Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142992, vloženo 27.09.2020 08:43:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pŕítelkyni oslovil muž
Partnerka říká jak je pro ní důležitá věrnost a jak by nezvládla nevěru, tak jsem si ji vyzkoušel osobně. Je to štíhlá, vysoká, usměvavá holka, tak taky můžu zdravě žárlit, někdy. Koupil jsem si nový mobil a SIMku, tak jsem z toho nového čísla ji napsal jako cizí muž. Dal jsem si záležet, aby sms působila elegantně a důvěřivě. A teď se vás ptám, jakou reakci berete jako nejlepší? ...

a) kdyby mu vůbec neodepsala
b) kdyby mu napsala, ale že je zadaná
+
c) kdyby vám o tom řekla
d) kdyby vám o tom vůbec neřekla
Nebo?...
 Prověříme Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.09.2020 15:49:59
a,b,c

Ale jak píše Teq, je to trapný.
 *MileynQa* Žena24 Kategorie
29.09.2020 12:42:16
To, že mne někdo testuje tímto způsobem, je pro mne mnohem horší vztahové provinění, než kdyby mi byl nevěrný. Víme? Nesnesu žárlivost. A stíhat mne za to, že komunikuji s cizími muži ... považuji za omezování osobní svobody.


Mimochodem, jak zněla přesně ta nabídka kvalitního sexu?
 Hodislava Žena42 Kategorie
28.09.2020 11:39:41
Tak jsem se hezky zasmál, hlavně s tim, že prý o holce sním :D beztak to píše nějaká zoufalka :D
Smajlík  Prověříme
28.09.2020 03:16:31
Nejlepší reakcí je, aby ti navařila a nastavila.... to mluví samo za sebe.
Smajlík  PretorianCZ Muž26 Kategorie
27.09.2020 19:52:18
Jako nejlepší beru možnost b)

Měla odepsat jsem sice zadaná, ale mám takového pitomce, až se bojím že budou po něm hloupé děti. Tak jsem vlastně volná i když jsem formálně zadaná. Můžeme si dopisovat a později uvidíme, jestli z toho něco bude.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
27.09.2020 16:56:13
Většinou, když někdo napíše a zpráva není určena mně stačí napsat jedno slovo: omyl, tím je celá záležitost vyřízena.
 Dawe432
27.09.2020 16:17:49
Takovéto nachytávky jsou odporné a dělá je jen úchyl.
Smajlík  hnus bída ubohost
27.09.2020 15:14:58
Taky bych na nejakou uplne cizi zpravu nereagovala. K nevere by spis doslo kdybych byla s dotycnym v kontaktu napr kolega v praci, a az postupem casu by neco mohlo vzniknout.
Takhle na dalku z jedne smsky kde nevidim xicht , nic me akorat napadne ze si nekdo ze me strili nebo me zkousi. A pokud bych z te smsky zjistila ze me zna, zeptala bych se kdo to je, jak prisel na me cislo. Pokud by dal tajil poslala bych ho kam slunce nesviti.

Normalni takove chovani mi neprijde a zavani sociopatismem a narcismem. Takovi jako ty se dokazou hodne mstit pri rozchodu.
 JsituSpravne
27.09.2020 14:54:25
C
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
27.09.2020 14:14:05
To jsi utnul prilis brzy, stejne jako muz se zamilovanou profilovkou se svou zenou nevaha balit dalsi, tak ani informace, ze je zadana ji v nicem nebrani, to jen aby mela cistsi svedomi, az ji ten elegantni muz (proti jeji vuli) svede.

Leda ze bys pusobil slizky, vlezle ci proste neatraktivne, to by ti rekla ze je zadana i kdyby nebyla.
Takze zadna vyhra, nutno obnovit vysetrovani.
Smajlík  2-methyl-propan
27.09.2020 14:09:21
Teq: Tak zcela racionálně, beztak to píše troll, který o holce leda sní, takže je to fuk. XD
 růžová bota Žena27 Kategorie
27.09.2020 14:07:48
leonardo da vinci: Tak on je to očividně manipulátor. V tuhle chvíli to klidně v pohodě vzít mohla, ještě má nelogický pocit pýchy, že prošla testem. Ale to nic nemění na tom, že s manipulátorem se každý začne trápit.
Ale nemůžeš ochránit všechny lidi na světě. Každý je strůjcem vlastního štěstí. Můžeme jen doufat, že to časem prokoukne a kopne ho do zadku. Ale je možné, že se s ním bude trápit celý život a nikdy nepozná, že by jinde mohlo být stokrát lépe.
 růžová bota Žena27 Kategorie
27.09.2020 14:05:17
"Už chápu proč jsem chodím jednou za čas, ale půlka z vás tu je dobrejch, tak pro vás tedy napíšu jak to dopadlo..."

WTF, urážet jiný lidi a ani tu urážku neumět napsat správně. XD
 růžová bota Žena27 Kategorie
27.09.2020 14:04:24
Seš upřímně pošahanej... Jedna přítelkyně to na mě taky zkusila. Nebyl důvod jí o tom říkat, nebyl důvod to nijak hrotit (a ne, flirt ani nic podobného tam fakt nebyl) a stejně z toho byl oheň na střeše a výslech, který mě akorát utvrdil v tom, že takovýho blázna vedle sebe fakt v životě mít nechceš.

Upřímně doufám, že se ti stane totéž... Jsem taky celkem žárlivka, ale takhle si "testovat" partnerku... ne díky ;)
Smajlík  Abug Muž22 Kategorie
27.09.2020 13:59:10
Záleží na tom, co by psal. Pokud by explicitně balil, ale byl zdvořilý, napsala bych, že děkuji, že je milý, ale že jsem zadaná. Tím by to pro mě skončilo. Nevím, proč bych měla příteli říkat o každém chlapovi, který mě osloví. Mu občas řeknu leda když se mi přihodí něco nepříjemného, o čem si chci promluvit, nebo když zažiju něco, co mi připadá legrační.
Kdyby neodpověděla vůbec, taky by mi to nepřišlo špatné.
A kdyby si s ním vyměnila pár zpráv, třeba ze zvědavosti, o koho vlastně jde, taky by mi to nepřišlo nijak hrozné. Pokud by samozřejmě neflirtovala, to by se mi třeba už nelíbilo, kdyby něco takového udělal přítel.


Každopádně, budeš asi pěkná majetnická stíhačka a přítelkyně to s tebou bude mít těžké, pokud nenajdeš hrdost a nepřestaneš sebe i ji takhle ponižovat. Samozřejmě, kdyby to nebyl fejk, což může být, pak nemá smysl cokoli psát. :)
 růžová bota Žena27 Kategorie
27.09.2020 13:56:51
Teq:

jou i jiné "testy" důvěry. Stačí důkladněji vnímat, jak partner(ka) jedná se svými kamarády(kamarádkami, příbuznými) atd. Jestliže někdo nemá problém podvádět příbuzné nebo jim lhát, tak se dá předpokládat, že možná bude podvádět i ve vztahu a naopak. Ale samozřejmě 100% jistota to není.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 13:53:44
Teq:
napsals (napsalas)-
Hrát si s něčí důvěrou je jak tancovat na tenkém ledě. I když maj oba podobný smysl pro humor.
---
Pokud to tak opravdu bylo, jak napsal autor diskuze, tak to si myslí možná jen on, že přítelkyně to vzala 100% s humorem nebo že to tak bude brát i nadále. Ona o tom taky může přemýšlet nebo to rozebírat třeba s kamarádkou nebo s matkou.

Dovedu si představit, že jsou lidi, kteří třeba šmírují někde za keřem poblíž domu, aby zjistili,v kolik přítel(kyně) přišel (přišla) domů, s kým atd. a pak se nenápadně vyptávají, jestli řekne pravdu atd.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 13:50:17
Nemám důvod to dělat znova a vzala to fakt úplně v pohodě. Jak bylo hezký, když mi řekla, že to se mnou myslí opravdu vážně a že z její strany ji můžu věřit a očekává to i ode mě.
Smajlík  Prověříme
27.09.2020 13:48:18
Alkedos:

taky je možný, že pokud by toto někdo udělal a dotyčná přítelkyně by měla tendenci k nevěře, tak by ji takové "prověření" možná varovalo, v tom smyslu, že by si uvědomila - pozor na něj, mohl by mít určité podezdření a proto by měla být opatrnější.
Samozřejmě ale je otázka, proč by měla s tím žárlivým partnerem být. I dobře utajovaná nevěra e může provalit. Může se stát (stalo se), že milenec dotyčné po nějaké době už nechce být jen milencem atd. a může si jít např. s partnerem popovídat. Takže dotyčný "žárlivec" se o nevěře nakonec stejně dozví, i když s velkým časovým "zpožděním".
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 13:41:37
"Nebylo mi při tom nejlíp, ale řekl jsem si proč ne." To je ono. Té věci, která způsobuje, že se necítíme dobře při tom, co si dokážeme v pohodě rozumově obhájit, se říká svědomí, a není špatné si jí občas všímat. Zatímco večer šlo o sranda spontánní nápad, ráno o promyšlený test partnerčiny loajality, byť zabalený do "sranda, o nic nejde" formátu. Velmi jemný, ale citelný a významný rozdíl.

No, buď rád, že to dopadlo, jak to dopadlo. Jen by mě zajímalo, jestli ses z toho nějak poučil, nebo bys udělal něco podobného klidně znovu.
Hrát si s něčí důvěrou je jak tancovat na tenkém ledě. I když maj oba podobný smysl pro humor.
 Teq
27.09.2020 13:38:04
Prověříme:
napsals-
Jen napsala mi zprávu, že mám soka... :-)
Což mě potěšilo, že mi to řekla. Já ji pak řekl pravdu v třetí sms... reakce: celkem kladná- neurazila se a vzala to úplně v pohodě.
------------
Pokud to tak opravdu bylo, tak -

1)
se tomu dá rozumět tak, že jsi snížil svoji obavu z nevěry :)

2)
Otázka je, co si opravdu přítelkyně myslí. Opravdu to vzala úplně v pohodě? Nebo skryla určité rozladění. Opravdu to bude brát v pohodě i nadále?

---------------
Mně je to jedno, co si myslíš a jestli sem chodíš jenom občas a případně proč.
Já tu úvahu řeším obecně, a ne případ nějakýho konkrétního vztahu o kterým nic nevím.

Je taky možný, že když tohle někdo udělal (nebo by to někdo udělal), tak dotyčná přítelkyně (by) řekla svoji kamaráce např. -
ten můj je ale kre*én. Představ si,že mně napsal sms ....
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 13:28:52
To tvoje "v pohodě" si bude navždy pamatovat. A tak jednoznačná ta komunikace také nebyla.
 Alkedos Muž66 Kategorie
27.09.2020 13:23:34
Teda to je společnost tady, děs. Už chápu proč jsem chodím jednou za čas, ale půlka z vás tu je dobrejch, tak pro vás tedy napíšu jak to dopadlo...

Já jsem celej život už jako dítě vymýšlel lumpárny, jak si z koho vystřelit atd... A když si zas někdo vystřelil ze mě, tak jsem byl chvilku uražený, ale bral jsem to s humorem. No a to mi zůstalo dodnes. Když jsem si koupil nový mobil, tak jsem zjistil, že ty simky jsou ještě menší než ta moje střižená před 3 lety a že už tedy zmenšit nejde, jen na počkání x dnů, než mi převedou číslo na novou sim. To se mi čekat nechtělo, tak jsem si koupil novou sim a ještě že tak. Tarif je tam výhodnější. No a teď k věci už. Takhle o noční z nového čísla volám partnerce. Chtěl jsem napodobit jiný hlas a udělat si z ní srandu, jinou srandu. Má ráda humor, tak jsem věděl z čeho si z ní vystřelil. Jenže cizí číslo nebrala...
Tak až ráno mě napadlo ji napsat jako cizí muž. Nebylo mi při tom nejlíp, ale řekl jsem si proč ne. Ať ji poznám i z jiné stránky, tak jsem ji oslovil s tím, ze ji znám a že pracuji v nemocnici. Že se mi líbí a že bych ji rád pozval na schůzku. Žádný úchylák, jak tady někteří píšete. Jsou i slušní muži, kteří takhle oslovují ženy a mají úspěch.
Reakce partnerky na 1.sms: žádná
Reakce na 2.sms, kde prosím, at mě nenechá čekat: žádná

Jen napsala mi zprávu, že mám soka... :-)
Což mě potěšilo, že mi to řekla. Já ji pak řekl pravdu v třetí sms... reakce: celkem kladná- neurazila se a vzala to úplně v pohodě.

Když tady ale čtu některé ty frigidy, tak jsem rád za to co mám
 Prověříme
27.09.2020 13:07:25
Teq:
napsals (napsalas)-
Fakt jsi to udělal? Pokud se o tom dozví, tak za nejlepší reakci považuju kopnout tě do zadku.
---
Myslím si, že pokud to někdo udělal (by to někdo udělal), tak by neměla být reakce . "kopnutí do zadku", ale pohovořit si o tom, proč se bojí atd. a o tom, jestli si uvědomuje, že žárlivostí je možné vztah zničit.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 13:02:09
Když vezmu do úvahy jinou teoretickou možnost a sice-

někdo je žárlivý a chce si otestovat věrnost partnerky. Ten dotyčný má opravdu čestného spolehlivého kamaráda, kterého ta partnerka nezná a který se jako bude snažit s jeho partnerkou nějak sblížit (pro zjednodušení je to její tzv. typ). Partnerka to odmítne, se s ním sejít atd., ale svému příteli o tom neřekne, aby (jak už někdo v diskuzi zmínil), nevnesla do vztahu "napětí". Je otázka, co by z té reakce mohl kdo vyvodit za závěr?

Teoreticky a ironicky napsáno - jediný jednoznačný 100% důkaz věrnosti je , kdyby měl někdo po celý den (kromě doby spánku) třeba na hlavě umístěnou malou kameru se záznamem, což je prakticky samozřejmě nereálné a bylo by to i nemorální (i když technicky by to možné bylo).

Obecně konstatováno - je li někdo příliš žárlivý, tak je pro něj (ni) možná lepší, nemít vztah.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 12:53:18
Zahradník:

napsals-
Když jí napíše někdo, koho vůbec neviděla, tak mu nejspíš neodpoví ani kdyby byla sama.
---
To záleží na povaze. Některé ženy by si pomysleli, že to napsal nějakej "magor" nebo "uchyl" a vůbec by neodpověděly. A některé ženy by si pomysleli, že je to něčí žert, a záměrně by odpověděli, že mají zájem atd., aby se pobavily.

A jestli to autor diskuze myslí vážně, že sms z cizího čísla je "test věrnosti", tak je určitým způsobem "magor" taky.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 12:49:45
nebo je taky možnost, že je dostatečně chytrá na to, aby vzala v úvahu i možnost, že si "testuješ" její věrnost. Takže z toho vyplývá, že tento tvůj "test" je poněkud nespolehlivý.
Morální hledisko neposuzuju.

Vzal jsi v úvahu variantu, že přítelkyně si taky může pořídit jinou sim kartu a třeba za tři dny (nebo za týden nebo ... ) na to tvoje "tajné" číslo odepsat nebo zavolat?

Jelikož takovej "test" je celkem k ničemu, tak je celkem zbytečný posuzovat reakce.
Když má někdo obavu z nevěry, tak pochybuju, že by ho uspokojilo např. to, že přítelkyně neodepíše na nějakou cizí smsku. Proč by měla odepisovat? Může se např. domnívat, že si z ní dělá nějaká kamarádka legraci. Nebo naopak záměrně odepíše, že má zájem, protože předpokládá, že to napsala nějaká kamarádka a baví jí s ní "hrát tu hru".
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
27.09.2020 12:43:59
Jedenkámen: To snad ani ať neříká. Jestli se o téhle boudě jeho přítelkyně dozví, tak ho nakope do zadku a třískne dveřma, až bude padat omítka...
 Cumsprite Muž33 Kategorie
27.09.2020 12:41:10
Hlavně nám pak řekni, jak to dopadlo
 Jedenkámen Muž21 Kategorie
27.09.2020 11:31:53
Jako ze mě by si takovouhle srandu někdo udělal poprvé a naposled a doufám, že Tvoje přítelkyně velmi rychle pochopí, že s Tebou to bude asi dost "sranda". Dovedu si představit ve vztahu jen máloco odpornějšího, a když se to nazve srandou, o to hůř... Ona i šikana ve škole je třeba pro agresory sranda a taky jsou to oni, kdo určují pravidla... Spíš by sis mohl zkusit začít své přítelkyně vážit, než vyrábět další zlomené holky...
 Víla z paneláku Žena31 Kategorie
27.09.2020 11:18:57
A+C
 Yndmr
27.09.2020 11:17:45
Alkedos, hoď se do klídku a vyliž si ranky někde v koutě. Oki? Je to jen sranda, tak neber věci tak vážně. Jdi raději dělat něco užitečného :-p
Já jsem ten kdo diktuje pravidla.
 Prověříme
27.09.2020 11:08:07
Prověříme: Já ti dám moje věc ty šmejde, ty jsi přesně ten zpocenej chudák, co pak bude kňučet, že jsou na něj holky zlý. Šmejde.
 Alkedos Muž66 Kategorie
27.09.2020 11:01:33
Kdyby ti dala kopačky, když takhle pokoušíš štěstí.
 Alkedos Muž66 Kategorie
27.09.2020 10:00:57
Když jí napíše někdo, koho vůbec neviděla, tak mu nejspíš neodpoví ani kdyby byla sama. Nejspíš ti to neřekne aby zbytečně nevnášela napětí do vztahu. Což nemusí znamenat, že se nenechá sbalit frajerem i když je zadaná s tebou. Klidně ti řekne že se o ní pokouší nějaký zoufalec a přitom se s ním bude scházet a vážně o něm uvažovat jako o možnosti. Nic s tím nenaděláš. Jsme vystavení neustálé soutěži, nejenom na pracovním trhu ale i u "vlastní" partnerky.
 Zahradník Muž99 Kategorie
27.09.2020 09:56:27
Tak ve správném filmu by ona zjistila, že jsi jí napsal ty a myslela by si, že jsi to chtěl napsat jiné (jakože sis spletl číslo).
Proto volím možnost E) zjistila to a udělá podobnou věc, akorát to nepošle tobě, ale tvému nejlepšímu kámošovi.
Smajlík  JackieStewart
27.09.2020 09:52:47
Jak to dopadlo napíšu, až tu bude ještě aspoň 5 dalších názoru na můj geniální nápad.

Důvěřuj, ale prověřuj.
Smajlík  Prověříme
27.09.2020 09:52:16
B+c, mám rád transparentnost a slušné holky :) Ale ani tohle ti nezaručí, že ti bude věrná :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.09.2020 09:48:07
Nikoho se tu neptám, zda je to dobrý či ne, je to pouze moje věc, jasný? Já se vás tu slušně ptám na něco jiného.
Nedelal jsem to za tímto účelem, jen mě to napadlo, když mé číslo neznala. Nikomu do telefonu nelezu!
 Prověříme
27.09.2020 09:44:20
Jak to dopadlo? :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.09.2020 09:41:30
a versus b: to je úplně fuk. Podstatný přece je, že si s ním nic nezačne.
 svitavska ulice
27.09.2020 09:23:55
Fuj, to je ale hnusný jednání. Za nejlepší považuji tu reakci, která jí je nejbližší, psaní si s cizím mužem nepovažuji ani za náznak nevěry...
Smajlík  Víla z paneláku Žena31 Kategorie
27.09.2020 09:16:11
b+d
 Cumsprite Muž33 Kategorie
27.09.2020 08:50:48
Fakt jsi to udělal? Pokud se o tom dozví, tak za nejlepší reakci považuju kopnout tě do zadku. Nikdo nemá zapotřebí ve vztahu skládat nějaké zkoušky a testy důvěry a podstupovat vztahové hry. Buď věříš, nebo ne. Bezdůvodně podezřívat může jen chorá mysl.
 TeqPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk