Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1143030, vloženo 27.09.2020 16:21:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dřív láska, teď nenávist
Zlomil mi srdce. Dřív jsem ho milovala, byl pro mě důležitější než můj vlastní život. Slíbili jsme si, že spolu zůstaneme navždycky a já tomu uvěřila a byla jsem si tím tak jistá... Takže to odloučení potom bylo tak bolestivý, že mi způsobilo psychickou smrt. Přísahám, že bych nikdy nevěřila, že k němu někdy budu cítit něco jiného, než tak šílenou lásku... A teď je to tady. Nenávist, znechucení, odpor. Dřív jsem milovala pohled na něj... Ale teď? Vidím ho a jsem znechucená a nechápu, jak jsem s ním mohla ztratit tolik času. Je tak strašně divný být znechucená a nenávidět někoho, ke komu jsem dřív chovala tolik citů - a netuším jak se s tím vyrovnat. Je to extrémně divný.
 Ifeelweird E-MAIL: Ifeelweird@seznam.cz  Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 16:21:23
Zlomil ti srdce jak? Našel si jinou?
 dsdadas
27.09.2020 20:10:02
V pohodě. Nenávist je lepší než marná lásky snaha. Akorát by to teď chtělo přestat na něj myslet a vůbec ho neřešit. Pak na něj brzy zapomeneš pokud se sám nepřipomene nebo nebude připomenut.
 LADI Muž40 Kategorie
27.09.2020 18:00:48
Není, je to normální. Je to taková přirozená ochrana "systému" před poškozením. Protože kdybys dál milovala, tak by sis hrozně ubližovala. Teď, když ho nenávidíš, ho tím od sebe odpoutáváš. A až se to aspoň částečně povede, tak i ta nenávist ustoupí, protože už nebude potřeba a tvoje duševní zdraví (systém) bude zachráněno.

Jinak ty sliby a různé výroky o lásce na celý život nejsou lži, jsou to konstatování v té dané době, a to že se to změní, je prostě život. Nic netrvá věčně. V té době to tak cítil, tak to řekl.

Kdybys mu odpustila, pomůžeš hlavně sobě.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.09.2020 17:44:43
Pořád ho miluješ. Opakem lásky není nenávist, ale lhostejnost.
Smajlík  lolPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk