Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143063, vloženo 27.09.2020 22:07:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Asi na mě leze covid - co dělat?
Včera jsem měla horečku, jsem celá rozlámaná, unavená, bolí mě hlava a špatně se mi dýchá.

Pravděpodobně to bude covid. Upřímně se mi nelíbí, že bych měla volat krajskou hygienickou stanici a že by ke mně měl někdo naklusat ve skafandru jenom proto, aby mi udělal test a měl tak další čárku do statistiky. K čemu mi to pomůže? Podle mě by mi to spíš uškodilo, protože bych musela zavolat do práce, že mám covid, a všichni moji kolegové by pak museli jít do karantény a ještě by na mě byli naštvaní, že jsem je možná nakazila. Asi bude lepší, když to nebudu mít nijak potvrzeno, co?
K doktorovi je asi taky zbytečné chodit, když na to neexistuje žádný lék :-/ Ještě by byl naštvaný, že to tam roznáším.

Myslíte, že je dobrý nápad vzít si na dva týdny dovolenou a jednoduše to vyležet s práškama proti bolesti?
 covidacka Žena  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 08:16:01
Jsi zkrátka nemocná , nemocní lidé do práce nechodí, nech si vystavit neschopenku.

Já musel být zavřený 28 dni i přesto , že jsem byl naprosto zdravý. Hlavně nechoď na testy a nikoho nenasírej tím, že ho pošleš do karantény, protože byl s tebou v kontaktu.
 MusicianFit
28.09.2020 07:14:58
Nebyla to jen kocovina?
Smajlík  Alt
28.09.2020 07:04:31
Samo, možno půjde jen o obyčejnou podzimní virózu, ta všude řadi, při výkyvech počasí běžná věc. Já bych na tvém místě zůstala určitě doma (zas ani virózu nemusíš roznášet), paralen, čaj, volne prodejné léky z lékárny (tam poradí) a od doktora neschopenku nebo sick days nebo dovolenku, náhradní volno, nevím jak to máte v práci. Brzké uzdravení.
 Lodička
27.09.2020 23:52:57
"K čemu mi to pomůže?" - to je ta správná otázka a měli by si ji klást všichni ti, co čekají v těch frontách na testy. Nepomůže to nikomu a ničemu, akorát to stojí daňové poplatníky miliardu měsíčně.

K doktorovi samozřejmě nechoď. Pokud potřebuješ neschopenku, tak mu zavolej, řekni že máš rýmu a kašel, že nechceš nikoho nakazit, v současné situaci by ti ji měl bez problémů dát - pondělí je svátek, jde teda předpokládám o 4 pracovní dny. Nepřeháněl bych to se dvěma týdny, do příští něděle se z toho dostaneš. Znám lidi, co to přechodili v práci (tím nikoho nenavádím - kdo je nemocný, má zůstat doma! :) )
 f38xfz
27.09.2020 22:54:15
Heyy Richie22 - Tak tedy ještě jednou, jak může někoho nakazit, když se s nikým NESETKÁ??

PS: když už řešíš lidské životy, přemýšlel jsi třeba taky nad tím, kolik lidských životů může ve finále stát rozpínající se sledovací systém státu, až se opravdu vymkne kontrole? Covid už dávno krásně připravuje půdu pro něco, co byste si ještě před rokem nedokázali ani představit
 L6EJ
27.09.2020 22:52:50
PS: udivuje mě kolik lidí věří tomu že funguje testování..že funguje trasování..no že tu vůbec něco funguje... nefunguje.. vidím to..měli jsme to ve firmě a je to opravdu šaškárna ..fakt první liga..takže na testy se nechá dokopat fakt jen naprostej dem*nt...
Rozumnej člověk si vezme neschopenku a vyleží to.. pokud bude fakt hodně zle pak přijde na řadu záchranka..
Dřív řešit testy atd nemá smysl protože pokud bude pozitivní bude stejně poslána domu NA DEBILNICH 10 DNI!!!! a pokud by se to horšilo tak záchranka...nic víc... prostě CZECHIA..:D
Smajlík  Beefeaterr
27.09.2020 22:48:12
Když se práskne jediný co se stane je že bude +50lidí ve statistice..
Normálně zavolej doktorce svojí že je ti špatně... dneska ti vyřeší elektronickou neshopenku a máš to. NIKDO tě nikam posílat nebude.. neříkej že si myslíš že je to covid :) prostě ti je zle tečka.
Buď doma a vylež to.. jak říkáš nikdo ti s tim stejně nepomůže... ps: lidi se "trasujou" teda..bonzujou jen pokud jsi s nima byla v kontaktu DVA DNY před testem...:D takže bullshit .. neřeš...pořeš s doktorkou neschopenku a klid... Teď už jen když půjdeš někam nos tu roušku..
Smajlík  Beefeaterr
27.09.2020 22:42:46
L6EJ: Pretože by si to tým pádom nechala pre seba a niekto koho mohla nakaziť môže predsa nakaziť niekoho kto je viac ohrozený ohľadom covidu.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
27.09.2020 22:25:50
Heyy Richie22 - Proč by měla kohokoliv ohrozit na životě, když píše, že bude celý 2 týdny doma a s nikým se nesetká?
 L6EJ
27.09.2020 22:15:45
Najlepšie bude keď ti domov prídu v tých oblekoch. Alebo niekam zavoláš a dajú ti termín kedy sa máš prísť otestovať.
Takto iba hazarduješ si svojím životom a životmi ostatných. Čo ak máš naozaj covid, doniesla si to do práce a niekto to ďalej predá niekomu kto kvôli tomu zomrie, ale nemusel by keby si ty radšej nezoberieš dva týždne voľna.
Nakoniec to síce môže byť, len tá chrípka, ale aj tak by si sa mala zachovať zodpovedne a postaviť sa tomu čelom. A ne si schovať hlavu do piesku a tváriť sa, že sa nič nedeje.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
27.09.2020 22:11:58
A jak to uděláš v práci? Nebo nepůjdeš do dobrovolné karantény?
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk