Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143113, vloženo 28.09.2020 13:19:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nešťastná
Dobré odpoledne,
poslední dobou mě trápí pocit, že jsem nešťastná. Bohužel nemohu přijít na to, proč.
Tento rok jsem maturovala. Těšila jsem se, až budu moct završit 8 let studia na gymplu. Bohužel přišla korona a o všechny radosti jsme přišli. Žádné poslední zvonění, slavnostní zahajování či ukončování maturit. Navíc jsem se ještě chtěla hlásit na medicínu a vůbec jsme nevěděli, jestli se budeme moct dostavit k přijímačkám, protože se nám to všechno nahrnulo do jednoho týdne. Učila jsem se tedy od 7 od rána až do oběda na přijímačky a od oběda do večera na maturitu už od začátku uzavření škol. Trpěla jsem pocity, že toho stejně nedělám dost.
Maturitu se mi nakonec povedlo dostat za samé. Přijímačky na vysněnou fakultu jsem také složila. Už tehdy se ale nedostavil žádný pocit štěstí. Nebyl ani čas to oslavit.. pro maturitní vysvědčení jsem si došla do pracovny zástupce ředitele cestou na pohovor..
Celé léto jsem si četla různé tipy na studium VŠ a těšila se, až to všechno začne. Ani na dovolené jsem nebyla, aby mi žádná nemoc nástup na VŠ nepokazila. Vždyť jsem na tom také dlouho makala..
Jak to skončilo.. seznamovák jsme neměli kvůli covidu opět, i když další fakulty ho měly. Celá výuka je v online režimu, takže všechno, na co jsem se těšila, nebude.. imatrikulace, přednášky, ani cvičení a myslím, že ani pitvy. Budu studovat z malinkého kolejního pokoje.
A jak jsem se celé léto těšila, veškerý elán mě týden před začátkem výuky opustil a já začínám svůj nový život, o kterém jsem snila, nesnášet. Vím, že je na tom hodně lidí podobně. Ale jak má být člověk šťastný, když je mu ze života vysáno všechno hezké a zůstane mu jen tvrdá dřina, stres a pocit, že si žádnou odměnu nezaslouží.
 Seal Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 16:05:12
Ivana Ivanová: Tak jasný .. Ty mě ještě nezklamaly a dělají mi pořád radost :) Asi o tom napíšu knížku, už mám vymyšlený název a rozepsanou jednu kapitolu :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2020 15:54:54
Čech24: Tak to je svatá pravda. Ani si nedovedu představit, jak se museli cítit studenti v roce 1939, když jim uzavřeli všechny VŠ. Nemluvě o tom, co následovalo.
fimisek: Co může někomu připadat jako malichernost, může být pro někoho jiného velmi důležité. Nikdy bych si nedovolila srovnávat svoji situaci například se svojí těžce nemocnou kamarádkou. Myslím, že je dost fajn, že existují stránky, kde se člověk může anonymně svěřit a vyzpovídat lidem, kteří mu pak mohou pomoct. Kdo nechce, číst to nemusí a alespoň s tím nezatěžuješ lidi ve svém okolí. Nicméně představit si tuto odpověď například v ambulanci psychiatra je dosti úsměvné. :D půlka klientů by mu vyskákala z okna a druhá by ho žalovala.
Frank Drebin: To je také pravda.. po dvou a půl letech vztahu taky na svůj protějšek nahlížím jinak.. umění pak není milovat ho i s chybama, ale i kvůli nim.
Jinak jaký člověk na prahu 20 let nesní, neplánuje a netěší se na život. Jen je škoda, že se nám ten přechod do reality tak zkomplikoval.
 Seal
28.09.2020 15:23:10
Frank Drebin

Pri tebe to vždy skončí u aute :D.
Smajlík  Ivana Ivanová Žena18 Kategorie
28.09.2020 15:21:06
Tak si udělejte vlastní seznamovak, ne?
Občas je to tak že co si nezařídíš to nemáš
 pocketAces Muž18 Kategorie
28.09.2020 15:17:27
Seal: No a taky jedna věc jsou představy a druhá věc realita. Často je to dost velký rozdíl, ať už jde o vztah nebo koníčky apod.

Já jsem třeba rok a půl sháněl auto a už jen to hledání mě hrozně bavilo. Když jsem ho pak našel, tak přišlo jakési vystřízlivění, protože jsou s tím spojené i všelijaké povinnosti (pojištění) a starosti (servis).

Podobné je to i v případě vztahu, kdy si člověk toho druhého vysní, přidá mu vlastnosti, které ve skutečnosti nemá a pak je taky takový rozčarovaný :)

Takže je dobré se držet při zemi, moc se netěšit a pak nebudeš ani zklamaná :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2020 15:03:26
No a? Jsou lidé, kteří přišli o nohu, ruku, nebo rodiče..... tak nefňukej a zvykej si. Nebude vždy všechno v života tak, jak si přeješ....
 fimisek
28.09.2020 14:51:50
Nejsi sama. Psychicky to žere nás všechny, ale oproti válce se máme pořád jak prasata v žitě.
 Čech24 Muž24 Kategorie
28.09.2020 14:43:40
Frank Drebin: To máš asi pravdu.. a uvědomuji si, že by mohlo být i hůř. Ovšem občas logika a racionální přemýšlení pocitům nikterak nepomůže. Nicméně taky doufám, že bude brzy zase líp.
Michal-222, TheTruth: Tekuté štěstí ať už v jakékoliv podobě je krátkodobý požitek, který sice zlepší náladu, ale také může problémy prohloubit. Já vždycky viděla smysl jen ve věcech, které mají do budoucna nějaký hlubší význam a mají smysl. Bavilo mě plnit vysoké cíle, protože mám od sebe i od světa vysoká očekávání. Ale souhlasím, že občasný relax může mít pro člověka větší užitek, než neustálý boj o své místo na světě.
Růžová bota: Asi jsi to vystihla úplně přesně. Ke konci každého léta jsem prožívala podobný pocit. Chyběl mi řád a rozvrh, kterého bych se mohla držet a který by mi udával směr. Doufám, že máš pravdu a že si na to půjde zvyknout. Děkuju moc za pochopení. ❤
Meteorolog: To je určitě pravda. A jsem ráda, že pokud dostuduji, budu moct alespoň několika málo lidem k tomu hezčímu životu dopomoct.
Ivana Ivanová: O párty mi nejde. Snila jsem o té škole z nějakého důvodu. Je to jako vyhrát milion, ale nesmět to utratit. Jako největší mínus beru spíše to, že jsme přišli o zážitky, které už se v životě nikdy opakovat nebudou. Vyhnuly se nám věci, na které se celý život vzpomíná.

Děkuji všem za odpovědi. Je přínosné i zajímavé podívat se na to z jiného úhlu pohledu.
 Seal
28.09.2020 13:44:38
+zmaturovala si
+prijali ťa na vytúženú vysokú školu

Nejako neviem nájsť to -.

Čo je mínus, že si prišla o jednu ožraňpárty? Fúúúúú.
Smajlík  Ivana Ivanová Žena18 Kategorie
28.09.2020 13:39:14
Jo že, já taky onehda koupil padesát lahváčů, byly ve slevě...

Fakt tekuté štěstí.. :D Zasloužíme si jej všichni... I autorka by si měla uvědomit, že na to aby popíjela vínko ve vířivce s nějakým bezva borcem, nemusí tvrdě dřít a být ve stresu ...

Stačí se uvolnit a relaxovat...A orgasmická odměna se dostaví v průběhu večera jistě několikrát.

A nejen tobě ale i tomu týpkovi...

Teda ale chtěl bych bejt ten týpek... To je fakt.
 TheTruth
28.09.2020 13:35:53
Mít se dobře není základní lidské právo
 Meteorolog
28.09.2020 13:34:44
Tak já myslím, že po maturitě si hodně lidí připadá trochu ztracených a smutných, a v téhle době to bude platit obzvlášť.
Doteď jsi měla život nalajnovaný, teď je to jiné. Ale je to jen o zvyku, o nastavení mozku. Škola děti naučí myslet si, že takhle vypadá život, ale nevypadá. To je největší průšvih školství, podle mého.
Život je svobodný, nemá rozvrh, nemá pravidla. To bude dobrý, jen si musíš zvyknout. On ten online režim není pro každého. Já když začala s homeoffice, taky jsem se tak po chvíli začala cítit. Ale dá se to překonat.
 růžová bota Žena27 Kategorie
28.09.2020 13:32:37
No jo, vítej ve skutečném světě ... ale když je nejhůř, můžeš si koupit za pár kaček tekuté štěstí...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
28.09.2020 13:27:24
Život není peříčko, princezno. Je holt taková doba. Taky jsem si to představoval jinak a díky koroně jsem musel nějaké aktivity úplně vypustit. Snad to brzo přejde.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk