Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142957, vloženo 26.09.2020 19:51:15 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Pocit, že mi všichni ubližují
Potřebuju poradit. Možná jsem přehnaně opatrná a citlivá, nevím. Bojím se být sama venku, hlavně večer někde kde není moc lidí, pořád se rozhlížím kolem sebe a když vidím, že je někdo za mnou, tak cítím ohrožení, že mě chce napadnout nebo okrást. Kromě domova se nikdy necítím v bezpečí, pořád si musím dávat pozor. Mám taky problém, když na mě někdo křičí nebo mi nadává, tak je mi z toho hrozně špatně, tečou mi slzy a když je to možné vzdálím se na chvilku od lidí. Občas mám pocity, že jsou všichni proti mě, chtějí mi ublížit a nikomu na mě nezáleží. Já prostě nedokážu nikomu důvěřovat. Mám několik kamarádek, rozumím si s nimi ale když řeknou něco proti mě tak si to asi beru moc osobně. Nebo když se máme setkat a někdo to někdo zruší, že mají jiný program tak jsem z toho smutná a mám pocit, že jsem k ničemu. U lidí které znám, když se někdo směje a já nevím proč, tak si myslím, že se mi posmívá, a pomlouvají mě nevím, jestli je to pravda. Říkám si, že to moc řeším, ale potom mě zase ty pocity zaplaví, nevím jak to vyřešit.
 jedna Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 08:40:30
jedna: Ahoj, z jakého si kraje? Já mám pro tebe pochopení. Ve mě můžeš mít důvěru. Takových projevů se z mé strany nedočkáš. Naopak bys mohla získat větší důvěru v lidi. Kdybys se chtěla kamarádit, tak bychom to mohli zkusit, tak napiš. :-)
Smajlík  druhý
27.09.2020 01:52:44
Já myslím, že jsi prostě jen mladá holka.

Když mi bylo jako Tobě, psal jsem si deník. Dneska, když si ho přečtu, musím se mu smát. Já vím, že Ty to teď nepochopíš, protože ani nemůžeš. Ani já bych to tenkrát nechápal. Proto mi věř aspoň jedinou věc - že to přejde. A že za rok budeš mít sice taky starosti, ale úplně jiné. Člověk se sice s věkem mění pořád, ale nikdy to nemá takové tempo jako když mu táhne na dvacet.
 davidred Muž26 Kategorie
26.09.2020 23:13:51
Tak máš strach ze tmy a jsi drobně paranoidní. Na to bych zkusila třeba obyčejnou třezalku nebo meduňku. Prostě ať se uklidníš. Netrpíš žádnými bludy, což je dobře.
Ale co se týká zbytku, tak bych řekla, že to do jisté míry takto vnímá mnoho lidí v tvém věku. Řešíte, co si o vás kdo myslí. A máte pocit, že jste více řešeni, než tomu reálně je. A chcete zapadnout. Jste citlivější. Určitě by nebyl špatný nápad mít někoho, s kým to můžeš probrat. Třeba důvěryhodnou kamarádku, mamku, segru...
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
26.09.2020 20:51:01
Těch kteří prožívají věci obdobně jako ty je mnoho, ale každý z nás jsme unikátní a úžasnou kombinací. Píšeš,že jsi přehnaně citlivá a opatrná. To může být hypersensitivita, kterou má až pětina populace. Může to být prokletí i dar.

Mrkni na
https://www.idnes.cz/onadnes/zdravi/hypersenzitivita-citlivost-psychologie-zdravi.A200202_ - 211505_zdravi_abr -

Mám doma hypersensitivního syna a tak to znám jaké to je, aspoň z pohledu rodiče. A ikdyž se neznáte, tak máte strašně moc společného. Emoce a pocity se složitě ovládají. Mají přednost
před rozumem a tak to je někdy jízda. Je dobré vědět že žádný pocit netrvá věčně, pocity přichází a odchází jako mráčky na obloze. Držet si odstup od emocí se dá naučit, ale není to ze dne na den. Existuje i mnoho odborníků, kteří s tím dokáži pomoci. Obrátit se na ně není ostuda, ale odvážný čin.

Poznat sám sebe a vážit si sám sebe je strašně důležité. Proměnit své vlastnosti v přednost. Dokážeš naslouchat a vnímat ostatní daleko lépe než jiní. Přeji ti ať se ti to podaří!
 Egoless Muž43 Kategorie
26.09.2020 20:03:56
Mno, zkus méně myslet obecně na sebe a neřešit sebe. Tím se vyřeší ta druhá část, ono se to teda pojí i s praktickými věcmi, najít si své místo v životě, svou roli, pečovat o někoho nebo o něco, mít hodně práce a realizovat se ve věcech, které jsou Tvým životem, nebrat se vážně, nebát se udělat si srandu ze svých chyb a tak... Na to první mi pomáhá taková blbina. Držet mezi prsty klíč jakožto primitivní zbraň a věřit, že by to nějak dopadlo. A myslet na to, že jsem ho ještě doposud nepotřebovala použít ;)
Smajlík  Víla z paneláku Žena31 Kategorie
26.09.2020 20:01:09
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk