Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142936, vloženo 26.09.2020 15:28:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ja a me koktani
Od mala koktam. V detstvi jsem koktal casteji, nyní to na me při bezne mluve téměř nepoznate. Je to však pro mě velmi stresujici zalezitost, zejména při telefonátech nebo čteni. Na logopedii dochazim, avšak nektere hlasky proste nezvladam. Prijde mi ze se v tomhle nikam neposouvam. Vyléčit to prej na sto procent nejde. Mam to bohužel geneticke, muj otec koktal, a ja taky koktam. Mate v okoli nekoho kdo ma také vadu řeči, popř. jak se s tim naučil zit? Došlo mi ze mi to vlastne straslive vadi, pripadam si občas jako dement, který neumi mluvit ale prostě to nejde. Občas si řikam, proč zrovna ja? Proč jsem se nemohl narodit zdravej? Koktani není bohužel jedina ma odchylka.
 Jakobyjetotak Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.09.2020 16:20:25
Čau, taky koktám. Napiš na email a můžeme se pobavit. feelsokayman@email.cz
 FeelsOkayMan Muž23 Kategorie
26.09.2020 22:05:55
Nikdo není dokonalý a každý má nějakou vadu se kterou bojuje. Některá vada není vidět hned, některou vadu lidé dokáží skrýt, ale to neznamená že s ní nebojují a že je neomezuje.

Chci jen říct že v tom nejsi sám a je dobré se mít rád takový jaký jsi. Vše co se v životě děje, děje se z nějakého důvodu. A to i přesto že nám ten důvod nemusí být znám.

Jistě máš řadu pozitivních vlastností a nikdy nevíš co ti život přinese. Věděl si že v určitém období svého života koktali třeba Bruce Willis, Anthony Hopkins nebo Winston Churchill?

Přeji ti aby ses měl rád takový jaký jsi, měl sílu brát hloupé poznámky s nadhledem. Toto stačí abys byl pro ostatní vzorem i inspirací, protože každý s nějakou vadou bojuje, ikdyž to třeba není hned vidět.
 Egoless Muž43 Kategorie
26.09.2020 20:00:40
Jeden z našich známých také koktal, ale by to jinak velmi sympatický čkověk, takže nám to vůbec nevadilo. To samé by platilo třebas pro nějakého cizince, s kterým bychom se velmi rádi bavili.
Ale ještě k tomu známému, který stále koktal. Nečekaně zemřel když měl několik let po padesátce a jeho ženu to hodně vzalo a i nám začal hodně chybět...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
26.09.2020 19:20:20
Bohužel ani pedofilie a řeknout v namísto r v každé věte není jediný problém.Kdybych alespoň nevypadal jako retard na kterém se vybouřila příroda.
 Benedikus
26.09.2020 16:32:05
Jo jo, mám kámoše tady ze sousedství, který koktá. Už nám oběma pomalu táhne na 35. Žije celkem normálně, dělá řemeslnou práci, má dítě.. je to pohodář, jednu dobu jsme spolu chodívali často na pivo. Občas je pro něj těžké se vymáčknout. Kdo ho známe tak děláme jakoby nic, nijak na to nereagujeme.
 Wenca645
26.09.2020 15:47:45
Mam par kamosu v mem okoli co koktaji. A muzu rict, ze patrili spis mezi frajirky na zakladce. Takze to rozhodne neber jako nejake velke omezeni. Kazdy ma nejakou vadu. Takze bud v klidu.
 Snapiczeq Muž34 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk