Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1143080, vloženo 28.09.2020 02:52:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Absolutní změna povahy, chování
Poznala jsem ho jako toho nejhodnějšího, nejlaskavějšího, nejobětavějšího a nejlepšího chlapa na světě. Já ale hledala kamaráda, on zjevně vztah. To byl kámen úrazu - odmítla jsem ho s tím, že si moc přeju, aby jsme zůstali kamarádi. To se mu ale nelíbilo, a nastal problém. Začal na mě emocionálně tlačit a dal mi ultimátum, že buďto vztah, nebo nic. Rozhádali jsme se a on se hrozně změnil, k nepoznání. Začal být hrozně zlý, arogantní, krutý a protivný. Už to nebyl on, nikdy. Kdyby se tak hrozně choval ke mně, asi bych to i pochopila - když to teda zjevně vidí tak, že si to zasloužím, za to odmítnutí. Ale zaráží mě, že se začal chovat příšerně i ke svému okolí. Jeho kamarádi si na něj stěžují, jak je zlý, jak neuvěřitelně hrozně se chová, jak se tak nevysvětlitelně změnil - a nikdo neví, co s tím. Nechápu, proč do toho zatahuje své okolí, proč je takový i k nim. Jediný, s kým se normálně baví je hrstka náctiletých holek, kterým si stěžuje a pomlouvá, pošpiňuje své kamarády i mě. Absolutně nechápu jeho chování, jakožto sedmadvaceti letého muže. Vždy byl tak skvělý, chytrý a charismatický...
Pokládám si otázku, co to sakra znamená? Jak se vůbec člověk takhle může změnit? Opravdu člověka takhle hrozně může změnit jedna událost, nebo takový byl vždycky, ale na všechny hrál své divadlo o tom, že je to skvělý chlap?
Mám teorii, že by se mohl změnit z toho důvodu, že už zažil moc odmítnutí - jak mi sám řekl - a to moje ho úplně zlomilo. Anebo vždycky byl takový jako teď, jen na nás na všechny hrál svoje divadlo o tom, jak úžasný je - klasický psychopat. Každým dnem mě jeho chování děsí víc, je divný a mám z něj strach. Sakra, to není on, není to ten člověk, jako kterého jsem ho znávala!
Jsem si jistá, že ani to nejhorší trauma by takhle člověka změnit nemohlo. On úplně přepnul povahu, jednání, všechno. Je to někdo jiný, je to z něj cítit.
Co si o tom myslíte?
 Fuckingweirdo E-MAIL: Fuckingweirdo@seznam.cz  Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 17:20:38
Ukazkovy psychopat.
 Kvetak
28.09.2020 18:15:52
Nabízet kamarádství tomu, kdo chce vztah je jak nabízet chleba to, kdo potřebuje vodu na pití.

Většinou to nefunguje. A je lepší se nějakou dobu nevidět. Jinak vzniká Beta orbitor, který krouží kolem holky.
 Čech24 Muž24 Kategorie
28.09.2020 15:34:42
Že za pár měsíců vychladne, srovná se s tím, že jako o muže o něj žádná nestojí a začne se stranit společnosti.
To není o přetvářce, jen jste mu ukázaly, že pro Vás nemá žádnou cenu.
Zkus se na to podívat vždycky z druhé strany. Jak by to zamávalo s tvojí psychikou, kdyby tě odmítlo třeba 15 chlapů aniž by ti jedinej dal šanci ukázat, jak skvělá partnerka umíš být?
Smajlík  Taky takovej
28.09.2020 13:28:17
Udělala jsi dobře, že jsi ho nechtěla a tím ses zachránila. Tvá intuice, podvědomí ti řeklo, že ne. On je nevyrovnaný člověk, když není po jeho, nemá, co chtěl, tak je zlý. S ním by bylo peklo, kdybys ses nechovala a nedělala vše podle toho jak on by chtěl. Neměj žádné výčitky svědomí.
 jitrnice Žena54 Kategorie
28.09.2020 12:16:12
To se ví, že může. Však Anakin byl taky nejdřív klaďas a skončil jako Darth Vader :-)
Smajlík  Cumsprite Muž33 Kategorie
28.09.2020 11:55:54
Všechno co zanedbáváš, se ti vymstí... Dříve nebo později...

Přeces nemohla čekat že vám ten chlap bude všem dělat pejska pořád... Ne jenom ty ale i to jeho jakože kamarádi...

Možná se tobě zdálo že je všechno fajn .. a taky bylo, protože kluk dělal to co jste všichni chtěli... a každej byl spokojen ... obšem je dost možné, že každej kromě něj...

zeptám se: jak moc nejhodnější, nejlaskavější, nejobětavější a nejlepší jste byli Vy pro něj?

On tě chtěl úplně celou... prostě došel k závěru, že jsi pro něj tak skvělá, že tě chce jako více než kámošku ... A co uděláš ty? Zareaguješ tak, že on pro tebe není dost dobrý, takže zůstanete "jen" kamarádi...

Jako z tohodle pohledu to nasere vždycky každého... Víš co, jistě normálně mrdáš hned s několika jinými, kteří ale jistě nemají tolik kladných stránek, jako tenhle typek co popisuješ... Ale s něma prostě jsi... To ti nevadí...

Noa ten týpek to vidí a prostě ho to sere. Člověk si připadá špatnej... Ikdyž není... Tohle prostě říká, že jseš fyzicky fakt tak odpornej, ikdyž to objektivně pravda není... že se k tomu prostě nikdo ani nepřiblíží, nikdo se tě nedotkne ...

Ten pocit je fakt hnusnej, když si tohle uvědomíš... A zažij si ho v řádu desítek nebo stovek opakování ... Představ si to, vzopmeň si na posledního týpka co se ti líbíl, fyzicky tě přitahoval ... chtěla jsi jej, ale on tebe ne... Možná to nepřiznáš, ale někde ve vnitř tě to sralo taky... Tyhle city si přiznejme, máme je všichni...

Garantuju ti, že dříve nebo později ti z toho hrábne... Pokuds to nezažila, buď ráda... Mnozí z nás to ale zažívaj denně... Joo tak empatie.. tolik se vyžaduje, ale tak málo se poskytuje... že ?
 Temný Osvícenec
28.09.2020 10:53:37
Odcházím s deštěm: Ty jsi jistě nové vtělení té trollky Ex Outsidové, co?
Smajlík  Svatá stolice
28.09.2020 10:49:12
Bez ohledu na cokoli dalšího si myslím, že (tvůj) nápad odmítnout něčí lásku, nabídnout mu místo toho kamarádství (haha) a domnívat se, že on bude spokojen a všechno bude dobré, že tento tvůj nápad je sám o sobě poněkud psychopatický.
 Znalec života
28.09.2020 10:27:43
Fuckingweirdo: a proč ty o něm tak básníš, když ho vlastně nechceš? :D
V podstatě ty jsi z něho udělala takové monstrum :D. Kdybys mu dala, tak je klid. Kdybys ho nechala na pokoji, tak je klid. Místo toho, ty a dalších xy trubiček si myslí něco o kamarádství. Kamarádství nikdy nebude fungovat, pokud jedna strana chce více.

Ono se taky může stát, že stejně jako ty ho využívali ti kamarádi. A najednou na ně kašle, zjišťuje, že je k životu ani tak nepotřebuje, protože předtím pro ně byl ten blbý ňouma, který všem pomáhal.

Sám se v tom vidím, taky jsem byl takový jednu dobu. A taky jsem hodně přitvrdil právě proto, aby se mnou nikdo neoral.
Dneska s kýmkoliv pokecám, ale málokoho si pustím k tělu. Bez ohledu na pohlaví. A pokud si pustím k tělu nějakou holku, tak musí splňovat dost přísná kritéria.

Ty bys určitě neprošla, nebrečel bych, ale naopak bych ti všechno vyčetl a poslal tě někam, kde by se ti rozhodně nelíbilo.
Taky je dost možné, že bych tě oblbnul na 1 noc, pokud jsi hezká, ale větší cenu rozhodně nemáš.
Tohle bych dříve rozhodně neudělal, dneska je mi to jedno.
Smajlík  atyhochceNeboCo
28.09.2020 08:36:53
Lidi se můžou změnit k nepoznání po významných životních událostech a vlivem okolností. Tohle je ještě prd. Každodenní zkušenost nás tvaruje. Mohl se přetvařovat, mohla to být poslední kapka... co já vím.

Nebo jinak. Řekla bych, že není někým jiným. Ani předtím nebyl nikdo jiný. Obě polohy jsou pravdivé, jen různé strany téže mince.

Většina lidí aspoň v myšlenkách občas dojde do fáze: "že já vůl/kráva se tak snažím a h***** z toho, na všecko a na všecky se vys***, budu svině a bude mi dobře" - a pár z nich to fakt udělá. Možná je to i jeho případ.
 Teq
28.09.2020 07:27:53
Je možné, že len "odkryl masku", tak ako píše Odcházím s deštěm, je ale aj dosť pravdepodobné, že tvojím odmietnutím s v ňom niečo zlomilo, a proste si uvedomil, že do jeho okolia veľa dával, ale málo dostával, a tak je teraz takýto.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
28.09.2020 07:02:29
On se nezměnil, jen odkryl, co je v něm. Ústa mluví, čím srdce přetéká.
 Odcházím s deštěm
28.09.2020 05:37:52
Nam to je jedno, co si o tom myslis ty? Budes s nim spat v ramci zachranovani nebo si najdes novyho kamarada?
Smajlík  AltPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk