Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1142342, vloženo 20.09.2020 14:00:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lidé na celé Zemi by měli.......
pochopit, že je v zájmu zachování naší planety a života na ní NUTNÉ, aby lidé kteří nemohou pracovat, nemocní a hloupí kteří nemají co nabídnout pochopili, že jedině jejich eutanázíí lze toho dosáhnout.
Měli by se obětovat, a dobrovolně ji podstoupit. Pokud ne, tak nařízeně. Jiná cesta není!!!
A Ti schopní, vyvolení, co zůstanou si musí vzít ponaučení, a regulovat porodnost. Tak jako se to dělá u jiné zvěře.
Stejně jen staré lidi urážíme, nadáváme že spolu s nemocnými jsou jen ekonomickou zátěží.
To samé platí u nevzdělaných lidech.
 Použitá barva Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.09.2020 20:03:17
Co si představuješ pod "potřebným člověkem", trollíku?
 Buddy sobík Muž20 Kategorie
20.09.2020 16:33:30
To je zajímavé. A co vlastně nabízíš ty? Abys unikl euthanasii....
 leafroller Muž21 Kategorie
20.09.2020 14:52:50
Myslíš to sice "dobře", ale pust si jakýkoliv rozhovor na toto téma a zjistíš, že je problém zavést eutanázii i pro nemocného člověka trpícího v bolestech. Jsou prostě lidé, kteří tě přesvědčí o tom, že tvůj život má smysl i když ležíš v bolestech, připoután k nemocničnímu lůžku.
Já třeba také přemýšlím nad tím, že mi jednou bude 70, nějaká dobrovolnice mi bude měnit plíny a cpát do mě prášky. V tu chvíli už nebudu moct nic užitečného ani zábavného, budu akorát koukat na telku. Jelikož to však některým lidem přišlo nemorální, tak ani já nebudu mít svobodnou volbu o konci svého života.

Jedinou mojí nadějí jsou Piráti, kteří to mají v programu. Tak třeba to jednou protlačí... Nebo zkusit získat občanství v Belgii, třeba to tam do té doby nezruší.

Ale nepočítej s tím, že by někoho zabíjeli na (tvoje) přání, toho se v tomto životě (snad) nedočkáme. A když se zamyslím nad tím cos napsal, tak je to možná i důvod, proč tu nikdy eutanázie nebude.
 JackieStewart
20.09.2020 14:40:55
"To samé platí u nevzdělaných lidech."
Smajlík  LOL
20.09.2020 14:34:09
Staří a nemocní aspoň neškodí. Když už, tak by se měli zlikvidovat ti, co planetě škodí - kdo vyrábějí nesmyslné a nepotřebné věci, vytvářejí reklamu, kterou se snaží ostatní donutit, aby ty zbytečné věci kupovali, kácejí pralesy, jezdí auty, přepravují věci, které se vůbec přepravovat nemusí, kteří se zbytečně živí masem jiných živočichů, kteří vymýšlejí, jak ublížit svým spolulidem, vyvíjejí na ně zbraně a pletichaří, aby se jim podařilo vyvolat válečný konflikt, nakupují věci, které nepotřebují a ty staré vyhazují... a mnoho dalších. A nakonec i ty, kteří sice předstírají, že pracují, ale jen vydávají nesmyslná a nepotřebná povolení, razítkují, vytvářejí nepotřebné listiny nebo schvalují, popř. zamítají nesmyslné listiny, které vytvořili jiní, zasedají a vymýšlejí pravidla, podle kterých by druzí měli žít... a berou za to plat, kvůli kterému se opět musí ničit spousta zdrojů planety.

No, myslím, že by nás tu mnoho nezůstalo... :-)
 bilej tygr Muž73 Kategorie
20.09.2020 14:30:59
A žes to vzal tak oklikou ? Rovnou řekni,že /nefachčenka/přičmoudlí na dávkách od státu,to né,vid že né,se bojíš,já jsem ted po 40.letech dřiny nastoupil do práce jako důchodce,abych ty čmoudy uživil,to je vid ? SPADLA TI ČELIST !!!
 Mimozemštan
20.09.2020 14:21:36
Kamo, v zájmu zachování života na této planetě lidstvo není vůbec potřeba. Jsme přemnožení a ostatní druhy likvidujerme k úplnému vyhlazení.
 Dawe432
20.09.2020 14:15:43
Dobre, tak začneme práve tebou.
Smajlík  Ivo
20.09.2020 14:09:53
Nemám zájem.
Smajlík  HloupýNemocnýČlověkPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč