Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1143022, vloženo 27.09.2020 14:36:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem fyzicky postížený a hledám práci.
Jsem člověk co trpí pravostrannou hemiparézí (forma DMO) s pomalými reflexy a těžko se mi bude hledat uplatnění. Teď se zatím vyučuji na speciální střední škole, která je orientovaná také pro fyzicky postížené, jelikož ve střední mě nechtěli kvůli mému handicapu přijmout.
Proto jsem skončil na speciální a jsem vlastně rád, protože tam mám klid v rámci teoretické výuky.

Co se týče praktické, tam prostě kolísám. Ne, že by mě a ostatní žáky učitelé nějak za tohle drbali, to ne. Ale praktickou výuku máme na smluvních pracovištích, kde mají i normálně zaměstnané.
A ti zaměstnanci nás respektují jenom proto, že musí! Když jsme tam přišli poprvé tak s námi vyjednávali jak s podřadnou rasou než se to nějak uklidnilo.
A to se vám vyjádřím, že ještě na tom nejsem tak špatně jako mí ostatní spolužáci. Snažím se tam zůstat co nejdéle, ale už to nejde! Protože se musím nějak finančně zajistit( a na maturitní obory apod jsem až moc blbej).
Problém je v tom, že zaměstnavatelé mnoha firem (primárně kvůli zisku) vyžadují po zaměstnancích to co nezvládá ani člověk co má obě ruce v pořádku!
Mezitím si samozřejmě vyřídím alespoň poloviční invalidní důchod (budu se snažit o plný. Ale to se domnívám, že bych musel být i psychicky postížený. Aby mi ho dali).

Proto se chci zeptat (protože jsem jinou stránku, kde bych se mohl zeptat nenašel). Jestli nemáte informace v rámci Prostějovského nebo nejhůře v Olomouckém okresu o nějaké asociaci, firmě, chráněné dílně, která nemá problém zaměstnávat lidi s pomalými reflexy a s postíženými rukami. Děkuji za každý normální návrh, který mi poskytnete. Mrzák Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 22:18:13
Ahoj, a jak je tvoje nemoc vážná? Vážně by jsi SŠ s maturitou nezvládl? Sama mám DMO, taky hemiparézu a vystudovala jsem normální gympl a studuju na běžné VŠ, jenom jsou o mě holt vedené papíry, že nejsem úplně OK.

Na důchod určitě nespoléhej, to, že jsi nemocný bohužel automaticky neznamená, že ho dostaneš, nezmínil jsi, jak na tom po zdravotní stránce jsi...
 Henrietta Wottonová
27.09.2020 17:32:39
Nechces zkusit misto v kancelari u pocitace?
 hgfhj
27.09.2020 15:20:46
Alkedos: to je pravda... :-( Ale místo tam sežene vždycky...
 Marika Bobika Žena35 Kategorie
27.09.2020 15:17:52
Když o sobě píšeš, že jsi blbej, asi tak blbej nebudeš. Možná bych zkusil tu střední školu, kde je více té teorie, kterou zvládáš lépe. A nemusel by ses pohybovat mezi blbci, kteří mají sami nějaký problém, a proto se k tobě tak chovají. Když jsi v prostředí, kdy ti lidé k tvému postižení ještě shazují sebevědomí, těžko poznáš svoje možnosti. Držím ti palce.

Našel jsem jeden odkaz. http://www.senzapv.cz/

Marika Bobika:
Bezpečnostní agentury fungují jako mafie, které čerpají státní příspěvky na postižené a své zaměstnance podhodnocují.
 Alkedos Muž69 Kategorie
27.09.2020 14:58:07
Zkus nějakou bezpečnostní agenturu. Ty často hledají lidi s fyzickým postižením.
 Marika Bobika Žena35 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk