zvracím odporem. A ti lidi - diskutující zbabělci na idnes a hovinky.cz Mináře vybízejí, aby byl i nadále zbabělý jako jsou oni.

Minář se konečně zachoval jako chlap a chce jít přímo a čestně do voleb! Ano - to je chlapský způsob. Ne zákeřně nějaké svolávání demonstrací, ale čestně se utkat v pluralitních volbách! Od toho ty volby jsou! Proto jsme v roce 89 cinkali klíči!

Já Mináře volit nebudu, ale znovu opakuji - konečně se pochlapil!
Smajlík  tak to má být
28.09.2020 15:23:35
Nemyslím si nic. To je problém demobloku, že se ty jeho politické proudy a strany a osobnosti budou kanibalizovat navzájem. Každý svého štěstí strojvůdce. Každopádně vše se odvozuje od výsledku voleb, hlas lidu hlas Boží.
 Znalec životaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk