Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142948, vloženo 26.09.2020 18:18:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Covid-jak to tedy je??
Dělá z nás vláda blbce nebo to s námi opravdu myslí dobře?
Všude vidím příspěvky o tom jak covid je jenom zástěrka k tomu, aby zdravotnictví, vláda (a kdo ví kdo ještě) vydělala peníze na lidech a že je to jenom business, nebo čtu furt příspěvky že covid není nebezpečný a že z toho prostě média dělají jenom moc velké haló a straší lidi nebo jsem i někde četl o konspirační teorii že covid byl vytvořen k tomu aby na světě nastala ekonomická krize a bůh ví co ještě. Fakt nevím čemu mám věřit. Viděl jsem i projev/rozhovor jednoho doktora (tuším že Doctor Erickson) který říká jak jsou roušky špatné, že si máme budovat proti tomu viru imunitu, A NA TO hned video jiného doktora kde vysvětluje jak se Dr. Erickson mýlí.
Pak jsem četl že když nemocnice napíše do příčiny úmrtí covid-19 tak za to dostanou peníze od pojišťovny? Je to pravda?
Četl jsem i několik komentářů kde lidé psali že se šli nechat testovat, ale nakonec tam nešli protože tam kde testovali byla velká fronta, a pak jim poslali na email že jsou pozitivní.
Fejkuje tedy vláda počet nakažených? EXISTUJE VŮBEC TEN DEBILNÍ VIR?
Jsou ta čísla úmrtí vůbec NA covid-19 nebo S covid-19? To je totiž sakramenský rozdíl.

Opravdu nevím jaký názor si mám na tohle všechno udělat mám tolik otázek na tohle všechno.
Díky za vaše názory, popř. vysvětlení.

PS: Omlouvám se jestli byl text nesrozumitelný. Nevěděl jsem co psát dřív.
 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 00:17:41
Diamond vampire: Protože to neexistuje.
Smajlík  Děvkař Muž32 Kategorie
26.09.2020 20:22:00
Jo, já si myslím, že vláda to s námi myslí dobře a dělají, co můžou, aby se to moc nešířilo a bylo to v pohodě. Myslím si, že Covid je opravdu nebezpečný virus, protože ho neznáme z hlediska, že na něho nemáme vytrénovaný imunitní systém a není ani pořádně prozkoumaný, co všechno nám dokáže udělat.
Kreténi jsou ti odmítači a srocovači, co nechtějí nosit roušky, neobjedou se jednou bez letní dovolené a musí se neustále srocovat a setkávat s cizími lidmi. Dneska jsem šla do obchodu kolem takového náměstí městské části a tam hrála hudba a byli tam narvaní lidi blízko u sebe, i když je tak hnusně. Prostě lid se musí srocovat za každou cenu, i když je hnusně... Kvůli takovým debilům bude akorát další lockdown a krize. Vůbec nechápu, proč to lidi prostě nemůžou vydržet, než se ta situace nějak ustálí a bude vakcína nebo lék. Proč nevydrží nejet jednou nebo dvakrát na dovolenou, proč se furt musí srocovat...
 Diamond vampire Žena26 Kategorie
26.09.2020 19:50:07
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.09.2020 19:47:16
Zatracená Existence: Má smysl hledat celkovou změnu počtu úmrtí v každé věkové kategorii v zemi nebo městě., okrese, kraji.

Ani pitva někdy neurčí příčinu přesně. Př: srdeční selhání. Je na vině srdce nebo virus, který tělo oslabil? I se slabším srdcem by dotyčný mohl žít třeba 15 let, kdyby ho koronáč nechytl. Jistotu nemáme.
 Čech24 Muž24 Kategorie
26.09.2020 19:37:55
Zatracená Existence---- Inu on skutečně jakýkoli organismus mutuje. To máš pravdu. Jen to některým trvá déle než jiným, a to je právě problém u těch "malých" jako jsou viry. Že chřipku jako lidé několik století známe je jednoznačný fakt. A právě díky tomu (a i mutacím) jsme si dokázali jako lidé vypěstovat určitou formu imunitní odezvy na nákazu právě třeba chřipkoou. Tohle platí obecně, nejen o virových nemocech. Každé novorozené dítě saje s mateřským mlékem i "vzorky" protilátek proti nemocem, které jeho matka /a její předci/ znají. To je ta buněčná imunita. A protože covid nikdy u člověka nebyl, i když je běžnou součástí přírody, ono virů které patří do téhle skupiny je spousta, ale člověk pro ně nebyl hostitel, tak tu základní imunitu proti covidu na rozdíl od třeba chřipky prostě mít nemůžeme. To je dost podstatné a platí to pro všechny "nové" nemoci, které jsou vždy daleko horší v tom počátku, kde se je jako lidé snažíme "vestavět" do své imunitní výbavy. (Třeba AIDS). Že chřipku jako lidstvo známe je právě díky tomu jak dlouho je s námi fakt. To známe je z pohledu imunity, určitě bys vir chřipky v elektrnovém mikroskopu nepoznal. A ani to není podstatné, podstatné je zdraví, pro všechny.
Představa o pitvě je u tebe zřejmě mylná. Ono pitvat člověka který může, ale nemusí, být nositelem nákazy není zase taková legrace. Proto a i pro nedostatek odborníků se pitev moc skutečně nekonalo. Ale skutečně plně postačí to, co můžeme zjistit u živého člověka. Tedy v případu covidu. A to je podstatné. Ono jde především o to, jaké zanechá překonání nemoci následky, a to žádná pitva, protože nemoc je s lidmi velmi krátce, zatím odhalit nemohla. Třeba poškození srdce můžeme relativně jednoduše diagnostikovat běžným vyšetřením a jistě nebudeme čekat se závěry, až ten člověk za léta zemře aby mohlo být to poškození potvrzeno pitvou. Proto jsou pitvy v dnešní situaci zcela okrajová záležitost a mluví o nich jen ti, kdo nechápou jak diagnostika dokáže řešit to, co neznáme.
Nemá smysl tě přesvědčovat o faktech. Je na tobě, zda si představuješ že covid je nějaká legrácka nebo si najdeš reálie. Ale on by nebyl svět v takovém stavu jako je dnes, pokud bys měl pravdu. To není něco co si někdo někde vymyslel, ale celosvětový problém.
 Beer01 Muž93 Kategorie
26.09.2020 19:36:55
Nejlepší by bylo, kdyby to už konečně skončilo, protože nás to všechny velmi otravuje. Nebo kdyby se to nepřehánělo s tím, jak se lidé musí na různých místech chovat. Aby se každý mohl sám rozhodnout, jak se vůči tomu viru bude chránit...
 Researcher Muž81 Kategorie
26.09.2020 19:17:45
Beer01: Že je někdo sportovec ještě neznamená, že je zdravý. Stačí přemýšlet, nikoliv jen číst.

Otevřené zdroje stačí tobě, já požaduji ověřené zdroje.

Nesmysl. I chřipka může mít mnohem horší průběh než covid. Ty ji evidentně neznáš, tak nepiš my ji známe ;-)

"Pitva u covidu je celkem zbytečná věc." - aha. Takže dle tvého když je covid neznámá věc, tak je pitva zbytečná. LOL.

"Chřipka je s lidmi několik století." - jo? A že každý rok přichází nový kmen, to tě vede k tomu to podceňovat?

"A naprostá většina lidí má takzvanou buněčnou imunitu, která ovšeem není plně účinná, protože chřipka stále mutuje." - to covid také. Ostatně jako jakýkoliv organismus na planetě mutuje. Buněčná imunita platí i u covidu.

"Tu buněčnou imunitu u covidu mít nikdo nemůže, pokud nemoc neprodělá." - to ani u chřipky, čéče.

"Důvodem je to, že je to nemoc nová, na kterou není člověk připraven." - takže na chřipku jsi připraven? Tak ti ji přeju chytit, abych tě vyvedl z omylu. Tělo je připraveno na řadu onemocnění, na některé hůř a na některé líp.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
26.09.2020 18:58:30
Zatracená Existence--- Stačí otevřené zdroje. Následná poškození vnitřních orgánů jsou prokázána, samozřejmě ne u 100 % případů, ale ono nikdy nevíš, zda nejsi v těch procentech na které to dopadne.
Jsou zaznamenána úmrtí sportovců. Stačí číst.
Chřipka je stejně virové onemocnění. Má ale daleko jednodušší průběh. A navíc ji známe. To o covidu neplatí. Stále víme velmi málo o jeho skutečném působení. Srovnání jednotlivých virových nákaz je zavádějící, třeba SARS je také jen virová nákaza.
Pitva u covidu je celkem zbytečná věc. Příznaky, tedy to co se léčí, jsou velmi jasné. Poškození plic vede k nutnosti nasazení kyslíku a pokud je větší, ty plíce jakoby zkamení, je nutný nejen ventilátor, ten by nepomohl, ale mimotělní oběh. A to samo o sobě je natolik velký zásah, že jej nikomu nepřeji. Pokud člověk se zbaví vlastní imunitní reakcí, jinak to nejde, viru, vrátí se postupně plíce do více méně původního stavu. Ale nevíme, zda nezůstane poškozeno něco jiného, je to velmi individuální.
Chřipka je s lidmi několik století. A naprostá většina lidí má takzvanou buněčnou imunitu, která ovšeem není plně účinná, protože chřipka stále mutuje. Každý rok je poněkud jiná. Kdyby tomu tak nebylo, byla by vlastně dnes již neškodná. Tu buněčnou imunitu u covidu mít nikdo nemůže, pokud nemoc neprodělá. Důvodem je to, že je to nemoc nová, na kterou není člověk připraven. A to je i příčinou onoho počtu mrtvých.
 Beer01 Muž93 Kategorie
26.09.2020 18:46:10
Beer01: "Covid jako nemoc samozřejmě existuje a je docela ošklivá, díky následkům, které zanechá i u bezpříznakového průběhu."

- nějakou citaci bys neměl?

"Pokud jde o úmrtí, je zcela nepochybné, že covid dokáže zabít i zcela zdravého mladého člověka."

- nějakou citaci bys neměl? Mimochodem ty jsi dělal pitvy?

"Přitom u chřipky se to nerozlišuje, jestli s nebo na."

- u chřipky se vede statistika, kde se uvádějí jen lidi, kteří na ni zemřeli. A ty tisíce lidí, kteří zemřeli "s", se bohužel neuvádějí veřejně.

To je ten problém. V covidu se smíchalo vše dohromady a pitvy se najednou opomíjejí provádět.
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
26.09.2020 18:44:25
Počkej pár týdnů a zjistíš, co je pravda s neodvolatelnou jistotou.
 Odcházím s deštěm
26.09.2020 18:36:31
Covid jako nemoc samozřejmě existuje a je docela ošklivá, díky následkům, které zanechá i u bezpříznakového průběhu. To je fakt.
Druhým faktem je, že existuje několik léků, které se úspěšně podávají těžkým případům, ale jeden je z Ruska, tedy od ďábla a není dovážen a druhý je enormně drahý. Existuje i celkem běžný lék v Česku, který někteří lékaři používají, ale není k němu žádná studie.
Třetím faktem je doslova zoufalá snaha mnoha subjektů najít a uvést na trh vakcinu. To se zatím povedlo opět jen v Rusku, jejich vakcinu koupili například Saudové, a to nejsou žádní pitomci. Ale v Evropě a USA je tabu i jen o ní mluvit, opět z důvodu onoho ďábelského původu a navíc nikdo nechce, aby se Rusko napakovalo, to je vyhrazeno Amíkům.
Pokud jde o úmrtí, je zcela nepochybné, že covid dokáže zabít i zcela zdravého mladého člověka. Samozřejmě, jako každá nemoc, je ovšem nebezpečnější, z pohledu možné smrti, pro lidi jakkoli nemocné. A to jsou v podstatě všichni staří lidé. Čísla zemřelých u kterých byl i jen jednou z příčin, tedy urychlil smrt, covid, jsou už ke 2 milionům lidí v celém světě. Jako by Praha byla pustá a k tomu Brno i Ostrava a pár menších měst. To je realita.
 Beer01 Muž93 Kategorie
26.09.2020 18:31:46
Tak zo začiatku rovno poviem, že si nemyslím, že by covid neexistoval. A niečo takéto nafejkovať? To veľmi pochybujem, že by bolo v takomto veľkom množstve možné.
Taktiež si si nemyslím, že by sa jednalo o laboratórne dielo s neviem akými cieľmi. Nové choroby sa v priebehu ľudských dejín objavili veľa krát. Zober si taký čierny mor alebo španielsku chrípku. Čo sa čísel týka nemyslím si, že vláda niečo fejkuje. To možno tak Čína, ale to je iná story.
Ja som si myslel, že to bude niečo rýchle ako ebola alebo zika z pred pár rokov. No a o chvíľu to tu s nami bude rok.
Hlavné bude nájsť, čo najskôr účinnú a hlavne bezpečnú vakcína. Hádam takto o rok už budeme na toto obdobie iba spomínať.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
26.09.2020 18:28:15
Přitom u chřipky se to nerozlišuje, jestli s nebo na.

Virus se šíří nenápadně a potom zaplní nemocnice i na úkor pacientů s jinou nemocí.
 Čech24 Muž24 Kategorie
26.09.2020 18:27:29
Celé je to kvůli tomu, aby se ještě víc napakovaly nadnárodní farmaceutické korporace a miliardáři, kteří za babku zkoupí krachující firmy, které donedávna prosperovaly, ale byly ekonomicky zničeny touto hysterii. O zdraví obyvatelstva lidem co to způsobili vůbec nejde. Vždy platilo, že za krize bohatí ještě víc bohatnou a chudí ještě víc chudnou a jsou ještě víc závislí na bohatých (že třeba u nich musí pracovat za min. mzdu a tak).
 jeeea bejby Muž37 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk