Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143096, vloženo 28.09.2020 11:04:52 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Matka mě vyhodila
Ahoj,

cca před měsícem jsem byl nucen odejít z domu. Bydlím teď s přítelkyní u jejích rodičů, je to divný, ale nemám jinou možnost. Stále studuji, jsem v druhém ročníku. Matka si vyžádala potvrzení o studiu, páč potřebuju výživný, tak jsem jí ho dal. Otec nikdy neplatil. Školu jsem měl od přítelkyně 4 hodiny tam a zpět, tak jsem nedávno přestoupil do Prahy. Ona si vyžádala další potvrzení o té škole, kam jsem přestoupil, ale to je podle mě blbost. Má sice právo mít potvrzení o mém studiu, ale ona ho přece již má: na rok 2020/21, příští rok jí musím dát další, to vím. Nevím, co mám dělat. Dostávám od ní 3000 měsíčně, je to málo, ale potřebuji je. Žádost soudu jsem ještě nepodal. Ocením jakoukoliv radu.

Předem děkuji.
 chronicpain Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 17:56:12
"lol", nebreč a pokračuj v prostituci.
Smajlík  chronicpain
28.09.2020 16:15:45
Je ti 18 a už škemráš love od státu... ty vole mě když bylo 15 makal jsem na brigádách abych si mohl koupit pěkný oblečení a chodit do kina...fakt tahle dnešní mládež je naprosto k smíchu...
Smajlík  lol
28.09.2020 12:42:41
Co tak jít makat? To by šlo, ne? Určit nestuduješ tak urputně, aby sis nemohl přivydělat. Mamka asi měla hodně vážný důvod se chovat tak, jak se chová.
 fimisek
28.09.2020 12:38:42
Na výživné máš nárok i od otce, klidně si můžeš vzít právníka, náklady na něj a případný proces půjde na vrub otci. Jelikož ti je, ale 18 doporučuji si najít při studiu na so a ne, brigády. Nebyl bys první, ani poslední, kdo se v tvém věku začne starat sám o sebe.
 Dawe432
28.09.2020 12:18:09
Pokud je ti 18 let, matka má právo vyžadovat potvrzení o studiu, pokud na tebe platí výživné. V momentě, kdy přestaneš studovat, ztrácíš nárok na výživné.
Jestli jsi plnoletý, požádej soud o placení výživného ze strany otce. Jsou to peníze, které potřebuješ, na které máš nárok. Až budeš mít tohle vyřešené, zkus nějakou soc. podporu. Vzhledem k tom, že tvůj otec neplatil, máš u něj docela slušný balík. Teď pouze záleží v jaké je finanční situaci? Vzhledem k tomu, že má výživné přednost před veškerými dluhy, exekucemi..., máš relativně nějakou šanci. Pamatuj si jednu věc! Nehraj si na Samaritána, protože nikdo ti nic nedá. A když, tak to nebude zadarmo!
 IceBox
28.09.2020 11:38:48
A nemyslím si, že by to finančně nezvládala.
 chronicpain
28.09.2020 11:24:40
S matkou máme dlouhodobé problémy od doby, co se začala vyvíjet moje "porucha". Moc zatím nevíme, ale víme, že jednu pozitivní anamnézu v rodině máme, otec má diagnostikovanou bipolární poruchu a ona taky nebude uplně okay. Neříkám, že jsem jako mladší neudělal chyby, udělal jsem vlastně docela vážný věci, jenže dva roky nazpět, pak jsem dostal ochranné léčení a změnil jsem se. Matka mě hodila přes palubu už dávno a věřím, že se chopila první příležitosti, jak udělat místo ve své nové rodině, páč ani otčímu nevyhovuju. Moc to nechci rozebírat, omlouvám se, neboť to není to, proč tu jsem
 chronicpain
28.09.2020 11:08:05
Proč tě vyhodila? Jestli to finančně nezvládá, tak by bylo lepší jít studovat dálkově. Co otec? Ten by měl tajy něco platit.
 SorayaaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk