Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143117, vloženo 28.09.2020 14:25:51 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Špeky jsou špatný, ale mně se líbí
V karanténě jsem prděla na váhu, v létě taky. Začalo se to projevovat už někdy v červnu (stehna, zadek..) ale nejak jsem to neřešila. Ale asi dva týdny zpátky jsem se snažila nasoukat do riflí. Kupodivu to šlo úplně vpoho. Ale jak si stoupnu jenom v riflích a podprsence, břicho mi trochu viselo přes opasek. Celé léto jsem se nevážila takže jsem zjistila že mám o 13 kilo víc. Já věděla že jsem se rozjela, ale až tolik... A z toho vznikl problem-ten převis se po sundání kalhot zvětšil, protože ho kalhoty popodržely. Hledala jsem si nějaké typy jak se ho rychle zbavit- takže cvičení, zdravá výživa a nějaké "pomahače". Tím jsem narazila na feederismus- což je dobrovolné vykrmování- tím nechci říct, že bych tohle chtěla dělat, ale strašně mě vzrušuje, když převis na břiše jakoby poskakuje na videu, nebo si sedne někdo a vytvoří se ten špek.. pročítala jsem zpovědnici a zjistila jsem, že tady je (bylo) více lidí, kterým se líbí špeky. Ale.. je tu někdo stále?

Při tom pročítání zpovědí jsem si přečetla o Goddess shar, tak jsem za ní utratila asi 6000 korun na CURVAGE.ORG. Je to strašně moc, vím, ale pro mě je strašně moooc uspokojující.... Vlastně se za to stydím, ale chtěla jsem to někam napsat.

Přítel mi řekl, že se mu takhle líbím, že je mě za co chytit.
 Vzruskošpeka Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 16:00:19
Užívej si, na co máš chuť. Budeš daleko víc v pohodě, než se stresovat z každého jídla, co pozřeš, a ještě víc z nějakého kila, co přibyde. Holky, co se netrápí hlady, ale dokážou si dopřát a je to na nich vidět, jsou daleko větší sympaťačky, než vyzáblé dietářky. Když náhodou bude v riflích těsno, není to důvod se omezovat, ale naopak nějakým novým kouskem vylepšit šatník.

Pssssst, ono se to v dnešní společnosti moc neříká nahlas, ale bujné poprsí, pěkně boubelatá bříška a do široka rozkvetlé prdelky jsou neskutečně sexy. Zkus feabie.com, třeba najdeš svůj svět.
Smajlík  špekáček
28.09.2020 16:08:20
13 kilo za 2 měsíce to je docela masakr
Smajlík  LADI Muž40 Kategorie
28.09.2020 15:08:59
Plně souhlasím s tvým přítelem. Hubené holky skutečně "tlačí" a je docela obtížné najít "příjemnou" lokalitu která je měkce teplá.....
 Beer01 Muž93 Kategorie
28.09.2020 14:59:46
Jj, viscerální tuk je parádní. Třeba se časem dopracuješ přes inzulinovou rezistenci až k dm 2. typu.
Smajlík  Jdi do toho
28.09.2020 14:59:35
Jsou špeky a špeky. Záleží na tobě, jak daleko to chceš dotáhnout. Jestli jsi byla chodící a chrastící kostra, tak je to jenom dobře.
Smajlík  fimisek
28.09.2020 14:36:50
Samozřejmě je to tvoje tělo, ale co zdraví?
 Chcesemiblejt
28.09.2020 14:30:38
Je to tvůj život, na ostatních názorech nesejde :) Líbíš se sama sobě, líbíš se příteli a jsi jedinečná osobnost. :D
Smajlík  kokoska94 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk