Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142827, vloženo 25.09.2020 17:07:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Máma mi nenechá věci z mobilu
Zdravím. Vím, že se jedná o kravinu, ale prostě jsem občas labilní, tak tyto věci prožívám trochu více. Nedokáži to prostě stopnout nebo ovlivnit..

Zároveň prosím o slušné komentáře, ať budete psát o komukoli. Děkuji.

Každopádně.. Jedná se o to, že jsem si nedávno koupila nový telefon, na který mi přispěla mamka. Ten starý jsem si tedy nenechala jako zálohu, ale rozhodla jsem se ji ho dát s tím, že ji i zároveň naučím, jak si osvojit chytrý telefon.

Jde o to, že jsem si z toho telefonu nepřesunula soubory na disk nebo nějakou paměťovku, takže k nim nemám přístup. Nejsou to extra věci, prostě nějaké fotky, videa, screeny, mé texty, písně.. Prostě normální věci.

Tak jsem včera mámu požádala, jestli by mi jej ve volné chvíli nepůjčila, že bych si ty věci přetáhla.. A víte, co mi na to řekla "Ne." Ale řekla to s úsměvem, tak jsem myslela, že si dělá srandu, ale poté dodala, že už je prostě pozdě a nechce, abych se ji hrabala v věcech..

Jako chápu, že se takhle po pár měsících rozhodnout je asi pozdě, ale neměla jsem čas to řešit dříve a dost mě nahlodala tím, když pres týdnem řekla "Já myslela, ze budu mít na whatsappu jen své kontakty." A smála se. A nechtěla se o tom dál bavit. Což mi vadilo, protože sms ve starém mobilu jsem zapomněla smazat a začala se bát, že si mohla přečíst hlavně to, co jsem si psala s někým ohledně vztahu s danou osobou..

Jinak, chápete to? Vždyť bych si klidně i před ní jen přetáhla písně a staré fotky! Já si myslela, že máme pohodový vztah, ale i touhle maličkostí mě zklamala. Že si myslí, ze bych se ji hrabala ve věcech. A co bych jako měla dělat? Že by mě jako měly zajímat smsky ze seznamky, kterou jsem ji pomáhala zakládat?

Já sama půjčuji mobil i lidem co si potřebují zavolat nebo známým, když se pouští písně.. Také tam mám své věci, ale nechápu to..

Ale ty soubory chci. A víte, co je nejhorší? Že já s tou svou hraniční poruchou úplně přepla a kvůli takové blbosti jsem se urazila a i když máme v klidu vztah, tak jsem najednou otupěla. Po té situaci jsem šla spát i když bylo odpoledne a dnes jsem s ní moc nemluvila.. Přemýšlím, že si ty věci přesunu, když bude spát. Příčí se mi to, ale asi nemám na výběr..
 eskeddiiit Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.09.2020 10:15:46
No a proč sis to nepřesunula hned, přes bluetooth nebo migrační pomocníky? Cloudovou zálohu nemáš? Ani tu blbou oaměťovku? Co kdybys ten telefon ztratila, to nic nezálohuješ? A proč si v 19 nekupuješ telefon sama komplet za svoje? Já bych se za to styděl, a to jsem v tom věku nastupoval teprv na VŠ.
 Ddd1
25.09.2020 19:24:15
Tak to udělej tak že mamce řekneš co chceš stáhnout a ať to udělá ona. Vůbec se jí nebudeš hrabat v mobilu tak by to mohla zkousnout. A poučení pro příště všechno si zazálohovat.
 LADI Muž40 Kategorie
25.09.2020 19:13:23
V Čechách je hrozná společmost. Opravdu je.
Nežiji tam asi 35 let a řeknuu vám, je to odstračující (I V RODINĚ)-
TV seriál naprosto dokonale otevírá tu českou společnost ve které žijete. U vás se vždy točily filmy i seriály ZE ŽIVOTA, a ta společnost opravdu taková je. Dokonalá kopie.

Neuměl ani nemohl bych v tom žít ač vám ten život u vás připadá normální. To se jen vystupňovaly všechny ty neřesti z komunismu do teď a přidaly se tlaky. Navíc přímo nehorázná touha po penězích. (Protože nejsou)

OK pohled na svoji mámu tě překvapuje. Překvapí každého normálního člověka. Snad ti jednou ten svůj mobil půjčí a přetáhneš si Apps na Flashku, fotky, a řekni jí že jí tam zůstanou i po přetažení.
Z FL pěkný den. Quakie.
 hobart
25.09.2020 19:07:15
Podľa všetkého si dobrotivý a dôverivý človek, je mi ľúto že sa ti stala takáto nepríjemnosť. Asi by som si tie veci presunul aj bez opýtania.
 person007
25.09.2020 17:57:34
Heyy Richie22 - To je na jednu stranu pravda. Je to blbost. Když ona se dlouho tvářila, že ten smartphone má jen na internet a hry. Takže jsem si jej někdy půjčovala právě na písně atd. (ne všechno je v apple music a já na appku documents přišla nedávno). A v životě jsem neotevírala žádné "její" aplikace a i když znám heslo na její fb, nikdy jsem ji tam nelezla.. Tak nechápu tu nedůvěru.. Párkrát jsem o tom s ní mluvila, ale začala si ten mobil brát do práce a ven, takže jsem to fakt nemohla udělat, když byla pryč..

Život je na p*ču - Děkuji za koment.. No, doufám, ze nic nemazala.. Právě proto to chci udělat co nejdříve.. Je mi to sice trochu blbé (podrobnosti výše), ale jinak než v noci se k němu prostě nedostanu..
 eskeddiiit
25.09.2020 17:32:49
Klidně si ty věci přetáhni.

Jsou to tvé vzpomínky a ať už je to tvá matka či onak, nemá právo ti je takto brát.
A věřím tomu, že je i smazala, ale za pokus to stojí.
 život je na píču
25.09.2020 17:28:44
Asi by bolo najlepšie sa s ňou nejak normálne dohodnúť. Nejak sa s ňou porozprávaj nech si schová svoje veci a ty si urob, čo potrebuješ.
Ale myslieť na takúto vec si mala určite skôr. Nechať si tam všetky veci a, len tak dať mobil mame. No neviem.
Každopádne bude dobré keď sa s ňou o tom porozprávaš ešte raz a vysvetlíš jej to.
 Heyy Richie22 Muž19 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk