Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143100, vloženo 28.09.2020 11:59:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co dělat, když se mi líbí?
Ahoj, znám se s jedním klukem už asi tři roky, chodili jsme na stejnou základku, na druhý stupeň. Nikdy jsme se nějak výrazně nebavili, spíše jenom zdravili a jeho mamka mě učila. Tu jsem měla moc ráda. Teď oba chodíme do taneční. Už na první hodině jsem zpozorovala, jaký to je fešák. Ale nikdy jsem se neodvážila ho o tanec požádat, navíc vypadal, že už s někým domluvený je. Až v pátek jsem vzala odvahu a šla za ním. Odmítnout mě ani nemohl. Hned jak jsme vyrazili na promenádu, rozhovor začal on. Ptal se mě, jestli mi to jde, kam jsem chodila na školu (jako na první stupeň), jestli tu mám rodiče atd. Dál ještě zmínil, že je rád, že jsem ho o tanec požádala, protože slečna, se kterou tancoval předtím, měla rodiče, kteří je furt sledovali a když udělali chybu, vynadali jim. Docela nám to spolu šlo. Tancoval dobře a byli jsme i sehraní. Byla i docela sranda, občas někdo prohodil vtipnou poznámku a ten druhý se zasmál. Pak jsem s ním tancovala ještě jednou, kdy mě ujišťoval, že mu to vůbec nevadí. Rozloučili jsme se jako ostatní páry. Dovedl mě k mé židli, poděkoval za tanec, já jemu a šel si sednout na svoje místo. Mám z toho večera i videa a od pátku se na ně v jednom kuse dívám. Jenže mám plnou hlavu toho kluka. Narovinu - hrozně se mi líbí. Jenže co teď? Ptala jsem se ho už na hodině, jestli je s někým domluvený a řekl, že tak napůl, že střídal dvě slečny, teď tancoval se mnou, ale že na sto procent domluvený s nikým není. Co mám teď dělat? Strašně ráda bych mu napsala na messenger, nebo někam, ale mám strach. Jak začít rozhovor? Pod jakou záminkou ho začít? O čem se dál bavit? Pozvat ho někdy ven?? Fakt se mi hodně líbí, mám obavy, abych něco nezkazila. Prosím, poraďte.
 me and you Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 14:18:44
Když jste spolu tančili, tak mu napiš právě pod tou záminkou. Řekni mu třeba něco ohledně taneční, poděkuj mu ještě jednou za tanec, zeptej se, zda by si s tebou nezatancoval i příště. Důvody v tomhle případě jsou :)
 Lana
28.09.2020 13:32:42
U klasického tance je to nejsnazší. Ono to půjde, ne, že ne. Napiš sem pak, až bude kocour v troubě.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
28.09.2020 12:38:28
Kdo se bojí, nesmí do lesa! Ona to taková věda není. Jestli jsou ty city vzájemné, tak to ničím nezkazíš a je jedno, co budeš psát. Jestli nejsou, tak je taky jedno, co budeš psát, protože z toho nic nebude. Tak se neboj a prostě to udělej ;)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.09.2020 12:36:55
Děkuju za radu, ale já mám strach, že když mu to řeknu narovinu, tak že to bude šok, že třeba nebude vědět jak zareagovat a třeba mě rovnou odmítne. Radši bych si s ním nejdřív v klidu psala. Jenže o čem?
 me and you
28.09.2020 12:04:55
Ahoj, to je romantická zpověď! Určitě je fešák. Prostě mu napiš, jak to cítíš ty.
 22222Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk