Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142986, vloženo 27.09.2020 01:38:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co dělat když vás nakazí z nedbalosti
I přes všechny spekulace a vladní nařízení pro ochranné prostředky
i sociální boj zase proti nim, koronavirus tady je a reální lidé ho chytají,
jsou nemocní a mají komplikace. Za půl roku vím o koronaviru v podstatě minimum, někdo má horečky, někdo je mít nemusí, to samé průjmy, pálení
očí, rýmu. Většina má dechové obtíže a pocit vyčerpání i permanentní únavy.
S přítelkyní jsem tento týden navštívili restauraci, já si venku nasadil roušku
a vstoupil dovnitř, přítelkyně si zakryla obličej bavlněnou plenou a následovala mě. Hned za dveřmi jsem potkali obsluhu a když slyšela, že řešíme roušku pro přítelkyni se slovy, že je to stejně k ničemu nám nabídl
novou ze svých zásob. Tento týden už v restauracích platí povinnost nosit roušky a sundat si ji mužete pouze při jídle u svého stolu. To jsme taky udělali, ale překvapilo nás, že obsluha, kuchař ani nikdo z ostatních hostů
roušky neměl. Obsluha nám i během jídla nosila další pití a vždy se k nám naklonila s dotazy co ještě může donést, měli jsme tedy na přímo kontakt bez roušek a jídlo taky nenandaval ani nenesl nikdo třeba v rukavicích.
Pointa příběhu je, že krátce po jídle jsme se zvedli a oba cítili
nepříjemný pálivý pocit v hrdle. Mě se dělal
hlen a zalila mě horkost. Taková prostě jako ataka něčeho, pálili mě oči.
Během pár dnů jsem cítil těžký pocit na plicích, strašlivou únavu a návaly horkosti do hlavy a dutin, které se mi postupně zahlenily, horní cesty rýmou,
dolní hleny a nucením na odkašlání.
Jsem doma, marodim a pujdu na test korony, ale zajímá mě, jestli se bude nějak řešit odpovědnost provozovatele restsurace za nedodržení opatření v době kdy je měl za povinnost a naši případnou nákazu.
 Xtar Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 21:34:05
Já naštěstí nikoho nakaženého tím koronavirem neznám a ani nevím, zda jsem někoho takového potkal či ne. A žádné problémy tohoto typu nemám...
 Researcher Muž81 Kategorie
27.09.2020 20:25:37
Nejspíš jsi jen hypochondr, nebo jsi se nakazil jinde. Tak rychle se nemoc neprojeví. Já byl v pátek v Polsku a tam to skoro nikdo nenosí ani v krámě i když by měli. Byli jsme z toho s kámošem docela šokovaní. Ale že bychom volali policii a udávali to ne. Přece kdo chce být zarouškovaný tak ať si to nosí nebo si odpustí místa kde to lidi nedodržují. Stejně je ten hadr k ničemu.
 LADI Muž41 Kategorie
27.09.2020 15:01:37
Naopak lidi jsou totálně zblblí naprosto debilním přístupem k nemoci v české republice, kdy si spousta idiotů myslí, že nijak nechránit sebe ani ostatní je největší frajeřina a zaručený postoj proti současné politické situaci. Přeji vám kreténi, aby jste si všichni vyzkoušeli boj s nemocí, vyčerpání, únavu a poškození funkce plic i srdce, aby jste potom většinově jako dementi mohli kašlat na zásadní prevenci a až polezete po čtyřech na hajzl, tak měli pořád plnou hubu těch úplně vypatlanejch keců, jak se jedná jen poplašné zprávy a žádná korona neexistuje. Až vám v rodině umře někdo blízký naprosto průkazně na poškození orgánů koronavirem, tak mu můžete na pohřeb pozvat tuhle níže vypatlanou partu ignorantu, kreténi !!! Všude jinde se pravidla bezpečnosti dodržují jen Česko má pivní burany co jezdí nalití, nedržují rychlost, nedodržují téměř žadná pravidla a každý normálně dané dodržující je ovce, udavač nebo komunista. Hlupáci vypatlaní !!!

Ano, když má někdo poškozenou imunitu nebo už jinou nemoc, která ho oslabuje, může být projev nákazy v řádu hodin.
 DemenceCZ
27.09.2020 08:47:48
Xtar: nezapomeň si zahrát účtenkovku a pokud ti nedali účet, tak je naprášit. Je strašné, jak lidé po 30 letech od revoluce přemýšlí.

Já nic, to oni
Smajlík  beznekam
27.09.2020 08:09:09
To je nejlepsi pak to na nekoho svadet, jezis kdo me nakazil :) je videt, jak jsou lidi totalne zblbli z medii. To nechapu. Spis bych se zamyslel nad tim, jak musi byt vysilujici, kdyz cisnik nosi celou sichtu tu blbou rousku. Chudaci. Mne staci ji mit v obchode pul hodiny a uz se dusim.
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
27.09.2020 04:50:57
Jak píšou lidé níže, vzhledem k inkubační době jste mohli nakazit leda Vy obsluhu a ne obsluha Vás. Chce to trošku klidu do té paniky, strach oslabuje imunitu a možná proto jste chytli bacila, což je teď na podzim mimo jiné poměrně standardní ;) taky mám celou rodinu nemocnou, zesoplenou, kašlající, ale právě díky hlenům jsem vyloučila coronu, protože hned od začátku se mluvilo o tom, že se jedná o SUCHÝ kašel a že rýma NENÍ příznakem ;)

Uvařte si čaja, nechte si od někoho nakoupit ovoce až na půdu a kuřecí skelety a kořenovku na pořádný vývar a za pár dní bude zase dobře ;) patogeny jsou a budou, ano, je fajn se chovat zodpovědně, ale k tomu určitě nepatří panikařit z každé chybějící roušky (stejně jako na roušky apriori kašlat) ;)
Smajlík  Víla z paneláku Žena31 Kategorie
27.09.2020 03:58:58
Nič ti nebude prestaň trolliť, daj si ibalgin a choď si ľahnúť.
 xrad
27.09.2020 02:13:00
Nebudu ted resit rousky. Ja jsem obcas taky na nekterych mistech za kretena, kdyz ji mam.
Ale je to, jak rika Jedna Frajerka. Nemohli jste zazracne preskocit inkubacni dobu.
Coz znamena, ze pokud se vam virus potvrdi, bude muset jit zrejme obsluha do karanteny, protoze je mozne, ze to od vas chytla.
 Kvetak
27.09.2020 02:12:50
Vzhledem k inkubační době Coronaviru opravdu není možné abyste jeho účinky cítili hned po návštěvě " nakažené " restaurace. Proto jsou taky nemoci nebezpečné, protože nejsou zjevné okamžitě.

Navíc, lidé z pohostinství zatím patří mezi nejméně nakažené. Předpokládám, že to je tím, že právě oni si dávají víc pozor než lidé jiných profesí. Továrnu totiž není tak snadné zavřít jako hospodu. A lidé z hospody to vědí.
 davidred Muž26 Kategorie
27.09.2020 02:07:31
Jasně, běž je někam udat idiote. Nikdo tě nenutil tam jít, bylo to tvoje svobodná volba.
 Razerr Muž27 Kategorie
27.09.2020 01:56:16
Tak ses blbej? Bože, umíráš? máš zástavu srdce, rakovinu, HIV?
Ne?
Tak si lehni do postele. Dej si čaj s citrónem, zázvorem, parelen/acilpirin a vylež to.
Je to chřipka - ne LEPRA, ne MOR. Ne.
Neumírá se na TO.
umírá se na oslabenou imunitu z předcházející/souběžné nemoci - pokud něco takovýho máš pak je ale průser i CHŘIPKA a ještě větší ANGÍNA.
Ahoj.
Smajlík  Mentilka
27.09.2020 01:54:50
Jasně. :D Zvedli jste se, přeskočili celou inkubační dobu a rovnou se u vás projevily příznaky :D
Já se smíš směju lidem, kteří si sednou a skutečně si roušku sundávají jen na jídlo a jakmile dojí, tak si ji opět nasazují. logika lvl 0 0 nic.
 Jedna frajerka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk