Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142983, vloženo 27.09.2020 00:49:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rýmička 19...proč jste tupý ovce??
Protože dáváte přednost tomu, co si někde přečtete před tím, co vidíte na vlastní oči. Nasloucháte médiím, ale vlastním uším ne. Věříte ve spásu nějakého politika (ať už toho u koryta, či z řad opozice), ale v Boha nevěříte. Říkáte o sobě, že nejste ovce, že jste jen zodpovědní, ale vzdáváte se vlastní svobody a berete ji tím i ostatním. Myslíte si, že máte nějaký názor, ale pravdu neznáte. Myslíte si, že pravdu nezná nikdo, jenže ona existuje. Pravda je totiž jenom jedna, a na rozdíl od vašeho názoru je skutečná. A pravda je taková, že svět ovládají satanisti a vy jim tleskáte. Tak pokračujte, ale až přijde boží hněv na tuhle zemi, tak vězte, že jste si to způsobili vy sami. Ale my spravedliví už tady nebudeme...
 Děvkař Muž30 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 20:16:11
Zajímal by mě tvůj názor.

Dejme tomu, že existuje polymorfní protein, který odhaluje určitý specifický retězec pouze u covid-19.

Ten řetězec je natolik specifický, že jej onen polymorfní protein dokáže odhalit s precizností 95 %. 5 % je dáno newtonovskou perforací vakuol, fibrózním členem v okolí proteinu a zanedbatelné 0,05 % je chemickobiotická chyba.

Můžeš mi prosím odpovědět, jak je možné, že člověk, který nemá jediné obtíže po nakažení umře na selhání plicního kmene?

Pokud tomu stále nevěříš, proč nenavštívíš JIP nebo plicní oddělení tvé nemocnice?

Z mého pohledu jsi velmi zaslepený člověk, jehož jedinou filozofii a jediným cílem v životě je víra v něco, co nikdy neexistovalo.

Pokud by ten tvůj "BŮH" existoval, jistě by nenechal zabíjet nevinné objeti holocaustu, přírodních katastrof. Proto pro mne jediná spravedlnost je ta, že všichni do jednoho chcípneme. A ty si věř ve své falešné bohy stále dál. Pokrytče.
Smajlík  To chce paralen
27.09.2020 18:24:01
Bohužel musim souhlasit. Děsí mě celá ta situace, ale zároveň mě těší, že je tolik lidí už natolik probuzených, že dokážou takhle přemejšlet. Věřim, že to bude ještě nějakou dobu divný a drsný, ale dokážeme to. Je nás kurňa málo, ale i tak je nás dost. Jen to nesmíme vzdát ;) Ovce se časem připojí, ale potřebují naložit mnohem víc, aby si dali dva a dva dohromady.

Jinak mám kolem sebe lidi ze zdravotnictví a to, že jde o frašku mi sami potvrdili.. Ale je to jejich job, tak hrajou, co hrát mají.

Drž se ;)
 Wachiwi
27.09.2020 17:12:55
Egoless: Díky, že jsi napsal svůj názor. Aspoň ostatní mohou vidět, jak vypadá typický indoktrinovaný pablb. :)
 Děvkař Muž32 Kategorie
27.09.2020 16:54:05
Věřit pouze tomu co zažiju není ideální přístup k životu. Díky studiu minulosti a získávání zkušeností od ostatních lze žít daleko delší a lepší život, než se dožívali naši dávní předci.

Nemoc kterou koronavirus způsobuje je zkutečná. Nakaženo bylo více jak 32 milionů lidí a 1 milion z nich nemoci podlehlo. 1 ze 32 lidí...to se dá představit jednoduše ne?

To nejsou jen těžce nemocní či velmi staří lidé. Těžký průběh může mít takřka kdokoliv z nás. Vědci už možná v řádech měsíců budou mít krevní testy, které z krve dokáží určit, zda do rizikové skupiny patříte. A ikdybys do rizikové skupiny nepatřil, pořád můžeš nakazit někoho jiného a fakticky ho zabít.

Ohleduplnost, tolerance, pokora a úcta k ostatním.
To je vše co je k zvládnutí této epidemie potřeba.
Nevypadá to možná tak epicky jako porazit šelmu v boji,
ale nošením roušky zachráníš životy!
Tak proč bys to neudělal?

Nos roušku přes Nos!
Je to tvá volba!
 Egoless Muž43 Kategorie
27.09.2020 15:53:29
KOMUNISTI TAKOVY PODOBNY JAKO TY ZAVIRALI NA UZAVRENY ODDELENI ,krasna doba podobny kreatury neskodili normalnim lidem
 slizek78
27.09.2020 15:09:17
Kreténe debilní, ovce jsi akorát sám !!! Zmanipulovaný naprostou idiocii,
že korona neexistuje a nikomu neškodí, pro takové existuje do budoucna
akorát penál, protože debilů a pivních buranů je v Česku až moc a tahle
nemoc si je postupně v jejich debilitě najde, třeba až se budou opájet pivním bratrstvím vožralý v první hospodě a na důkaz frajerství samozřejmě s hubou plnou keců, že žádná korona neexistuje !!! Nikde na západ lidi nepovažují opatření pro jejich bezpečnost za omezování jejich svobody, ale v Česku je to útok na anarchistický způsob demokracie, kdy si spousta hajzlů myslí, že neexistují žádná pravidla a tak třeba vytlačují matky s dětmi z dálnice, když oni chtějí překročit povolenou rychlost !!!
 DemenceCZ
27.09.2020 14:24:41
Nenenene: Není pro mě žádné překvapení, že i na Zpovědnici chodí anonymní trolové, kteří jsou za propagování systémových lží placení. Ale plusové karmické body za to nečekej. :)
Smajlík  Děvkař Muž32 Kategorie
27.09.2020 14:19:55
Děvkař "Rýmička" ani "jako chřipka" jak rádobyodborníci tvrdí to fakt není. Znám 3 jinak zdravé mladé lidi kolem 20 let, kteří si tím teď procházejí, z toho 2 mají takové horečky, že ani chodit nemůžou. Jedna slečna má i silné potíže s dýcháním, které popisuje jako dýchání při kterém by měla přes hlavu mikrotenovým sáček. Takže ne - když dodržujeme opatŕení proti této nemoci, tak opravdu nejsme tupé ovce, ale jsme zodpovědní. Ty případy, co jsem ti popsala jsou mladí a jinak zdraví lidé. Dokážeš si představit, co by to udělalo se starými a jinak nemocnými lidmi?
Smajlík  Nenenene
27.09.2020 13:43:37
Beer01: Vůbec to nechápeš. Pravda rozhodně není subjektivní. Subjektivní je názor, myšlenka nebo domněnka. Ale pravda, hochu, ta je jenom jedna. :) Já vím, že je to pro tebe nepříjemný zjištění, ale já to chápu, protože pravdu nemá rád nikdo, kromě těch, kteří ji dali své srdce. Protože kde je tvé srdce, tam je i tvůj domov. ;)
 Děvkař Muž32 Kategorie
27.09.2020 09:45:31
Jen člověk, co to nevidí, nebo hlupák může tvrdit, že to je jen 'obyčejná rýmička'. Na vlastní oči jsem viděla, jak vypadají lidi nakažení covidem. Jako ošetřovatelka jsem byla mezi velikým množstvím nakažených a většina z nich tu dnes není. Nakažení i 'mladí' kolegové co byli vyléčení, s tím doteď mají problémy. Vrací se to.
Starší , jež předtím byli zdravotně vpořádku už nemůžou chodit. Paní předtím byla zdravá a zbláznila se, pomalu umírala. Pak jsou lidi, co mají v těle protilátky a to jsou šťastlivci, ale taky jsou lidi, co je nemají.
Nevím, jak to je s uzdravením, protože spousta lidem se to vrátilo znovu, což se tvrdilo, že se nestane. Navíc je potvrzeno, že virus ničí orgány a proto se člověk může radovat, že má vyhráno, ale mít nemusí. Může se to u hodně lidí ukázat za pár let.
Pravda je, že politici lžou a dělají chyby. Nezavedli žádná opatření a furt v tom pokračují. Kdo ví, co vše v tom je.
 Nddkeo
27.09.2020 09:36:06
Myslím, že věřit v nějakého politika, nebo v boha vyjde na stejno. Je to na nic.
Nadále se budu chovat podle svého rozumu.
A mimochodem, myslím si, že ovce jsou jak ti kteří se covidu-19 obávají, tak i ti co se ho neobávají!:-)
Mám známé kteří nakažení coidem-19 přešli v pohodě, tak i ty, kteří díky covidu-19 přišli o jednoho z rodičů. Ano, měl i jiné zdravotní potíže, ale pravda je, že nebýt covidu-19 ještě by tady byl!
Každý ať uváží sám své chování, NETŘEBA SE URÁŽET!!! Tudy cesta zaručeně nevede.
Klidně si o mě mysli že jsem srab. Nejsem, jsem jen vykulenej!:-)))
 Vykulenej
27.09.2020 09:21:56
Pravda je subjektivní. To znamená, že to co autor nebo kdokoli jiný považuje za tu správnou a jedinou pravdu je jen jeho pravda. Pro posouzení je nutné znát fakta, tedy to, co skutečně platí obecně, pro všechny. U covidu samozřejmě platí, že je to nemoc, která má virový původ. A že je, v podstatě pro každého, nebezpečná, protože nikdo nevíme, jak se u nás projeví, pokud se nakazíme. To jsou fakta. Všechno ostatní je jen zcela individuální a nepodložený názor, který si každý může vydávat za "pravdu", ale jen tu svou.
 Beer01 Muž93 Kategorie
27.09.2020 07:57:55
Proč bych měla věřit někomu, kdo má jméno Děvkař? Kdo jsi? Co jsi dokázal? Jakou máš kvalifikaci?
 Nedává to smysl
27.09.2020 04:09:44
Pekný troll post ale zbytočne ako keby si chcel nejako normálne dať hate na coronu tak by si dal nejakú normálnu argumentáciu nie emocionálny výkyv ako od ženy keď ma krámy.
 xrad
27.09.2020 02:33:39
Ti co nosí roušky jsou ovce? Už jsi někdy vidět ovci v roušce? Já teda ne.
 Padawan1047 Žena26 Kategorie
27.09.2020 02:01:01
Lidi jsou takovy ze bych se nedivil nicemu.

Mozna je to hra jak nam zavest totalitu. Bohuzel lidi ten aspekt nevnimaji tak silne kdyz se jim hraje na city.
A samozrejme ze vidim vsude ten strach kdy lide nemaji rousky temer nikde realne ale oficialne je maji.

Tudiz vse je jen Fraska pritom jak se to vsude dodrzuje tak bud uz jsem tim davno prosel nebo to neni takove drama. Rovnou mohli rict vsichni na to kaslou bude to dobrovolne nebo zavedeme tezkou fizlarnu
 Val
27.09.2020 02:00:15
Další nábožnej konspirační magor, člověk aby si na ně pomalu pořídil vidle.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
27.09.2020 01:57:42
Rýmička a chřipečka to nejspíš nebude. Nevybavuji si stav, kdy by tyhle onemocnění položily zdravotnictví v Itálii, Španělsku a Anglii. Tahle nemoc už byla odborníky předpovídaná. Nemoci s obrovskou smrtností jako MERS a SARS nikdo nezlehčoval, v místě kde se vyskytly se zastavil život. Proto také byly vyhubeny. Nemoci s relativně nízkou smrtností (s fungujícím zdravotnictvím) to tak není. Nemoc začne mnoho lidí zlehčovat a dobrovolně riskovat s vlastním zdravím, stejně jako zdravím ostatních. Proto se stále lehce šíří a dále zabíjí, i když pomalejším tempem. Kdyby se pandemie vůbec neřešila a nepřistoupilo by se k žádným opatřením, nejspíše by si i u nás skrze zkolabovaný systém zdravotnictví vybrala statisíce životů. V té chvíli by lidé stejně přestávali fungovat, takže by to ekonomiku poškodilo tak či tak. Zajímavý postup je v Číně, kdy země postupovala diktátorsky tvrdě (jako v případě MERS a SARS). I kvůli pár případům přichází tvrdá opatření pro statisíce lidí. Všichni příchozí do země pak musí do karantény. Sice si to vybralo daň v první fázi, nebo lokální daň tam kde se vyskytne, zbytek země ale funguje bez omezení víceméně.
 Gecko
27.09.2020 01:44:11
Tak počkat. Pomalu. Hezky pozvolna.

Co nám vlastně chceš říct?

Že Covid neexistuje?

Jestli ano, běž skočit z baráku. O jednoho kokota míň.
Smajlík  Qwertz
27.09.2020 01:29:12
Takže ahoj, jmenuju se Děvkař a přišel jsem vám říct něco o Covidu. Hele vy tam vzadu, nebavte se, jo? Teď de fakt o vážnou debatu. To si povíte potom.

Takže ještě jednou. Ten Covid je fakt svině. Fakt to nepodceňujte, vole. Ale doprdele nebuďte ovce, vole. Jako třeba ti politici. Ty vole, z toho by ses posral. Ale teď fakt k věci. Satan. Kdo to zná? Nikdo, to sem si myslel. Děte fakt doprdle. Jako Satan to řeší, chápeš?

Jako jestli se mi tady bude někdo smát tak já můžu jít, jestli vás to nezajímá. Já to dělám zadarmo a pro dobro vlasti, ty vole a nebudu tu nikomu, vole, dělat prdel. A ještě zadarmo. Ty vole, Satana neznáš a ještě si děláš prdel. No to si snad děláš prdel?

Du pryč, za to si můžete sami. Ale sami to poznáte až tady my spravedliví nebudeme.
 davidred Muž26 Kategorie
27.09.2020 01:03:09
slyšeli jste slovo boží...
 sufurskiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk