Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142994, vloženo 27.09.2020 09:40:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kolik stoji takove podnikani?
Nepředstavuji si to jako hurvínek válku to v žadnem připadě, ale jen mě zajima zda je opravdu tak drahé, ziskat licenci na výrobu napřiklad limonady a nasledna vyroba (tovarna, stroje, firma atp) a následný prodej pouze přes internet.) Kolik něco takového stoji (jen ze zvědavosti)
 Wikssi Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 18:41:02
Na výrobu limonády přece nepotřebuješ žádnou licenci...

Co se týče strojů, vše záleží na tom, kolik jí chceš vyrábět ... v principu si můžeš koupit za litr sifonovač...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
27.09.2020 09:58:41
tak hlavně záleží na objemu, který chceš produkovat a počtu zaměstnanců.

Pokud fakt chceš továrnu, která bude zásobovat min. okresní město, tak počítej v řádu desítek mega.

Jen pro představu. Pokud chceš dát zaměstnanci průměrnou mzdu, což je dneska cca 30k, tak na odvodech musíš odvést 60k. Z toho vyplývá, že každý zaměstnanec ti musí vydělat aspoň 100k, abys měl na výplatu pro sebe a měl z čeho zaplatit půjčky na stroje, nájem továrny a provoz eshopu. A to každý měsíc.
Při 10 zaměstnancích si na 1 mega měsíčně a je třeba počítat s nějakou dobou, než se podnik rozjede.
Smajlík  takovyNahled
27.09.2020 09:56:03
Podnikání, samo o sobě, tedy založit nějakou firmu, drahé není. Problém c penězi je následný. Pokud například budeš chtít vyrábět tu limonádu (nebo cokoli jiného), musíš si nejprve ověřit, že to, co chceš dělat někdo chce, potřebuje, prostě ti za to zaplatí. To je celkem levné. Stačí si doma "uvařit" produkt, použít vimitou PET lahev a zkus to prodat. Pokud bude zájem, jsi na dobré cestě. Postupně budeš stále víc vařit a když se zájem potvrdí, dřív nebo později máš dvě možnosti: Nabídnout svůj produkt firmě, která je na podobnou produkci specializována. Samozřejmě za provizi z každé lahve. Výsledkem je, že budeš mít relativně slušný příjem delší dobu a nemusíš nic investovat. Druhou možností je postupně rozšiřovat výrobu, prostě nakupuješ vybavení, třeba plničku lahví, ta je u nápojů celkem podstatná, a budeš muset řešit problémy s předpisy, hygienou a podobně. To vše se dá, a peníze ti na to vydělá tvůj produkt. Pokud budeš chtít podnikat ve velkém, budeš vědět že prodáš tisíce lahví měsíčně, třeba na smlouvu s nějakým obchodním řetězcem, půjčí ti banka na postavení továrničky. Takže žádné "peníze" na podnikání vlastně nepotřebuješ.
 Beer01 Muž93 Kategorie
27.09.2020 09:50:36
To je přímá úměra. Pokud to budeš všechno dělat ručně, tak investice je minimální ale zase toho timhle tempem moc nevyrobiš. Pokud chceš síť fabrik, které chrlí miliardy lahví denně, tak investice jdou do miliard.
Smajlík  Přímá úměra
27.09.2020 09:45:48
To ti asi nikdo na fleku neřekne, ono tam záleží na dost faktorech a pokud Tě to opravdu zajímá, můžeš si to položku po položce sečíst... Protože ono záleží i na použité technologii, kvalitě vstupních surovin, že jo, a nic z toho jsi tu nepopsal, a ceny takovýchhle podnikání se můžou lišit vyloženě řádově, takže plácneš jakékoli číslo, můžeš mít pravdu, pokud... A to "pokud" máš ve svých rukou, teda spíš představách ;)
 Víla z paneláku Žena31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk