Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143049, vloženo 27.09.2020 20:01:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zrušení maturáku
Mám mít v lednu maturitní ples. Je to akce, na kterou se těším někdy od druháku, mám koupené šaty, s přítelem jsme kvůli tomu chodili i do pokročilých tanečních... a teď se na školních fórech začala objevovat šuškanda, že kvůli koroně ho škola nejspíš bez náhrady zruší.
Je to ještě pár měsíců daleko, ale jestli odřeknou sál a kapelu, tak už asi nebude možnost to změnit :-/

Už mě i napadlo, že bysme si to zorganizovali jako studenti sami, bez školy, v nějaké omezené formě... jenže živě vidím spolužáky, když bych jim to navrhla :-(

Ať klidně na celý podzim zavřou školy, učí se přes internet... ale proč rušit maturák???
 Allčak Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 14:48:48
Já jsem na maturitak tak jít nechtěla, nakonec jsem šla a dalo se to. No tak si ho uděláte později, zas nevím jakej jste kolektiv, my jsme byly kolektiv otrasnej, anebo žádnej líp řečeno, a pokud to nevyjde, tak to ber tak, že ne vždy všechno v živote vyjde a takových plesu ještě zazijes, že ti půjde hlava kolem.
 Lodička
28.09.2020 09:40:30
Stejný u mě. Nám navíc zrušili maturitní ples už letos v březnu, kdy jsem byla ve třeťáku, a zřejmě nebude ani můj vlastní v únoru.

Mám úžasný šaty, které těžko kamkoliv jinam vezmu, s třídou máme vymyšlené předtančení a půlnočko - a nejvíc jsem se těšila, že si zatancuju s naším třídním, který to fakt umí.

Ale zdraví je důležitější, třeba to nakonec nějak dopadne. Přinejhorším půjdeme na maturák příští rok :)
 UTLi
28.09.2020 09:03:55
Jde PŘEDEVŠÍM o zdraví.
Podívej se, jak dopadli studenti na seznamovacím kursu na Máchově jezeře. Stojí ti maturák za riziko, že se tam někdo nakazí a pak případně promarodí maturitu a přijímačky na VŠ?
Smajlík  yarda1
28.09.2020 07:37:44
Úplně tě chápu a taky bych by mě mrzelo, kdybych o svůj maturák tenkrát přišla. Plesy mám ráda a ten maturitní je asi jediný, který se pořádal (mimo jiné) i pro mne a kde jsem byla významnou součástí programu.

Na druhou stranu chápu i školu - ta si nemůže dovolit mít v účetnictví prodělečnou akci, pokud by zaplatili zálohy kapele, pronájem atd. a pak se to nemohlo uskutečnit. To by skončilo minimálně odvoláním ředitele.

Dneska nikdo neví, co bude za týden, takže pokud to opravdu zruší, počkala bych do jara a zkusila zorganizovat nějakou akci, třeba jen pro vaši třídu. Jestli už budou povolené, tak budou mít i sály volno a budou rádi za každou objednávku. Totéž kapely.
Samozřejmě, jeslti jsi jediná ve třídě, kterou tohle trápí a zbytek spolužáků jsou jako třeba Researcher - tak to nemá cenu.
 KajaRT
27.09.2020 23:02:09
To mě mrzí. Ale vždy se to dá nějak řešit. Můžete si udělat ples před létem mimo plesovou sezónu. Když se do toho zapojí víc lidí, tak věřím, že nějaká účast by být mohla.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
27.09.2020 22:52:58
V mé době se maturitní plesy nekonaly a mně to vůbec nevadilo.
Já dokonce tenkrát ještě neuměl ani tancovat :-((
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
27.09.2020 22:49:25
jojoj - To už dávno neplatí a navíc to byl vždycky vedlejší efekt. A co ta matka v domácnosti s dalšíma dvěma dětma v předškolním věku a batoletem na ruce? To tam mají mrznout?
 TVT Muž21 Kategorie
27.09.2020 22:20:51
TVT - do školy se odjakživa chodí proto, aby se doma nemuselo topit a ušetřilo se za uhlí, sociopate
 jojoj
27.09.2020 21:44:17
1) Chyba je v tom, že maturák dělá škola. U nás si ho třeba třídy plánují samy, škola s tím nemá nic společného.

2) Mě ten můj čeká za rok a půl a doufám, že nebude, protože na něj vůbec nechci. Je logické, že se za současné situace zruší, je tam hodně lidí, je to vevnitř, pije se tam atd.
 google1234
27.09.2020 20:08:52
A proč se zajímáš o maturitní ples? Do školy chodíš kvůli vzdělání. Nepotřebuješ takovou zbytečnost jako je maturák. Já bych na žádný nikdy nešel. A věř mi, že ušetříš čas, peníze i energii.
 TVT Muž21 Kategorie
27.09.2020 20:07:17
Nám zrušili stužkovú ktorú sme mali mať o 2 mesiace. Peniaze nám však z účtu normálne vrátili. No tak sme si okolo decembra zariadili na pár dní chatu a rozmýšľame, že zo zvyšných peňazí si zaplatíme ešte nejaký výlet.
Ale rok je ešte dlhý. U nás si to niektoré školy presunuli na jar. Takže ešte flintu do žita úplne hádzať nemusíš. Nakoniec tá situácia môže byť neskôr pod kontrolou a ples mať budete.
 Heyy Richie22 Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk