Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142973, vloženo 26.09.2020 23:08:12 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Všetko zlé je na niečo dobré?
Pozor ďalšia diskusia ohľadom covidu. Tento krát však trošku z iného pohľadu.
V najbližších dňoch určite padne číslo jeden milión mŕtvych. Je to smutné, ale predsa len ten covid nám niečo dal.
Keď idem do obchodu tak už nevidím ľudí ako si bez igelitových rukávoch prehrávajú pečivo. Už roky platí, že si pečivo majú ľudia brať tými rukavicami alebo naberačkou. Teraz konečne si zvykli na to, že to nie je tak hrozné.
Ďalšou pozitívnou vecou sú aj tie rúška. V takej Ázii ich používajú už pekne dlho. Pokiaľ sem v budúcnosti príde nejaká vlna chrípky tak niekoľko uvedomelých ľudí si to rúško dá keďže už budú zvyknutý na jeho používanie. Takže v budúcnosti sa týmto môže aspoň mierne oslabiť chrípka.
Posledné pozitívum vidím v technológii. Predsa, len školy zažili niečo nové. A to distančnú výuku. Niektoré pracovné pozície tiež. Takže ohľadom týchto skúseností bude môcť školstvo pracovať v budúcom možnom vyučovacom procese.
A, ako to vidíte vy? Našli ste aj vy v tejto epidémií nejaké pozitíva. Či už ohľadom ľudí, samých seba alebo ostatných vecí v živote?
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 22:05:34
Já v té epidémií zatím žádná pozitíva nenašel. Je to podle mne jen samé trápení a buzerace lidí...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
27.09.2020 12:58:26
Pozitivem vidím u sebe a u některých kolem větší skromnost. Jinak asi nic. :/ a taky se vždycky najde někdo, kdo bude porušovat pravidla ...

Distanční výuka mi vůbec nesedla a přišla v nejhorší možnou chvíli. Práce a návštěva lékařů je v této době, jako třešinka na dortu. A chování lidí je ještě horší. Vyřídit něco na úřadech je téměř nadlidský úkon. Nezapomenu na to, jak paní úřednice vyšla bez roušky a bez poklonky mě vyhodila z budovy, protože se nechce nakazit. Přitom já tu roušku měla.

Tolik k tomu, co si o tom momentálně myslím já.
 kokoska94 Žena26 Kategorie
27.09.2020 09:25:33
Heyy Richie22:
mě se více líbila první vlna. to byl všude klid a pohoda. Teď mi přijde, že lidi to neberou příliš vážně a jen z povinnosti si nasadí roušku tam, kde to je nařízeno.

Vůbec nerozumím tomu, že nejvyšší kašpaři, v čele se slovenským přistěhovalcem Babišem, nepřemýšlí nad variantou, že covid se tady zabydlel podobně jako chřipka nebo angína. Tak to podle mě totiž je.
Nejde ho úplně porazit, ale s oslabenou imunitou bude mít nástup, tzn. v zimě a se silnější imunitou ústup, tzn. v létě. Trendy tomu přesně odpovídají.
A na tohle by měli ti kašpaři nasadit nějaký účinný program a měli by přestat strašit lidi. A to nejen u nás, ale celosvětově.

Mě se taky líbí, že se obecně mnohem více dbá na hygienu. Firmy vycházejí vstříc homeofficu atd.
Školy vyučují distančně atd.
Ještě by mohly školy vyučovat online a byl bych úplně spokojený.
Mě totiž takový stav plně vyhovuje v práci při homeofficu. S lidmi z práce jsem neustále v kontaktu online. Vstanu 15 minut před směnou, v polední pauze se na pár minut vyspím atd. Prostě super.
Jazyky se učím doma taky online. Je to mnohem pohodlnější, než jazykovka, tak proč by nemohly dělat školy online. A jen chodit na přezkoušení do školy.

Asi jsme něco takového tady potřebovali, aby se vše pohnulo k tomu, abychom mohli využívat pohodlně dávno známé technologie.
Smajlík  novinkyseMilibi
27.09.2020 02:36:21
Snad si budou lidé víc vážit běžných věcí, až bude po všem.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.09.2020 00:22:53
Máš samozřejmě pravdu. Ne nadarmo se říká, že každá krize je zároveň i příležitost a dokonce, pokud se podíváme do historie, největší věci vznikly právě díky krizím. Je to totiž období, které mobilizuje všechny naše schopnosti a kterých nejsme schopni dosáhnout v období kdy o nic nejde.

Je to asi lidská povaha, že řešíme věci až ve chvíli, kdy o něco jde. Myslím, že až na nás poletí meteorit, který bude hrozit zánikem celé planety, že v té chvíli lidstvo přijde na to jak ho odklonit, přestože to doposud neví a vědci nad tím stále " bádají ". Konečně, když Ti holka vyhrožuje, že Tě opustí, taky to nebereš moc vážně. Ale ve chvíli, kdy si začne balit věci, začneš konečně jednat. Bohužel, někdy to je ale příliš pozdě ;-) A lidstvo se chová dost podobně jako chlapi...
 davidred Muž26 Kategorie
26.09.2020 23:35:30
Jedna frajerka: No tak zas tak dlho to už trvať nebude. No dúfam :D
Len tieto veci mi prišli celkom fajn. A napríklad učenie z domu nevyhovuje ani mne. Ale poznám veľa ľudí ktorým vyhovuje. A to umieranie ľudí je hrozné ako som už písal, len v dejinách vždy nejak tak tá smrť k pokroku patrila. Aj keď bohužiaľ.
 Heyy Richie22 Muž19 Kategorie
26.09.2020 23:28:05
Je pravda, že mnoho zaměstnavatelů se u nás doposud stále bálo poskytovat home-office a opět jsme v tomto ohledu dost pozadu za západními zeměmi. Snad jim nynější situace ukáže, že se není až tak čeho bát, a že skutečně není nutné, aby lidé seděli 8,5 hodiny pětkrát v týdnu na zadku v kanceláři.
 Johnson654
26.09.2020 23:23:07
Upřímně tato pandemie není zrovna věc, na které bych chtěla hledat pozitiva. Umírají lidi, takže já bych raději volila ohmatané rohlíky a ranní vstávání. Ale vím, jak to myslíš. Distanční výuka mi nevyhovuje, nelíbí se mi, že lidem nevidím pořádně do obličeje. Štve mě, že je všechno zavřené. Takže odmítám hledat pozitiva a raději čekám, kdy ta noční můra skončí. :D
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
26.09.2020 23:18:11
Áno, určite nebudem vnímať slobodu cestovania ako samozrejmosť a budem si možnosť vycestovať vážiť oveľa viac :)
 hahahaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk