Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1142538, vloženo 22.09.2020 16:34:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bojím se že mě nevezmou
Je mi 17 a chtěl bych se teďka přihlásit do nějakýho fotbalovýho klubu. Docela se teď poslední dobou nudím a fotbal mě dost hodně baví a řekl bych že mi i docela jde. Akorát se bojím že mě nikde nevezmou. Tím myslím v klubech které mají trošku nějakou úroveň (kluby který hrajou alespoň kraj). Tam kde hrajou okresní přebor by mě vzali, ale v mým okolí není žádná dorostenecká liga takže to hrajou jenom dospělí, a tam hrát nechci už jenom proto, že tam nemaj pravidelně tréninky. Sám jsem to viděl když jsem na zkoušce v jednom takovým klubu byl, a kde se na messengeru domlouvali kdo příjde a vždycky skoro všichni řekli že nemůžou kvůli práci, což já ale chápu.
Bojím se že mě nevemou protože jsem ještě nikde v žádném jiném klubu nehrál (ten klub jak jsem tam byl jenom na zkoušku, tak tam jsem byl asi jenom 2 týdny takže ani nejsem registrovanej jako hráč) a že si jenom řeknou: ,,Jaj on ani nikdy za nic nehrál to musí být nějaký kopyto to s ním nebude mít cenu".
No každopádně jim napíšu email, protože po telefonu se mi to moc řešit nechce a zeptám se jich jestli by mě teda vzali. Za zkoušku nic nedám no :/
 Nejistejj Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.09.2020 01:16:33
Důležité je konečně začít někde hrát. A pokud tě nevezmou, tak alespoň zápasy okresního přeboru ti určitě něco dají. Nejduležitější je že tě to bude bavit a budeš si to užívat. A to můžeš i mezi kluky, co hrajou přebor.
Každopádně Dream big, jak se říká.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.09.2020 17:28:39
lol: To je případ jeden z 10000. U nás ve škole hraje několik spolužáků fotbal závodně a byl jsem na stovce rychlejší jak někteří z nich. Rychlost není všechno.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
22.09.2020 16:53:31
Nedavno jsem videl asi 120 kg typka ubehnout stovku za 13s.
Nechces radsi hrat sachy?
 lol
22.09.2020 16:50:42
Ve tvém věku bys měl dát Coopera rozhodně přes 3 kilometry. Pokud chceš do dobrýho týmu. A samozřejmě dobrá technika s míčem. (dřív bych na konkurs nechodil)
 leafroller Muž96 Kategorie
22.09.2020 16:43:49
leafroller: Teď jsem si zjišťoval co to vůbec je, protože jsem o tom nikdy neslyšel. Nikdy jsem to nezkoušel, ale asi takhle: 1km zaběhnu pod 4 minuty, 2km asi za 9 minut, 100m mám cca 14s. Vím není to zrovna nic moc ale není to úplně strašný, alespoň technicky jsem na tom líp. V tom klubu jsem právě chtěl i trénovat mojí kondičku.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
22.09.2020 16:36:09
A kolik uběhneš na Coopera?
 leafroller Muž96 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

kdo leci lidskou dusi Buh knez psycholog psychiatr uklízečka sestra
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk