Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1143025, vloženo 27.09.2020 15:48:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dotaz na dívky cca 17 - 21 let
Kdo cca v tomto věkovém rozmezí by připustil vztah s 33níkem? Zbývá mi velice málo do těch 33. Něco k mým parametrům:

Samozřejmě panic, jinak bych se asi ani neptal, Docela zajímavá práce (řekněme učitel japonštiny) nedávno započatá, Celkem pohledný - štíhlý. Povaha kontroverzní a podivínská, ale někomu může vyhovovat. (Netrpěliví nemusí číst dále a rovnou odpovědět.)

Ano, preferuji případné mladší dívky. Pokud v ankete vyjde urcity procento uspesnosti, zvážím ještě založení nějaké saznamky, jinak jsem připraven zůstat takto. Hlavne me zajímá případná argumentace proč ne, příp. proč. ano, přesto, že si ji dovedu představit, ale chtěl bych to videt naživo, jelikož jsem se celý život tento dotaz styděl zadat, ale trochu mi začíná být jedno konečně, co si o mě druzí myslí, i kdyby to mělo být, že jsem duševně zaostalý např. což upřímně klidně vykřičím do světa. Kdyby někomu připadal dotaz povrchní, připomínám, že klíčové slovo je "připustit" vztak s 33, nikoliv jestli bys chodila. Vlastnosti si tam klidně dosaďte jako do rovnice.

Prosím o zdržení se poznámek typu, preferovat mladší dívky je povrchní blablabla, zamysli se nad sebou atd. Ujišťuji, že jsem se již "zamyslel".
 Husákovo Dítě 33 Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 00:36:50
V těch letech byl pro mě 30-ník starý chlap. Nehezký, neatraktivní. Ani teď nejsem na chlapy starší o 10 a více let. Z 90% se mi nelíbí, výjimky by se našly. Rozdíl 3-4 roky je ještě OK, více už jen výjimečně. To spíš budu časem na zajíčky :-D
Smajlík  Jedna paní povídala
27.09.2020 21:42:42
Vždyt' ty bys ani na tvoji vrstevnici neměl, když to tak čtu. Je možné, že nějakou naivku 16+ zaujme sport'ák a kecy typu učitel japonštiny ( max, možná )

.......ale k životu? absolutní nula, nula, nic
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
27.09.2020 19:32:55
Jsou ti panicové čím dál náročnější, koukám...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
27.09.2020 19:19:09
Ty idiote! Ty nejsi žádný Husákovo dítě! Copak ses narodil za Husáka? Husákovým dětem je teď 50 a ta písnička je stará 20 let!
 Lízinka
27.09.2020 18:12:26
Je pravda, že ty názory a zvyklosti už jen těžko měním. Ne nejaké stařecké názory, ale spíš bordelářství a to, že se prostě nehodlám o nic starat, zapomínám, co mě někdo řekl a hodně věcí je mně jedno. Asi by bylo těžké mě přesvětčit, aby mě určité věci nebyly jedno a abych se staral. Jestli mě ujel vlak, tak ujel. Jen jsem si to chtěl nechat od reálných osob potvrdit, ne jen imaginárního hlasu v mé hlavě, který opravdu může být výplodem fantazie. Možná mě to i osvobodí, že reální lidé mě potvrdí, že tady tvá cesta ohledně hledání si protějšku končí, ujel ti vlak. Vím, že existuje způsob, jak to překonat, ale ten zahrnuje miliony na kontě. Pár lidí takových znám a vždy se jedná o šedesátníka milionáře s partnerkou o půlku mladší. Bez těch milionů to nejde, a možná bych tohle ani nechtěl, aby mě někdo chtěl jen kvůli milionům, to radši skousnout hořkou pilulku a žít si sám. A Sugar Daddy rozhodně nejsem, jelikož už to slovo Daddy se mi zdá dost nevkusné a neztotožňuji se s ním. Duší jsem mladík, který tak trochu půl života zaspal, to je všechno.
 Husákovo Dítě 33
27.09.2020 17:59:08
Jelikož jeden velký důvod - nechci dítě, nechci se o to starat a nechci třicátnice, kterým "příroda volá" aby si udělaly dítě. Tuto zodpovědnost v životě nechci. Teď řeším např. že bych si koupil sporťáka, dvoudveřáka (pro rodinu nevhodnýho) a klidně by mě prozatím stačilo se s nějakou dívkou prohánět v žihadle a neřešit ty zodpovědnosti, co řeší jakákoli žena nad 25 let. Taková žena by navíc ke mě byla určitě jako moje matka - zodpovědná osoba, která neustále řeší, co kde není hotové, hlavu plnou zodpovědností kolem domu atd, přitom asi 90 % z toho mě ani nepřipadne tak důležité.
Jsem ten typ, co o něm byla jedna reportáž. Věčný nezodpovědný mladík, co se prostě starat nebude. Syndrom Petra Pana, nebo tak něco. Potom mě připadne i vhodnější ta mladší partnerka. Nevím, třeba mám nějaké skryté 30tnické názory, a ano, možná by se jeden našel, nenávist k tzv. progresivismu, ale s tím se jistě ztotožní i někteří z generace Z. Nevím, jsem jako poustevník, co vylezl po 15 letech z díry a ptá se, jak svět funguje (konkrétně ta sféra partnerských vztahů apod.) Jelikož jsem se, ano, 15 let skrýval.
 Husákovo Dítě 33
27.09.2020 16:37:36
Za mě NE. A proč?
- zaujmou mě kluci většinou "chlapeckým" vzhledem, od 19 do 25 (mladší v obličeji, bez vousů...)
- panic - neřeším
- postava není priorita - neřeším, až na extrémy
- charakter a smysl pro humor - hodně řeším
Navíc starší kluk má jiné zkušenosti, je už někde "jinde" názorově a má jiné priority. Často u nich není snaha k vzájemné toleranci a mají už zajeté určité koleje...
 Alessandra111 Žena21 Kategorie
27.09.2020 16:24:45
>Ujišťuji, že jsem se již "zamyslel".

Proč cílit na někoho, kdo je věkově i v životě úplně jinde? Neuvědomuješ si že to v podstatě nemá budoucnost?

Nehledě na to, že si tím sám ubíráš možnosti jak se toho panictví zbavit. Co můžeš nabídnout navíc oproti tomu co potenciální protějšky v jejich věku?
Smajlík  asdf9876 Muž27 Kategorie
27.09.2020 16:03:03
A proč to panictví přiznáváš? Přiznej radší své přednosti a ne slabé stránky.
 Čech24 Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk