Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143122, vloženo 28.09.2020 14:55:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi byly nakonec i rády
Dneska je kulevská zima. Sedím ve svým doupěti, piju asi pátej hrnek něčeho, nohy mě pořád zebou, požár by pomohl. Ledasčemu.
Včera v práci, kromě toho závěru, kdy se kolega bezdůvodně naštval, jelikož nepochopil hloupej vtípek bez většího významu, to celkově stálo za starou Belu (z toho filmu (knížku jsem nečet (na čtení knížek mám většinou moc splašený myšlenky, i když bych rád víc četl (ale občas něco přečtu (spíš rozečtu (a nedočtu)))), aspoň teda myslím, že je to ta Bela od Sebastiána, i když možná ne (a googlit to nebudu), já občas narážím na to, že nějakou hrozně známou věc nevím (a možná jsem ji ani nikdy nevěděl))). Ale jen ironicky, byl to fajn pes, teda fena, jen ta válka dost nepochopitelná. To taky nikdy nepochopím, proč se válčí, ale na protiválečný domošky už nechodím, já vlastně už nikam nechodím a jen se tomu hořce směji. Buď na to nemám čas, nebo sílu. TO, že mě bolí oudy, to by tolik nevadilo, problém je jinde.
Hlavně cítím, že už brzo umřu. A i když to bude třeba až za 30 let, tak je to stejně brzo a už nemá cenu se do ničeho zkoušet pouštět, po všechn těch předchozích pokusech. Dokud je člověk mladej a blbej, věci jsou snadno. Klidně vezme i práci, která je uplně mimo jeho množinu. A naopak, tam kam patří, tam se bojí.
Došlo mi kafe takže nevím jak to teď dopíšu. Když půjdu do kuchyně, urve se mi niť.
V práci mě mají rádi, to nemohu říct. Ale tak tomu bylo většinou všude, protože najít podobnýho vola je dneska problém.
Všechno je jako hloupý, zlý sen, který ale nedovedu popsat slovy. Nejde se probudit.
Přemýšlel jsem třeba včera cestou do Olomouce, zdali jsem kdy vůbec doopravdy miloval. A lekl jsem se toho, že možná vlastně asi ani moc ne. I když pro tu jednu bych. Leda tak zabil draka asi.... Těch pár ostatních..... tak já ale hlavně nechápu, proč se na mě zahákly! Dneska. Tehdy mi přišlo na A že jsou to fajn holky a za B že třeba opravdu nejsem úplnej blp. Fajn holky to byly, o tom žádná. Kráva by mě byla brzy odpudila. Ale láska?
Jo už vím, co byl spouštěč těch myšlenek. Jsem něco poslouchal v kazeťáku, něco o lásce a o mudání. Bylo to zajímavé a vzpomněl jsem si při tom, jak kluci v osmičce dotáhli do třídy jednu knížku a byl z toho docela průser, ale na(ne)štěstí mě nepřibrali do party a já z toho vylez neposkvrněnej.
A taky si teď vzpomínám na kamaráda z naší ulice, kterej to uměl s holkama, i když se k nim choval jako ovád. Jedna si ho nakonec vzala a dala mu dítě.
Já myslím, že ony vlastně byly nakonec i rády, že to vyšumělo do ztracena, časem poznaly, co jsem zač a že v posteli jsem ještě horší, no ale jelikož byly fajn..tak byly rády, že to vyšumělo.
No jak říkám, nit se urvala a ani na tomhle dně se ničeho nedohledám.
 plysacek Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 21:46:02
Ja ti nepomuzu, ale rozumim tomu. Ja ale pro zmenu nemuzu usnout, takze tak.
 into the void
28.09.2020 15:54:46
twl, bezva pořádek v závorkách. Levá 10, pravá 10.
Smajlík  Hov hov Muž50 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk